به مناسبت هفته بزرگداشت زمین پاک مراسم تجلیل از شهروندان سبز با حضور جمعی از مسولین شهری در بندرترکمن برگزار شد.

معاون فرماندار بندرترکمن گفت: 240 تن از داوطلبان برای تصاحب کرسی های نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان روز 29 اردیبهشت رقابت می کنند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: هدف از بعثت نبی مکرم اسلام تکمیل کرامات اخلاقی بشربود تا همگان بیاموزند به جای قتل وغارت ضمن توجه به اخلاق نیک ،راه رسیدن به کمال انسانی را درخلق نیکو ببابند.

در نشستی با حضورمشاور رسانه ای و امور فرهنگی هلال احمر گلستان با رییس هلال احمر بندرترکمن در خصوص بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای جلب مشارکت خیرین حوزه سلامت بندرترکمن بحث و تبادل نظر شد.

امام جمعه بندرترکمن با اشاره به ثبت‎نام احمدی‎نژاد در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: با وجود اینکه مقام معظم رهبری آقای احمدی‎نژاد را برای انتخابات ریاست جمهوری نهی کردند اما متأسفانه ایشان برخلاف سخنان مقام معظم رهبری در انتخابات ثبت‎نام کردند که این اقدام ایشان دهن‎کجی به مقام معظم رهبری است.

با ماشینی شدن زندگی این روزها، چرخ کسب تنها ارابه ران بندرترکمن از حرکت ایستاده است.

رئیس هلال احمر بندرترکمن در دیداری صمیمانه پذیرای حضور حاج منصور دادور بود که وی مدیر با تجربه سالهای دور جمعیت هلال احمر این شهرستان می باشد و روزگاری در دهه 60، تصدی پست مدیریت هلال احمر بندرترکمن را نیز به عهده داشته است.

در لیست نهایی داوطلبین انتخابات دوره پنجم شورای شهر بندرترکمن تعداد 50 نفر حضور دارند.

فیروزی با ابراز رضایت از مدیران شهرستانی افزود: مدیرانی که عملکرد خوبی نداشته باشند جایگاهی در بدنه حاکمیتی نخواهند داشت.

تیم‌های برتر مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور با عنوان جام خلیل خلیلی روز جمعه در شهرستان ساحلی بندرترکمن استان گلستان معرفی شدند.

امام جمعه بندرترکمن گفت: متأسفانه گاهی اوقات مسؤولان برخی را به لقب افراطی‎گری متهم می‎کنند که با این کار موجب ناامیدی جوانان کشور می‎شوند و بر خلاف فرامین مقام معظم رهبری گام برمی‎دارند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان در استان گلستان، از تحویل یک قطعه فلامینگو مصدوم از سوی علاقه مندان حیات وحش به محیط زیست این شهرستان خبر داد.

امام جمعه بندرترکمن گفت: بحث اقتصاد مقاومتی خاص دولت نیست ، لذا همه مردم وظیفه دارند با خرید ابزار و لوازم داخلی و تکیه به اجناس ملی به جایی برسند که تولید خارجی را حرام شرعی و قانونی بدانیم.

بزرگترین پایگاه طرح ملی امداد و نجات و ایمنی سلامت مسافران نوروزی در استان گلستان با مشارکت هلال احمر بندرترکمن برپا شد.

در راستای پایش و وضعیت پهنه آبی خلیج گرگان ، جمعی از مسولین بندرترکمن از خلیج گرگان بازدید کردند.

نخستین المپیاد علمی آموزشی ویژه مقطع ابتدایی مدارس شهرستان در سالن معلم برگزار شد.

آخرین نشست انجمن کتابخانه بندرترکمن با حضور معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان در بندرترکمن برگزار شد.

مسئول ستاد اسکان نوروزی مسافران بندرترکمن از اختصاص 11 مدرسه و 92 کلاس جهت اسکان مسافرین نوروزی در بندرترکمن خبر داد.

امامان جمعه شیعه و اهل سنت بندرترکمن بر ترویج کارهای خیرخواهانه و مدرسه سازی تاکید کردند. 

فرماندار بندرترکمن گفت: آتش یک مغازه کیف و کفش بندرترکمن با بسیج آتشنشانان و تجهیزات مهار حریق 4 شهرستان غرب گلستان مهار و از سرایت آن به واحدهای اطراف جلوگیری شد.