امام جمعه اسبق آزادشهر و امام جمعه کنونی بابلسر، گفت: یکی از ملاکهای رای دادن شما عزیزان به افرادی شجاعت آنها باشد و در انتخاب نماینده ها شورا و انتخاب رئیس جمهور دقت کنید.

امام جمعه اهل سنت نگین شهر با بیان اهمیت انتخابات گفت: در انتخابات پیش رو باید به کسی رأی داد که حافظ منافع ملی و مردم باشد، کسی که در بین مردم نباشد نمیتواند به مردم خدمت کند.

امروز ظهر جشنواره غذاهای سالم درهتل پوریا آزادشهر برگزار شد. این جشنواره که با هدف ترویج غذاهای سالم با محوریت غذاهای لبنی، سبزیجات و حبوبات بود با حضور ۳۰۰ شرکت کننده برگزار شد.

یکصد و نود و دومین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

بعد از اینکه صدا و سیما با انتشار پیاپی عملکرد دولت و گذاشتن مناظرات زودتر از موعد به تبلیغ رئیس جمهور حاضر که کاندید ریاست جمهوری دوره جدید است پرداخت اکنون شاهد تبلیغ اداره آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر از دکتر روحانی هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر گفت: در کشورهای پیشرفته مدارس تقریبا بگونه ای می باشند که در ۲-۳ سال اول روی شخصیت کودک کار می کنند، چون به این نتیجه رسیده اند که هر چیزی را در کودکی در ذهن افراد وارد کنند ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

یکی از پیمانکاران گاز شهرستان آزادشهر گفت: حضور من در روستای فارسیان برای کاریابی و گرفتن کار بوده که در بازار رقابتی امری طبیعی است. 

در چند روز گذشته خبر های به دست ما رسید که حاکی از جمع آوری پول و کپی مدارک از اهالی روستای فارسیان برای لوله کشی گاز خانه ها در این روستا بود، در حالی که هنوز علمک گازی نصب نشده است.

یکصد و نود و یکمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

مراسم معنوی اعتکاف از قبل از اذان صبح امروز با حضور پرشور همشهریان در مساجد سطح شهر آغاز گردید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهراعلام کرد: امسال مراسم معنوی اعتکاف در 4 مسجد در شهر و 16 مسجد در روستاها برگزار می‌شود.

سومین روز ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا ، امروز نیز با استقبال کاندیداها مواجه شد.

بنا به گزارشات رسیده از روز دوم ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا، 13 نفر برای ثبت نام به فرمانداری آزادشهر مراجعه کردند.

با نزدیک شدن به سال نو، خیرین شهر برای کمک به همنوعان کمکهای مردمی را جمع می کنند و بین نیازمندان شهر تقسیم می کنند. امسال هم خیرین شهر در حال کمک به نیازمندان هستند اما در روز ۵ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ اتفاقی جالب رخ داد که به شرح زیر می باشد.

دو سال است که در خیابان ۲۰ متری معلم به علت بالا بودن سطح آبهای زیر زمینی از محل حوزچه های اداره آب که حدود ۲ و نیم متر عمق دارد آب چشمه می جوشد.

در اولین روز از انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا، 17 نامزد در حوزه انتخابیه شهرستان آزادشهر ثبت نام کردند.

برخی از گزینه های احتمالی شورای شهر آزادشهر به شرح زیر می باشند .

امام جمعه آزادشهر گفت: سال ۹۶ انتخابات در پیش داریم و این روزها در فضای مجازی می بینیم که تنور انتخابات شوراها گرم شده است. از مومنین و متدینین درخواست دارم، افرادی که تخصص لازم را دارند و این شایستگی را در خود احساس می کنند که می توانند برای شهر مفید باشند، نامزد شوند.

مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی پادگان نوده در نمازخانه پادگان ارتش در نوده خاندوز برگزار شد.