فرماندار آق قلا گفت : تاکنون ترمیم و بازسازی پل تاریخی آق قلا نزدیک به 20 درصد پیشرفت داشته که با جذب 4 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده، امیدواریم در عید قربان ، شاهد تردد شهروندان از روی پل تاریخی باشیم.

حاجی گلدی گرکز بعنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان آق قلا منصوب شد.

فرماندار آق قلا گفت: با توجه به شاخص ارزیابی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، آق‌قلا موفق به کسب رتبه برتر در بین شهرستان‌های دیگر شد.

پدری که سال گذشته همسر و دختر ۲۸ ساله اش را کشته بود، امروز با رضایت اولیای دم از مجازات قصاص ر‌هایی یافت.

فرماندار آق قلا گفت : 284 ازدواج و 17 مورد طلاق در طی سه ماه نخست سال جاری در آق قلا به ثبت رسیده است.

فرماندار آق قلا گفت: راه اندازی بازارچه تخصصی فرش و صنایع دستی به صورت پایلوت استانی در شهر آق قلا بر اساس قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار یکی از اقدامات موثر در ترویج و توسعه صنایع دستی می باشد.

از بهمن سال 1394 طرح تفکیک زباله از مبدأ شروع شده و از همان زمان آموزش‌های لازم در مورد این طرح در حال برگزاری است.

چندین روز است که سایت بازیافت زباله غرب استان گلستان واقع در منطقه منگلی در ۲۲ کیلومتری شمال شهرستان آق قلا در آتش می سوزد و هیچ گونه اقدامی از سوی مسئولین امر برای اطفای حریق مد نظر صورت نگرفته است. چه بسا این آتش سوزی جان اهالی شهر ها و روستاهای اطراف این سایت را تهدید می کند.

فرمانده انتظامی آق قلا گفت : در راستای اجرای طرح مبارزه با سرقت موتورسیکلت همکاران در فرماندهی انتظامی شهرستان در سه ماه اول سال جاری بیش از 50 دستگاه موتورسیکلت را کشف و ضبط کردند.

مراسم تجلیل از عوامل اجرایی انتخابات شهرستان آق قلا با حضور نماینده مردم شهرهای گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستانی برگزار شد.

فرماندار شهرستان آق قلا گفت : به برکت اتحاد و همدلی همه مسلمانان همچنان حامی مظلومین جهان بوده و برای آزادی بیت المقدس اولین قبلگاه مسلمانان و قدس شریف ایستادگی خواهیم کرد.

حضور پررنگ و هوشمندانه ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس مانع از خطر نفوذ رژیم صهیونیستی اسرائیل در منطقه و بین ملت‌های مسلمان می شود.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت سقر یلقی گفت : این ظلم و ستم دل هر مسلمانان را به درد می‌آورد. من به‌عنوان یک روحانی اهل سنت از آحاد مردم برای شرکت در این راهپیمایی دعوت می‌کنم

مدیر حوزه علمیه اهل سنت عرفانی آق‌قلا گفت : قدس شریف یکی از شعائر الهی نزد مسلمین است.

رئیس آموزش و پرورش آق‌قلا گفت : در این طرح بیش از ۳۰۰۰ دانش آموز از سه دوره تحصیلی شرکت داشتند.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت سقر یلقی خاطر گفت : امروز اقتدار و صلابتی که کشورمان با راهنمایی‌های مقام معظم رهبری در جهان دارد، دشمنان و گروهک داعش نمی‌توانند خدشه‌ای به‌نظام جمهوری اسلامی ایران برسانند.

فازدوم کارخانه تولید ویتامین E در شهرک صنعتی آق قلا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی اجرایی شد.

یارمضان عنوان و نام رسمی است که در بین تراکمه توسط روحانی مسجد محله بهمراه چند تنی از جوانان و نوجوانان متدین محل اجرا می شود.

امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت : این گروهک‌ها مانند داعش برادران مسلمانمان را قتل و غارت می‌کنند.ما اعمال آن‌ها را شدیداً محکوم می‌کنم.

فرماندار آق قلا گفت: در سال گذشته یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال به زندانیان کمک شد که در مجموع 9 نفر آزاد شدند.