• منو
 • منطقه مطهری شهر نگین شهر 2.5 کیلومتر با این شهر فاصله دارد و در ضلع جنوبی خط نو قرار دارد و جزء محدود نگین شهر محسوب می شود. این منطقه به دلیل نداشتن کد روستایی و مشخص نبودن وضعیت شهر یا روستا بودن آن از نعمت آب لوله کشی بی بهره هستند.

  پنجمین آموزشگاه خیر مدرسه ساز و خانواده شهید شفیعی با 6کلاس در روستای سیب چال شهرستان آزادشهر به بهره برداری رسید.

  رييس ستاد انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان آزادشهر معرفي شد.

  امام جمعه دلند گفت: اگر می بینید انبوه جمعیت پای تابوت این عالم حاضر می شوند با نفس گرم ولایت است. آن پیام رسای مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین جهان است که مردم را یکپارچه بسیج می کند تا در پای تابوت آیت ا... هاشمی حاضر شوند و بلند و رسا شعار دهند ٬ هاشمی هاشمی دعای رهبر ما بدرقه راه تو.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) یک حرکت تاریخ ساز درجهان بود.

  یک شرکت خدماتی و توسعه شبکه آبرسانی در آزادشهر٬ حدود یک هفته است که کار خود را به دلیل نداشتن ابزار کار ( کمربند و سه راه آب ) رها کرده و انتهای کانال حفاری را برای کاهش هزینه خود پر نکرده است.

  دیشب در دفتر امام جمعه آزادشهر٬ جلسه ستاد نماز جمعه شهرستان برگزار شد. در این جلسه اعضای کارگروه های تخصصی فرهنگی مشخص شدند.

  در پی تخلفات زیاد ساختمانی یکی از اعضای شورای شهر شهرستان آزادشهر٫ همشهریان از تخلف دیگر ساختمانی این عضو در مسائل قانونی وابسطه به ملک وی خبر دادند.

  مراسم بزرگداشت نماز در بازار در پاساژ سلطانی آزادشهر با حضور معاون فرماندار٬ مسئول بسیج ادارات ٬ رئیس ستاد اقامه نماز و بازاریان برگزار شد که به گفته رئیس ستاد اقامه نماز آزادشهر در استان گلستان تنها در ۲ پاساژ نماز جماعت برگزار می شود.

  امام جمعه شهرستان آزادشهر به همراه رئیس اداره تبلیغات و چند تن از مسئولین شهر به عیادت عضو پیشین ستاد نماز جمعه آزادشهر رفتند.

  سرپرست پسماند استان گلستان: مکان یابی آزادشهر به عنوان مرکز سایت زباله استان اشتباه بود و ما برای جا به جایی این مکان با استاندار رایزنی خواهیم کرد.

  رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر به همراه هیئت علمی دانشگاه امروز به دیدار امام جمعه شهرستان آزادشهر رفتند.

  با دعوت اداره میراث فرهنگی و گردشکری و اداره ارشاد شهرستان آزادشهر٬ چند گروه موسیقی از گروه های برجسته کشوری که در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گلستان شرکت کرده بودند٬ دیشب در شهرستان آزادشهر برنامه اجرا کردند.

  امام جمعه آزادشهر گفت: من مطمئن هستم اگر مردم زکات مال خود را بپردازند ٬ دیگر فقیری در جامعه وجود نخواهد داشت.

  همایش گفتمان سازی مبارزه با مواد مخدر با حضور مداحان و خانم های اثرگذار در سالن اجتماعات اداره تبلیغات شهرستان آزادشهر برگزار شد.

  معارفه امام جمعه نگین شهر با حضور مسئولین و ائمه جمعه شهرستان آزادشهر و شهرستان های اطراف در مصلی نگین شهر انجام شد.

  مراسم اختتامیه جشنواره شعر قرآن و عترت در ساالن همایش های اداره ارشاد شهرستان آزادشهر برگزار شد.

  با تماس شهروندان آزادشهری مبنی بر مزاحمت صدای موتور اتوبوس ها و کامیونها در داخل کوچه ها و در وقت استراحت به بررسی این مطلب پرداختیم و ....

  افزایش وام مسکن مهر ازدارتپه آزادشهر در حالی صورت گرفت که حدود ۱۰۰ نفر از متقاضیان٬ تمام یا بیشتر آورده مورد تقاضای اداره راه و مسکن و شهرسازی را پرداخت کرده بودند. با افزایش وام این افراد برای گرفتن اضافه واریزی خود به اداره مسکن و شهرسازی مراجع کردند ٬ اما جوابهای متفاوتی دریافت کردند.

  در دیدار رئیس مجلس با مسئولین اداری شهرستانهای آزادشهرو رامیان در مصلی آزادشهر ٬ امام جمعه آزادشهر و نماینده شهرستانهای آزادشهر و رامیان مشکلات این حوزه را مطرح کردند و علی لاریجانی قول پیگیری به آنها داد .

  آرشیو

  روز : ماه : سال :

  پربحث ترین ها

  هدایت به بالای صفحه