شنبه شب گذشته در پی تعقیب و گریز پلیسی ، فرزند متهم تحت تعقیب مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

رئیس ستادعتبات عالیات آزادشهر با اشاره به برپایی موکب امامزادگان " آق‌امام و اهباب رضا" آزادشهر در مسیر نجف به کربلا ، گفت: مردم این شهرستان حدود ۱۵۰ میلیون تومان برای برپایی موکب در ایام پیاده‌روی اربعین کمک کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تا سال ۱۴۰۰ ایران با بحران کمبود معلم به تعداد ۳۵۰ هزار نفر مواجه خواهد شد و نظام آموزشی و دولت باید برای حل این بحران، برنامه داشته باشند.

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: ضعیف ترین اداره بین ادارات آزادشهر، اداره ورزش و جوانان شهرستان است و باید مدیر آن عوض شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: صبح امروز مامورین نیروی انتظامی ۷/۷۸۰ گیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف کردند.

بخشدار مرکزی شهرستان آزادشهر به همراه خبرنگاران این شهرستان از روستاهای این بخش بازدید کردند.

یک جوان آزادشهری با کاشت گل گاوزبان در روستای فاضل آباد این شهرستان توانسته با اشتغال‌زایی امید را در منطقه زنده کند.

ائمه جمعه اهل سنت و شیعه آزادشهر با صدور بیانیه ای مخالفت خود را با تصویب FATF اعلام کردند.

رییس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آزادشهر گفت: آزادشهر رتبه اول را در کشت گیاهان دارویی در سطح استان گلستان دارد که یکی از مهمترین این گیاهان گل گاوزبان است.

فرمانده انتظامی آزادشهر از دستگیری یکی از ارازل و اوباش بنام آزادشهر در عصر روز گذشته خبر داد.

خانواده دانش آموزان پسر متوسطه اول روستای فاضل آباد، صبح امروز در مخالفت به جابه جایی مدرسه فرزند خود از روستای فاضل آباد به روستای خاندوز در جلوی فرمانداری آزادشهر تجمع کردند.

شهرداری نوده خاندوز بیش از 2 سال 3 ماه است که طلب تنها فروشنده کتاب و محصولات فرهنگی شهرستان آزادشهر را پرداخت نکرده و قصد پرداخت آن را هم ندارد.

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان آزادشهر افزود: قیام عاشورا، پیام‌های زیادی برای ملت مسلمان دارد و مهمترین پیام آن پشتیبانی و حفاظت از گفتمان ولایت است و حقیقتا مردم ما به خوبی با آگاهی و بصیرت خود در این مسیر قدم برداشته اند.

نشست خبری رئیس سازمان تبلیغات شهرستان آزادشهر با خبرنگاران با موضوع مراسمات ماه محرم در سالن جلسات سازمان تبلیغات برگزار شد.

نماز جمعه این هفته در آزادشهر با حضور پرشور مومنین و امامت امام جمعه این شهر برگزار شد.

مدتهاست که مسئولین آزادشهری اعلام می کنند که بخاطر موقعیت خاص شهرستان آزادشهر، جذب گردشگر می تواند یک راه موثر در ایجاد اشتغالزایی باشد، این در حالی است که شهرستان آزادشهر، بسترهای اولیه برای جذب گردشگر را ندارد.

اولین همایش سواد فضای مجازی ( بایدها و نبایدها )، به همت سازمان سراج در شهرستان آزادشهر و هیئت جوانان عاشورایی و پیروان عترت خواهران رزمندگان اسلام شهرستان آزادشهر برگزار می شود.

کارگاه اتومکانیک از رشته های فنی و حرفه ای با حضور مدیر کل فنی و حرفه ای استان گلستان، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان آزادشهر افتتاح شد.

صبح امروز نشست خبری فرمانده سپاه آزادشهر با موضوع رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله 2 در سالن جلسات سپاه برگزار شد.

شب گذشته در فضای مجازی شهرستان آزادشهر خبری مبنتی بر حذف نمایندگی ثبت احوال آزادشهر از شهر نوده خاندوز منتشر شد.

پربحث ترین ها