به مناسبت هفته سلامت مسئولین آق قلا از بیماران بستری شده در بیمارستان آل جلیل این شهر عیادت کردند.

هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی بهاره آق قلا با حضور هزارجریبی و تربتی نژاد، نمایندگان مردم آق قلا و گرگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

"امانگلدی ضمیر" گفت: اقتدار نظام اسلامی درگرو حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا گفت: دشمنان اسلام در خارج از مرزهای ما دست به کشتار به نام اسلام و مسلمانان می‌زنند ولی مسلمانان را می‌کشند.

شهرداری واجارگاه قهرمان کاپ آزاد والیبال ساحلی آق قلا به مناسبت بزرگداشت ستارگان جاوید شد.

اولین جلسه هماهنگی ستاد نکوداشت مختومقلی فراغی با حضور فرماندار شهرستان بخشداران شهرستان و شهرداران و روسای ادارات برگزار شد.

رئیس آموزش‌وپرورش آق‌قلا گفت : در ایام نوروز 96 افزایش 100 درصدی اسکان مسافرین نوروزی را در این شهرستان داشته‌ایم که این موضوع جای خوشحالی دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آق قلا گفت : مجوز احداث بنای دانشگاه آزاد اسلامی آق قلا در زمینی به مساحت 10 هکتار در شمال شهر اخذ شد.

68 داوطلب کاندید شورای اسلامی شهرستان آق قلا در روز دوم با حضور در فرمانداری این شهرستان به صورت رسمی ثبت نام کردند.

126 داوطلب کاندید شورای اسلامی شهرستان آق قلا در روز ششم با حضور در فرمانداری این شهرستان به صورت رسمی ثبت نام کردند.

71 داوطلب کاندید شورای اسلامی شهرستان آق قلا در روز سوم با حضور در فرمانداری این شهرستان به صورت رسمی ثبت نام کردند.

150 نفر از بسیجیان خواهر آق قلا در قالب سه اتوبوس به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

فرماندار آق قلا گفت : افرادی که اقدام به پیش ثبت‌نام نکرده‌اند نیز می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام خود را انجام دهند و داوطلب شرکت در انتخابات شورا شوند.

77 داوطلب کاندید شورای اسلامی شهرستان آق قلا در روز اول با حضور در فرمانداری این شهرستان به صورت رسمی ثبت نام کردند.

فرماندار آق قلا گقت : شهرستان آق قلا موفق به کسب رتبه نخست در آبیاری نوین تحت فشار با اعتباری بالغ بر 165 میلیارد ریال را کسب کند.

گلستان ما در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهتگیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها اقدام به معرفی نامزدهای احتمالی انتخابات در سطح شهر آق قلا كرده است.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و رئیس بیمارستان آل جلیل آق قلا با حضوردکتر هنرور معاون بهداشتی دانشگاه علوم و پزشکی استان گلستان در سالن کنفرانس بیمارستان آل جلیل برگزار گردید.

250 نفر به اردوی راهیان نور مناطق جنوب کشور در قالب شش اتوبوس اعزام شدند.

استاندار گلستان گفت : اجرای بیش از 550 پروژه عمرانی،تولیدی و اشتغالزائی با اعتباری بالغ بر 2210 میلیارد ریال در شهرستان آق قلا از اقدامات مهم دولت بوده است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان گلستان گفت : آق قلا توانست گوی سبقت را از شهرستان علی آباد گرفته و به رتبه اول ساخت این مدارس در سطح استان گلستان برسد.