فرمانداری کلاله با درخواست قانونی جمعی از خانواده های فرهنگی، شهدا و مذهبی شهر کلاله برای برگزاری تجمع قانونی در اعتراض به اجرای قانون 2030 مخالفت کرد.

امام جمعه نگین شهر گفت: در این ماه مبارک رمضان فقراء و مستمندان جامعه را دریابیم، برخی ها حتی یک وعده طعام در موقع افطار یا سحری ندارند.

امروز ظهر هیئتی متشکل از روابط عمومی، بازرسی و حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان به اداره ارشاد شهرستان آزادشهر آمدند و پیام تودیع داوود قاسمی رئیس اداره و سرپرستی عبدالجبار حیدر زاده را به آنها ابلاغ کردند.

طلبه ای که علاوه بر تبلیغ دین، به ندای رهبری لبیک گفته و در تولید و اقتصاد مقاومتی گامهای همت را برداشته است.

فرماندار گميشان گفت: حضرت امام خميني (ره) باعث افتخار دنياي اسلام است و دومين حكومت ديني بر پايه قرآن و اسلام را در دنيا پايه ريزي كرده است و بايد مراسمات بزرگداشت آن حضرت در خور شان والای ايشان باشد.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: سخنان حکیمانه مقام عظمای ولایت در خصوص سند 2030 باید فصل الخطاب هر وفادار به انقلاب اسلامی باشد، هویت دینی سرمایه اصلی نظام است.

فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از واژگونی یک دستگاه خودروی وانت مزدا دربخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس خبر داد و گفت: براثر این حادثه سه عضو یک خانواده راهی بیمارستان شدند.

رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت : 6 هزار و 500 تن جو تحویلی کشاورزان استان به مراکز خرید تضمینی در بورس عرصه شده است.

سعید باستانی علل حادثه معدن یورت آزادشهر را که در گزارش کمیسیون صنایع مجلس آمده است، اعلام کرد.

مدیر جهاد کشاورزی کلاله با بیان اینکه کشاورزان این شهرستان آماده برداشت محصول گندم در 57 هزار و 546هکتار اراضی تحت کشت این محصول هستند ، اعلام کرد : براساس ارزیابی های صورت گرفته، بیش از 180 هزار تن گندم در شهرستان کلاله برداشت می شود.

رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر:ما همیشه می گوییم اگر کشوری به کشور ما چپ نگاه کند ما حاضریم برای کشورمان جان خود را بدهبم، اما حاضر نیستیم کاری کنیم که حیثیت جمهوری اسلامی ایران را حفظ کرده تا مسئولان کشور در مقابل کشورهای دیگر گردن کج نکنند و منت نکشند.

دیانا مختوم دانش آموز 11 ساله گنبدی از مدرسه معرفت در مسابقات علمی بسیج رتبه کشوری را به دست آورده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‎فقیه در سپاه شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه امروز «ما می‎توانیم» باید شعار همه ما باشد، گفت: آزاد شدن خرمشهر با 19 هزار اسیر عراقی مصداق بارز شعار «ما می‎توانیم» بود.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گالیکش با اشاره به افتتاح مرکز تخصصی نمدمالی به‌زودی در این شهرستان گفت: تاکنون ۷۹ اثر تاریخی و گردشگری گالیکش ثبت ملی شده است.

با بررسی دوباره میزان رای یک کاندیدا در شورای شهر کلاله، کاندیدای علی البدل شورای شهر کلاله در جدول رده بندی آرا، سقوط کرد.

در آستانه حلول ماه رمضان و در آخرین جمعه ماه شعبان در احکامی از سوی نماینده ولی فقیه در گلستان، امامان جمعه اهل سنت بندرترکمن در غرب استان معرفی شدند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس گفت: جوان ۲۹ ساله که برای شنا کردن وارد آب های سد گلستان شده بود جان خود را از دست داد.

با اعلام ورشکستگی موسسه مالی فرشتگان و اعلام بانک مرکزی مبنی بر پرداخت سپرده سپرده گذاران ازسوی موسسه مالی و اعتباری کاسپین (امید جلین)، جمعی از این سپرده گذاران گنبد پس از دریافت پاسخ منفی برای دریافت وجوه خود مقابل یکی از شعب شهرستان گنبد تجمع کردند.

دکتر «حسن رحیم زاده» سرپرست شبکه بهداشت و درمان گالیکش شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: یکی از مهمترین نکاتی باید انسان روزه دار در این ماه مبارک به آن توجه ویژه داشته باشد این است که در این ماه مبارک باید تمام اعضاء و جوارح را از حرام دور نگه داشت.