باحضور قره خانی نماینده شهرستان علی آباد کتول و بخش کمالان درمجلس شورای اسلامی، جمال لیوانی مدیرعامل گازگلستان وجمعی ازمسئولین شهرستان علی آبادکتول عملیات گازرسانی به روستاهای خولین دره، الستان و نرسو آغاز شد.

رییس دانشگاه آزا آزادشهر گفت: در مدیریت جدید قصد داریم هیچ دانشجویی از امکان تحصیل به سبب محرومیت باز نماند و در نظر داریم به دانشجویان بومی برای تحصیل تا سقف۵۰ درصد در شهریه ها تخفیف داده شود.

اولین زیپ لاین تفریحی استان گلستان بزودی در پارک جنگلی کبودوال علی آباد افتتاح می گردد.

فرماندار آق قلا گفت : تاکنون ترمیم و بازسازی پل تاریخی آق قلا نزدیک به 20 درصد پیشرفت داشته که با جذب 4 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده، امیدواریم در عید قربان ، شاهد تردد شهروندان از روی پل تاریخی باشیم.

مقدار بسیار زیادی اقلام غیر بهداشتی و فاقد مصرف در تعدادی از سوپرمارکت های کردکوی جمع آوری شد.

در راستای بهره گیری از خلاقیت هنرجوان فنی و حرفه ای و با سرمایه گذاری بخش خصوصی کافه رستون آناج با اشتغالزایی هشت نفر امروز با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد و رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان افتتاح شد.

حاجی گلدی گرکز بعنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان آق قلا منصوب شد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گنبدکاووس گفت: امسال با معرفی مرکز فنی و حرفه ای گنبدکاووس به بنگاههای اقتصادی، طرح کارورزی برای 500 فارغ التحصیل دانشگاهی این شهرستان با پرداخت یک سوم حقوق اجرا می شود.

هدف از برگزاری این اردوهای جهادی تقویت روحیه جهادی و گسترش فرهنگ مسئولیت پذیری در افراد است.

سارق سابقه دار دوچرخه بعد از ارتکاب چندین فقره سرقت ، در دام ماموران کلانتری 12 گنبدکاووس افتاد.

با اتمام رای گیری و شمارش آرا، نتیجه انتخابات نظام پزشکی شهرستان های کلاله و مراوه تپه مشخص شد.

شب گذشته در کمربندی شهید کوهساری شهرستان آزادشهر راکبان یک موتور که سر و صورت خود را پوشیده بودند با اسلحه شکاری به سمت راننده سواری پراید شلیک کردند.

بخشی از جنگل کاج مجاور سد خاکی شهرستان کردکوی دچار حریق شد.

معاون هماهنگ کنندۀ سپاه نینوا شامگاه گذشته در یادوارۀ شهدای مدافع حرم گلستان که به همت گروه جهادی بانوان بسیج دانشجویی "شهیدعلیرضا صفرپورجاجرمی" برگزار شد؛ خطاب به جهادگران گفت: شما با جهاد خود اسلام را گسترش می دهید.

با گذشت یک ماه از تعطیلات تابستان گروهای جهادی همچنان در قالب گروهای مختلف در حال اعزام به مناطق محروم جهت خدمت رسانی می باشند.

کلاسهای اوقات فراغت ی دانش آموزان گمیشانی و بانوان خانه دار در کانون آیت الله خامنه ای گمیشان در حال برگزاری است.

باوجود گذشت بیش از 6 سال از مرحله ساخت سوله گذاری باشگاه ورزشی روستای در قلعه جیق گمیشان هنوز این پروژه به بهره برداری نرسیده و همچنان نیمه کاره رها شده است.

سد خاکی یا همان آب بندان شهرستان کردکوی که حجم بسیار زیادی آب را در خود جای داده بود متأسفانه این روزها رو به خشکی رفته است.

چند روزی است که خبرهایی مبنی بر ادغام مدرسه ایثارگران با شهید بهشتی و حذف مدرسه ایثارگران به گوش می رسد. در همین راستا با عبدالرضا سوسرا مدیر قبلی این مدرسه گفتگویی داشتیم.

مراسم تشییع و خاکسپاری جوان اهدا کننده عضو با حضور اقشار مختلف مردم در روستای ایلوار پنجدانگه شهرستان کردکوی برگزار شد.