فرماندار آق قلا از افزایش 500 درصدی اسکان مسافرین در ایام تعطیلات نوروزی سال گذشته به لحاظ احداث دهکده سنتی توریستی گردشگری نوروزی در این شهرستان خبر داد.

جشنواره سواد خواندن (پرلز) با شرکت 150نفر از دانش آموزان دوره ابتدایی در پژوهشسرای رازی بندرترکمن برگزار شد.

تودیع و معارفه رييس جديد اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان آزادشهر با حضور دكتر مازندراني مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان برگزار شد.

بازرسین اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان بندرگز طی گشت مشترک از بازار هفتگی شهر نوکنده بازدید کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در کشورهای زیادی سهم دولت در فعالیت های اقتصادی 20 درصد است و بخش خصوصی و تعاونی ها 80 درصد فعالیت ها را انجام می دهند، ولی در کشور ما 60 درصد فعالیت های اقتصادی مربوط به دولت است.

رییس کمیته امداد بندرترکمن از اعزام نخستین کاروان 40 نفره مددجویان این نهاد به مشهد مقدس خبر داد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: برای اینکه تحول در حوزه اقتصادی شهرستان و استان انجام شود، بهترین مسیر حمایت و تقویت تعاونی هاست.

همزمان با دهه دوم فاطمیه، اولین یادواره 12 شهید اصناف و بازار شهرستان علی آباد کتول در شرق استان گلستان برگزار می شود.

شهردار فراغی در خصوص آخرین وضعیت پرداخت حقوق کارکنان شهرداری این شهر گفت: 5 ماه است که هیچ پرداختی صورت نگرفته است.

فرماندار و مسئولين گميشاني به منظور آشنايي هرچه بهتر با مشكلات و مسائل مردم در روستاها با مردم روستاهاي چارقلي و توماچلر چارقلي ديدار كردند.

یک محکوم‌ به اعدام پای چوبه دار با وساطت مدیر حوزه علمیه اهل سنت فاروقیه شهرستان گالیکش به زندگی بازگشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان در گالیکش گفت: کوچ روستای " کندسکوه " شهرستان گالیکش را قبول نداریم.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری مسئول محترم مدرسه علمیه سفیران هدایت امام جواد(ع) آزادشهرشامگاه روزسه شنبه 4/12/95 در بیت حضرت آیت الله موحدی کرمانی با ایشان دیدارداشتند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: آنهایی که در فتنه سال ۸۸ همگام با دشمنان قسم خورده انقلاب، ساز مخالفت میزدند از یاران شیطان هستند.

رئیس مرکز بهداشت گنبدکاووس گفت: به طور میانگین و در مجموع 111 مرکز بهداشتی حوزه روستایی به 20 تا 30 هزار نفر در ماه خدمات می دهند.

سومین همایش ملی دستاوردهای نوین در علوم کشاورزی و صنایع غذایی ۴ اسفند ۹۵ در دانشگاه آزاد آزادشهر برگزار شد.

نشست فرماندار با اعضای هیات نظارت برانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور مهندس صادقلو فرماندار و مسئول ستاد انتخابات شهرستان رامیان ، جناب آقای سمیعی، بای و منتظری اعضای هیات نظارت بر انتخابات در محل دفتر کار ایشان برگزار شد.

اجرای طرح شهید شوشتری باحضور فرماندار، فرمانده سپاه و دیگر مسئولین شهرستان در یکی از نقاط محروم محله ولاغوز کردکوی آغاز شد.

امام جمعه آزادشهر گفت: مسئولین حواسشان باشد تا از آنها بهره برداری سیاسی نشود. مصاحبه ای نکنید که باعث ایجاد ابهام در جامعه شود. تا آمار دقیق نداشتید مصاحبه ای انجام ندهید.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان با بیان اینکه ما به دنبال مقصد کردن گرگان در جذب گردشگر هستیم، گفت: بافت تاریخی گرگان از زنده ترین و پویاترین محورهای گردشگری محسوب می شود که لازم است تبلیغ شوند.