دویست و نوزدهمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: ماموران نیروی انتظامی مقدار ۴۴ کیلو تریاک از یک کامیون کشف وضبط کردند.

نشست تخصصی وقف و بسیج شب گذشته با همت حوزه بسیج ثامن الائمه (ع) شهرستان آزادشهر و با حضور مردم مومن و متدین شهرستان آزادشهر، در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

ساختمان حوزه تجمیع بسیج ( ساختمان شهید حاج احمد غلامی) با حضور امام جمعه آزادشهر، فرمانده و پرسنل سپاه و مسئولین شهرستان افتتاح شد.

حجت‌الاسلام رضا دیلمی گفت: جبهه استکباری به دنبال تخریب ارزشها و ضربه زدن به تفکر بسیجی است.

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزان دختر شهرستان آزادشهر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

شهروند آزادشهری گفت: بنده ۷سال است با هزینه شخصی، به عشق امام حسین (ع) و به عشق خدمت به عزاداران حسینی در بین مردم چای پخش می کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان برگزاری یادواره های شهدا را اقدامی کوچک برای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا دانست و گفت: امنیت و آزادی امروز کشور مرهون خون شهداست.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آزادشهر در نشستی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: جامعه امروز بیش از هر زمانی نیاز به فرهنگ رسول ا... یعنی همان فرهنگ بسیجی دارد.

فعال فرهنگی و سیاسی شهرستان آزادشهر گفت: بنده به همراه ۶ نفر دیگر از خادمین آزادشهر و زینب آباد پیاده روی اربعین ، امروز به همراه گروه جهادی میثاق (تهران) برای خدمت در مناطق زلزله زده کرمانشاه به این استان اعزام شدیدیم.

در پی گلایه ها و مطالبه مردم آزادشهر و پیگیری اصحاب رسانه، کرایه مسیر مسکن مهر و ازدارتپه آزادشهر که افزایش نامتعارفی داشت، از ۸۰۰ تومان به ۶۰۰ تومان کاهش یافت.

رئیس کتابخانه های عمومی آزادشهر اظهار کرد: : از آنجا که در هفته کتاب و کتابخوانی قرار داریم، عضویت کتابخانه در روز ۲۴ آبان را برای عموم رایگان در نظر گرفته ایم.

مدتی بود که رانندگان تاکسی های برون شهری مسیر آزاشهر به گنبد، کرایه خود را بدون مجوز از ۱۲۰۰ تومان به ۲۰۰۰ تومان افزایش داده بودند و این موضوع با اعتراض مردمی مواجه شده بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آزادشهر گفت: اربعین امام حسین(ع) مرزها و موانع و سیم خاردارهای سیاسی که ایجاد کرده‌اند را از بین برد و اربعین از جغرافیای اسلامی ایران عبور کرده و فردی نمی‌تواند آن را مهار کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد و گفت: بدون تردید با افزایش سرانه مطالعه در جامعه، بسیاری از مشکلات فرهنگی مرتفع می شود.

قانون ماده ۱۰۰ در شهرداریها برای جلوگیری از ساخت و ساز غیر قانونی در شهر و رعایت اصول مهندسی استاندارد در ساخت و سازها مصوب شده است، اما بخاطر برخی از مسائل وسیله ای برای سوء استفاده افراد منفعت طلب و ساخت و سازهای غیر قانونی شده است.

فرمانده سپاه ازادشهر گفت: سلطه گران باید بدانند که ملت ایران با بصیرت و بیدار است و فریب این تاکتیکهای کثیف غربی ها را نخواهد خورد و با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخی دندان شکن به این توطئه ها خواهند داد.

امام جمعه آزادشهر گفت: اربعین نماد همبستگی محبان حسین است که از هیچ کس وچیزی ترس ندارند.

یک راننده آژانس آزادشهری گفت: یکی از بزرگترین مشکلات رانندگان در آزادشهر آسفالت های خراب خیابانها و کوچه ها می باشد. این خرابی آسفالت باعث خرابی جلوبندی ماشینها شده و هزینه زیادی را به مالکان خودرو وارد می کند.

یادواره شهدای بسیج روحانیت و مدافعین حرم به همت پایگاه بسیج امام هادی (علیه السلام) درحوزه علمیه سفیران برگزار گردید.