بخشدار مرکزی آق قلا از واکاری بیش از 5000 اصله نهال در بوستان 4000 شهید آق قلا به دلیل وسعت این پارک خبر داد.

امام جمعه اهل سنت پیرواش آق قلا گفت : در قیامت دوازده گروه به شکل های مختلف برمیگردند یکی از این گروه ها کسانی هستند که در این دنیا فتنه انگیز بودند به شکل های میمون و دومین گروه به شکل خوک برمیگردند حرام خورران هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا از کشف و ضبط بیش از ۲ تن ماهی دریایی در شهرستان خبر داد.

عضو شورای اسلامی شهر آق قلا گفت : شهردار و کارکنان خدوم شهرداری آق قلا با تمام توان برای تحقق شعار ملی سال جدید تلاش خواهند کرد.

بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا از نزدیک مشکلات روستای سلاق یلقی بازدید میدانی کرد.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان آق قلا گفت: اولین مرحله از واکسیناسیون رایگان تب برفکی از تاریخ 26 فروردین ماه سال جاری آغاز و بمدت یکماه ادامه خواهد داشت.

فرماندار آق قلا گفت : سهم تعهد اشتغال شهرستان 1218 نفر در سال 96 بود توانستیم برای آق قلا 110 درصد را تحقق ببخشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در بازدید از پروژه های عمرانی در حال اجرای آق قلا از اختصاص 3 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سالن های ورزشی نیمه تمام این شهرستان خبر داد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا گفت : امروز این فرصت طلائی (راهیان نور) بستری را فراهم کرده است که جوان جامعه اسلامی بتواند خود را در مقابل هجمه های جنگ نرم بیمه کند.

امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا به همراه مسئولین از نزدیک مکشلات روستای اونق یلقی علیا بازدید کردند.

در مراسمی ، سرکار خانم فریبا صحنه بعنوان رئیس جدید اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا معرفی گردید.

نوروزگاه و دهکده گردشگری روستایی آق قلا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به کار خود پایان داد.

فرماندار آق قلا گفت: هرشب در شهرستان آق قلا 256 نفر در اقامتگاه حضور دارند و میهمان هستند و ستاد اسکان و اقامت گاه شهرستان از نوع درجه دو است.

نماینده مردم آق قلا و گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مطالعاتی که شهرداری برای رفع این مشکل انجام داده است انتقال آب این منطقه به گرگان رود نیازمنده بودجه است که مقداری از آن تامین شده است.

این روزها دهکده نوروزی گردشگری آق قلا شاهد حضور میهمانان مختلف از جای جای مختلف کشور بوده و حال و هوای خاصی دارد.

معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت : 1.7 میلیون هکتار کشاورزی کم خاک ورزی یا بی خاک ورزی داریم و دو پروژه همکاری بین المللی برای گسترش این طرح در دستور کار قرار دارد.

آئین نکوداشت استاد موسی جرجانی چهره ماندگار ترکمن با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا گفت: چهارمین کاروان راهیان نورسال 96 از اقشار مختلف مردم آق قلا به منطقه عملیاتی جنوب کشور اعزام شد.

فرماندار آق قلا و رئیس شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان آق قلا از کسب رتبه برتر استانی این شهرستان در حوزه اخذ درخواست و صدور کارت هوشمند ملی خبر داد.

شورای اسلامی شهر و شهرداری آق قلا در راستای جذب توریست و میهمانانی که از شهرستان دیدن خواهند کرد با اقدامتی سعی در فراهم نمودن اوقات خوش برای این عزیزان شد.