در مراسمی با حضور فرمانده انتظامی استان گلستان، سرهنگ مجید زائری به مدت سه سال به‌عنوان فرمانده انتظامی آق‌قلا منصوب شد.

فرماندار آق قلا گفت : باید تدابیری اتخاذ کنیم تا سلامت چرخه اقتصادی در شهرستان تقویت و از قاچاق کالا و ارز پیشگیری شود و با حمایت از تولیدات داخلی موجبات توسعه اقتصادی و فرهنگی در جامعه شویم.

فرماندار آق قلا با بیان این مطلب که تمهیدات لازم برای ارائه اقلام شب عید به بازار آق قلا در نظر گرفته شده است، افزود: 31 مرکز عمده نگهداری اقلام غذایی ، بهداشتی و سردخانه ای در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

فرماندار آق‌قلا گفت : امروز دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال جدایی جوانان انقلابی و مؤمن ایران اسلامی از ارزش‌های انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت هستند.

مشاور استاندار گلستان در مدیریت بحران، امور امنیتی و پدافند غیرعامل گفت : انقلاب اسلامی ایران، به رهبری امام خمینی (ره) از حوادث کم‌نظیر تاریخ این مرزوبوم است که توانست رژیم پهلوی را که قدرت‌های بزرگ شرق و غرب، مدافع آن بودند به گورستان تاریخ فرستد

فرماندار شهرستان آق قلا گفت : صحبت های رئیس جمهور آمریکا حقانیت 38 سال شعار ما و عدم اعتماد نظام جمهوری اسلامی به آنها را به اثبات رسانید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق‌قلا گفت : امروز دشمنان تلاش می‌کنند با ایجاد تقابل بین ملت و ارزش‌های انقلاب اسلامی به اهداف خود دست یابند. امروز روح ایثار و جان‌فشانی شهدا مایه فخر و مباهات ملت ایران است.

باید در این راهپیمایی که یک وظیفه ملی است شرکت کنیم تا به دشمنان بفهمانیم ما همچنان پای انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده‌ایم.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت پیرواش آق‌قلا گفت : ملت ایران به شکرانه نعمت بزرگ انقلاب اسلامی بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور خواهند یافت تا پیام وحدت آمیز خود را بار دیگر در عرصه ملی و بین‌المللی به نمایش بگذارند

مشاور مدیرکل بهزیستی استان گلستان گفت : هر فرد بالغی قبل از ازدواج، باید معیارهایی را در ذهن خود داشته باشد؛ چراکه این ملاک و معیارها، اساس و پایه زندگی مشترک را تشکیل می‌دهند.

مرکز ثابت خون‌گیری شهدای منا شهرستان آق‌قلا بااعتبار 120 میلیون تومان افتتاح شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا گفت : 25 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان شناسایی و کشف شد.

روستای بدراق ملا روستایی است از توابع بخش مرکزی و در دهستان شیخ موسی قراردارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان آق قلا، مسیر های راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای آق قلا و انبارالوم را اعلام کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا گفت : مقابله با قاچاق کالا امری مهم و ضروری برای حمایت از تولید داخلی و کاهش نرخ بیکاری است.

فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا گفت: با تحقیقات به‌عمل‌آمده توسط مأموران نیروی انتظامی خبر مفقودی و ربوده‌شده 2 زن ترکمن آق‌قلایی شایعه و کذب است.

متأسفانه باخبر شدیم که این شاعر ترکمن مدتی است که در بستر بیماری به سر می‌برد. به عیادت وی رفتیم تا از حال‌وروز او باخبر شویم.

بانوی فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی شهرستان آق قلا گفت: دار قالی بافی برای من ارزش بسیار زیادی دارد و اگر همه دست به دست هم بدهند نیازی به کالاهای خارجی نیست.

فرماندار شهرستان آق قلا گفت : گام برداشتن در راستای یاد شهداء و زنده نگهداشتن پیام آنها از وظایفی است که بر دوش ما نهاده شده است.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت : از امروز اولین پرداخت‌ها انجام خواهد شد که در کل کشور گلستان اولین استان در جهت پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی می‌باشد.