فرزند کارگر شهرداری کردکوی گفت: استاندار گلستان، فرماندار کردکوی، امام جمعه کردکوی، شهرداری و اعضای شورای شهر کردکوی پیگیر حق و حقوق کارگران شهرداری کردکوی باشند چرا که حقوق ناچیز ماهیانه کارگری در شهرداری کردکوی تنها منبع درآمد بسیاری از کارگران شهرداری است.

عضو شورای شهر کلاله گفت: اینکه گفته می شود شورای شهر کلاله تنها برای تهیه غذای شهردار و شورای شهر، ۶۵ میلیون تومان هزینه کرده است، شایعه است.

حین بازدید غراوی نماینده مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان گالیکش از روستای قوشه‌چشمه کودکان این روستا کمپین #ما_آب_می‌خواهیم تشکیل دادند.

آزاده جنگ تحمیلی در خصوص وضعیت اقتصادی کشور گفت: بی توجهی دولت به بازار و عدم نظارت مجلس بر عملکرد دولت باعث شده تا بازار کشور به دست عده ای سرمایه دار زالو صفت بیفتد و آنها با احتکار اجناس، اقتصاد کشور را با چالش روبرو کنند.

در انتخابات هیئت رییسه شورای شهر بندرگز امیری به عنوان رییس شورای شهر بندرگز انتخاب شد.

مسئولین گالیکش از سه روستای محرم این شهرستان بازدید میدانی کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: امسال؛ علاوه بر تکمیل ساختمان "مرکز جامع سلامت" شماره ۲ کلاله، آزمایشگاه مرکزی "سل" نیز دراین شهر به اتمام می رسد.

فرماندار مراوه تپه گفت: از زمان عملیاتی شدن ساخت بیمارستان مراوه تپه، این سازه با پیشرفت فیزیکی بالایی در حال تکمیل است.

فرماندار کلاله گفت: برخی از مدیران در ارائه عملکرد خود کوتاهی کرده و عملکرد بسیار ضعیفی دارند و اگر اینگونه باشد، جای این افراد در پست های مدیریتی نیست.

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: جنس اعضای شرکت تعاونی خبازان از خود خبازان بوده و هرگونه نقص و نارسایی در این زمینه هیچ توجیهی ندارد.

دانش آموزان بسیجی که در قالب اردوی 10 روزه جهادی با هدف محرومیت زدایی به روستای امامیه آمده بودند ولی وضعیت این خانواده به گونه ای است که همت، اتحاد و همدلی مسئولین شهرستان رامیان را می طلبد تا آرزوی، آرزو دختر 14 ساله محقق شود.

چند وقتیست تعدادی از کارگران شهرداری کردکوی و خانواده های آنان به دلیل حقوق معوقه خود و مطالباتی که از شهرداری دارند به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا مراجعه می کنند.

احتمال سیل در شهرستان کلاله، فرماندار و جمعی از مسئولین را به میدان آورد تا برای جلوگیری از خسارات احتمالی، تمهیداتی در نظر گرفته شود.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان علی آباد کتول از دستگیری مظنونین به قتل جوان علی آبادی خبر داد.

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : امروز روابط عمومی ها در افکار عمومی نقش کلیدی را بر عهده دارند و هر اداره و سازمانی که بتواند در افکار عمومی جایگاه خود را داشته باشد موفق تر است.

در قالب اردوی جهادی 7 روزه؛ بسیجیان گالیکش برای محرومیت‌زدایی پای‌کار آمدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کلاله اعلام کرد: در چهار ماه اول سالجاری 246 هزار و 600 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان از دست متصرفین غیر قانونی خلع ید شد.

شهردار کلاله گفت: با احداث بلوار امام علی(ع) و آسفالت مکان مدنظر، مکان استقرار بازار هفتگی شهرستان کلاله تغییر خواهد کرد.

کامیون حامل 22 تن برنج قاچاق توسط ماموران شهرستان گالیکش توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف ۲۵۰ هزار قلم انواع دارو و قرص غیرمجاز در یک عملیات در گنبدکاووس خبر داد.