جشنواره سواد خواندن (پرلز) با شرکت 150نفر از دانش آموزان دوره ابتدایی در پژوهشسرای رازی بندرترکمن برگزار شد.

رییس کمیته امداد بندرترکمن از اعزام نخستین کاروان 40 نفره مددجویان این نهاد به مشهد مقدس خبر داد.

خاطراتش را با دوتارش مرور می‌کند و همان‌طور که صحبت می کند، گاهی هم دستش روی سیم های سازش می رود و می نوازد. گاهی گلایه می‌کند و گاهی هم از خاطرات خوبش‌ می‌گوید.

رییس کمیته امداد بندرترکمن از روند پیشرفت و توسعه آموزشهای فرش ریز بافت ترکمن و استقرار دارهای قالی از کارگاه به منازل مددجویان این نهاد خبر داد.

مسول روابط عمومی ورزش و جوانان بندرترکمن از درخشش تکواندو کاران این شهرستان در مسابقات گرامیداشت دهه مبارک فجر استان گلستان خبر داد.

بعد از در گذشت حاج محمد آخوند عابدی کر امام جمعه بندر ترکمن ؛ گمانه زنی در مورد انتصاب امام جمعه ترکمن آغاز شده است . بر اساس خبرهای غیر رسمی نام سه گزینه جهت منصوب شدن به عنوان امام جمعه بندر ترکمن مطرح می باشد.

امام جمعه موقت بندرترکمن با تسلیت ایام فاطمیه گفت: شناخت زندگی از نوع سبک زندگی ائمه اطهارخاصه حضرت زهرا(س) نسخه شفابخش دنیاست ، لذا زندگی ما باید سرشار از سبک زندگی ائمه معصومین باشد.

طی مراسمی با حضور رزاقیان رئیس ، ایگدری دبیر هیأت سوارکاری استان گلستان ، مسولین شهرستانی ، مالکان و مربیان اسبها و علاقمندان به جامعه ورزش سوارکاری ، مراسم تکریم و معارفه رئیس هیأت سوارکاری شهرستان ترکمن برگزار شد.

معاون فرمانداربندرترکمن : آمریکا و ایادی استکباری بدانند ملت و نظامی که برگرفته از تعالیم انسانی و شریعت الهی است تحت هیچ شرایطی فنا ناپذیراست و پایانی برای آن متصور نیست لذا ما تحت هیچ شرایطی دست از آرمانها و ارزشهای انقلابی خود بر نخواهیم داشت.

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر همایش بانوان در انقلاب اسلامی و ترویج هویت دینی با مشارکت کمیته تقریب مذاهب اسلامی استان ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری بندرترکمن برگزار شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکن گفت: ملت انقلابی ایران یکبار دیگر اتحاد ، ایستادگی و پاسداری از ارزشها را به نمایش خواهند گذاشت و ثابت خواهند کرد که بین آمریکای اسلام ستیز و اسلام استکبارستیز هیچ نقطه مشترکی وجود ندارد.

با هدف بهره مندی از توان اعضای سمن های محیط زیست و هلال احمر بندرترکمن طی انعقاد تفاهم نامه ای بین این دونهاد طرح امدادگران سبز تشکیل شد.

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ، یادواره 7 تن از شهدای دانش آموزان بندرترکمن در مدرسه شهید مختوم بندرترکمن برگزار شد.

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مرکز دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) بندرترکمن به بهره برداری رسید.

همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر ، مسئول بسیج خواهران حوزه کوثر بندرترکمن با خانواده های شهید در روستاهای چپاقلی و قره قاشلی دیدار کرد.

دومین دوره مسابقات شتردوانی شمال کشور گرامیداشت دهه مبارک فجر با معرفی نفرات برتر در بندرترکمن به کار خود پایان داد.

امام جمعه بندرترکمن گفت: دشمن برای 22بهمن ما برنامه ریزی های وسیعی انجام داده و جنگ روانی خاصی ایجاد کرده است اما مردم ولایتمدار ایران همواره با حضور پرصلابت خویش در 22بهمن حافظ انقلاب و رهبری هستند و نقشه های آنان را خنثی می کنند.

همزمان با گرامیداشت دهه فجر نخستین حضور مسولین بندرترکمن در طرح ده شب ده مسجد در روستای زابل محل سفلی برگزار شد.

امام جمعه بندرترکمن اظهار داشت: گروههای مختلف شیعه و سنی با تفکرات مختلف همواره گوش به فرمان رهبری هستند اما در لحظات و بزنگاههای مهم کشور هیچگاه انقلاب خود را فراموش نکرده و با رهبر تجدید میثاقی دوباره می کنند.

امام جمعه موقت اهل سنت بندرترکمن گفت: پیام مهم مردم ایران در 22 بهمن اتحاد و انسجام اقوام و مذاهب در سایه رهبری و اقتدار کشور است.