سومین روز ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا ، امروز نیز با استقبال کاندیداها مواجه شد.

بنا به گزارشات رسیده از روز دوم ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا، 13 نفر برای ثبت نام به فرمانداری آزادشهر مراجعه کردند.

با نزدیک شدن به سال نو، خیرین شهر برای کمک به همنوعان کمکهای مردمی را جمع می کنند و بین نیازمندان شهر تقسیم می کنند. امسال هم خیرین شهر در حال کمک به نیازمندان هستند اما در روز ۵ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ اتفاقی جالب رخ داد که به شرح زیر می باشد.

دو سال است که در خیابان ۲۰ متری معلم به علت بالا بودن سطح آبهای زیر زمینی از محل حوزچه های اداره آب که حدود ۲ و نیم متر عمق دارد آب چشمه می جوشد.

در اولین روز از انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا، 17 نامزد در حوزه انتخابیه شهرستان آزادشهر ثبت نام کردند.

برخی از گزینه های احتمالی شورای شهر آزادشهر به شرح زیر می باشند .

امام جمعه آزادشهر گفت: سال ۹۶ انتخابات در پیش داریم و این روزها در فضای مجازی می بینیم که تنور انتخابات شوراها گرم شده است. از مومنین و متدینین درخواست دارم، افرادی که تخصص لازم را دارند و این شایستگی را در خود احساس می کنند که می توانند برای شهر مفید باشند، نامزد شوند.

مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی پادگان نوده در نمازخانه پادگان ارتش در نوده خاندوز برگزار شد.

دیروز در کانال های تلگرامی شهرستان آزادشهر خبری مبنی بر انفجار انبار لوازم جانبی موبایل در نیمه شب چهار شنبه سوری در خیابان نواب منتشر شد و خبرنگار ما موضوع را مورد بررسی قرار داد که تحقیقات محلی و اظهارات افراد حاضر در واقع به شرح زیر است.

امام جمعه آزادشهر گفت: شما خانم ها باید تلاش کنید که فرزندان خود را سرباز امام زمان تربیت کنید تا ظهور آقا نزدیکتر شود، زیرا وقتی امام زمان بیاید از کجا باید نیرو جمع کند که او را یاری کنند.

با توجه به نزدیک شدن سال ۹۶ و خرید سال نو، بازار شهرستان آزادشهر پویا تر از ماه های قبل شده است و دستفروشان بسیاری برای کسب در آمد در اطراف میدان مرکزی شهر تجمع کرده اند. در همین خصوص چند مصاحبه با دستفروشان و یکی از کسبه شهرستان انجام داده ایم.

امام علی (ع) در رابطه پیرمرد نصرانی که در جوانی کار کرده و در پیری به علت از کار افتادگی و نداشتن سرمایه گدایی می کرد، می فرماید: سوابق این مرد حکایت می‏کند که در مدتی که توانایی کار داشته، خدمت کرده است؛ بنابراین بر عهده حکومت و اجتماع است که تا زنده است او را تکفّل کند، بروید از بیت المال به او مستمری بدهید.

بانو خیر آزادشهری که از شجره طیبه سادات می باشد، گفت: شوهر بنده کارگر است و در آمد چندانی ندارد. همسرم مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای خرید لباس عید به من داده بود و من بعد از دیدن خبر شما تصمیم گرفتم که نصف این مبلغ را به آنها اهدا کنم.

یکی از روحانیون مقیم در روستاهای توابع آزادشهر، نامه ای دست نوشته از یک نوجوان ۱۴ ساله ای را دریافت و برای ما ارسال کرد. متن این نامه حاکی از واقعیتی دارد که قلب خواننده ان را به درد می آورد.

امام جمعه آزادشهر در رابطه با کلاهبرداری لیزینگ خودرو در آزادشهر تصریح کرد: در یک شهر کوچک یک جوان می آید و با خیرات در مسائل مذهبی و غیره اعتماد مردم را جلب می کند و از آنها پول می گیرد و وضعیت مالی مردم و شهر را بهم می ریزد.

بعد از پروژه روشنايي كمربندي شهيد كوهساري و شهداي انتظامي شب گذشته بلوار دانشجو در خيابان شهيد رجايي در حد فاصل ابتدائي جاده خاندوز تا ابتداي جاده فاضل آباد روشن شد.

فرماده انتظامی آزادشهر گفت: در هفته گذشته ۱۳هزار ۶۱۱ عدد انواع مختلف مواد محترقه غیر استاندارد از یک فروشنده سودجو در شهرستان آزادشهر کشف شد.

شفاف سازی اقدامات انجام شده توسط قوه قضایه در خصوص شکایت مالباختگان موصوف به شرکت پرهام آزادشهر توسط دادستان شهرستان آزادشهر در جمع تعدادی از مالباختگان انجام شد.

مالباختگان لیزینگ خودرو صبح امروز در میدان مرکزی شهر آزادشهرتجمع کرده و مسیر خیابان شهید رجایی آزادشهر را مسدود کردند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان آزادشهر گفت: آزادشهر امسال ۳ بار مورد هجوم ریزگردها قرار گرفته است. با وجود اینکه جنگل ها مانند فیلتر عمل می کنند اما اگر این ریزگردها زیاد باشند شهر ما هم با معضل ریزگردها رو به رو خواهیم شد.