حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری مسئول محترم مدرسه علمیه سفیران هدایت امام جواد(ع) آزادشهرشامگاه روزسه شنبه 4/12/95 در بیت حضرت آیت الله موحدی کرمانی با ایشان دیدارداشتند.

سومین همایش ملی دستاوردهای نوین در علوم کشاورزی و صنایع غذایی ۴ اسفند ۹۵ در دانشگاه آزاد آزادشهر برگزار شد.

امام جمعه آزادشهر گفت: مسئولین حواسشان باشد تا از آنها بهره برداری سیاسی نشود. مصاحبه ای نکنید که باعث ایجاد ابهام در جامعه شود. تا آمار دقیق نداشتید مصاحبه ای انجام ندهید.

چند مدتی است که در شهرستان آزادشهر دیده و شنیده می شود که مسئولین مختلف روشنایی بلوار شهید کوهساری را به خود نسبت می دهند و این موضوع ابهاماتی را برای مردم ایجاد کرده است.

بخشدار بخش مرکزی آزادشهر امروز با حضور سید علی میرباقری مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان معرفی شد.

امروز ظهر مرکز تخصصی توانبخشی معلولین در شهرستان آزادشهر با حضور معاون توانبخشی بهزیستی کشور افتتاح شد.

۱۳ واحد مسکونی تحویلی به خانوارهای دارای ۲ معلول٬  با حضورمعاون توانبخشی بهزیستی کشور٫ قائم مقام توانمند سازی٬ اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی کشور و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان آزادشهر در نگین شهر افتتاح و مورد بهربرداری قرار گرفت.

آخوند خوجملی گفت: الحمد ا... ما در ایران اسلامی شیعه و سنی از قدرشناسی نعمتهای الهی و استقامت در ایمان و اسلام برخورداریم و اینگونه شکرگذار نعمت انقلاب هستیم و خداوند نیز نعمت های خود را می افزاید و این نعمت را برای ما استمرار می بخشد.

شامگاه گذشته مراسم گرامیداشت یاد و خاطره 14 شهید روستای ازدارتپه با حضور خانواده شهدا ، اعضای شورای اسلامی ، دهیاری ، هیئت امنای مسجد جامع روستا و جمعی از اهالی در منزل یکی از خانواده های شهید روستا برگزار شد .

مانور یاوران ولایت تشکیلات سازمان دانش آموزی استان گلستان در سالن ورزشی وحدت شهرستان آزادشهر برگزار شد.

تنها بانوی کشاورز آزادشهری گفت: اگر همه ما این فکر را داشته باشیم که ایرانی هستیم و باید کمک کنیم تا کشور ما پیشرفت کند٬ تا زمانی که زنده هستیم برای پیشرفت کشور خدمت خواهیم کرد. اگر پیشرفتی صورت گرفته به برکت این انقلاب است و در نتیجه حفظ آرمان های انقلاب به پیشرفت کشور سرعت بیشتری می بخشد.

امام جمعه گنبد گفت: ما ۳۸ سال است که انقلاب کرده ایم و تمام دنیا برای نابودی ما جمع شده اند ولی نتوانسته اند کاری از پیش ببرند و همین ایستادگی برای انقلاب ما یک دستاورد بزرگ است.

شهردار نگین شهر گفت: در این شهر کارهای زیر بنایی به خوبی انجام شده اما هیچ تلاشی برای زیبا سازی شهر انجام نگرفته است و اولویت برنامه های من زیبا سازی شهر خواهد بود. مردم حق دارند که در مکانی زیبا زندگی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آزادشهر درشرق گلستان از دستگیری و بازداشت فردی که در قالب راه اندازی شرکتی اقدام به پیش فروش خودرو با قیمت پایین تر از بازار به مردم منطقه کرده و به اخلال درنظام بانکی متهم است، خبر داد.

فرماندار شهرستان آزادشهر با بیان اینکه کلاهبردار میلیاردی استان گلستان در تهران به سر می برد، گفت: این کلاهبردار در حال حاضر دستگیر نشده است.

دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم شهرستانهای رامیان و آزادشهر صبح امروز با حضور ائمه جمعه و جمعی از مسئولین دو شهرستان در آزادشهر افتتاح شد.

نه تنها در روستای خاندوز سادات آزادشهر در استان یا کشور نیز شاید مردی را نیابید که با ۶ فرزند و یک نوه،شوق زیارت امام حسین(ع) در دلش، او را به سربازی بکشاند.

شب گذشته ویژه برنامه جشن بزرگ عید مبعث تحت عنوان یکصد و بیست و هشتمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم در آزادشهر برگزار شد.

بمناسبت هفته معلم ساختمان پزشکان فرهنگ در شهرستان آزادشهر افتتاح شد.

مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی در رشته زبان و ادبیات فارسی به میزبانی آزادشهر در دبیرستان دخترانه حضرت راضیه(س) این شهرستان برگزار شد.