• منو
 • امام جمعه بندرترکمن گفت: با مردم صادق باشید مردم جامعه ما درک بالایی دارند چرا که به قول شهید بهشتی با دروغ نمی توان مملکت را اداره کرد لذا به فکر اقتصاد و مردم باشید.

  روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از برگزاری بیش از 30برنامه فرهنگی ورزشی گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر در شهرستان خبر داد.

  رییس اداره حفاظت محیط زیست بندرترکمن و گمیشان گفت: شعار «حفاظت از محیط زیست ، نگاهبانی از زندگانی خویشتن است»، شعاری است که رفتار فردی و اجتماعی را هدایت می کند تا از امکانات طبیعی زندگی استفاده بهینه کرده و آنها را نابود نسازیم.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: حاج محمد آخوند عابدی کر نمونه بارز از علمایی است که در جهت تعمیق وحدت در جامعه اسلامی تلاش کرد و با تکیه بر آموزه های قرآن و اهل بیت (ع)، گام های مؤثری در جهت رفع اختلافات ناشی از تفرقه افکنی دشمنان اسلام برداشت.

  استاد حوزه اعظمیه بندر ترکمن با تاکید بر گسترش وحدت در جامعه امروزی گفت: استان گلستان امروزه اُم القرای وحدت در کشور است.

  نماینده ترکمن و اهل سنت بندرترکمن در پی درگذشت «حاج آخوند عابدی کر»گفت: ما عالم بزرگی را از دست دادیم.

  به همت سپاه بندرترکمن فیلم فاخر سینمایی یتیم خانه ایران در دو نوبت به صورت رایگان برای بانوان و آقایان اکران شد.

  استاد برجسته دانشگاههای کشور در بندرترکمن گفت: آموزش درست ، به موقع و با استمرار نقش مهمی در حوزه اقتصاد خانواده و بالتبع جامعه خواهد داشت.

  رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی نمونه‌ ای کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود.

  رییس هلال احمر بندرترکمن از استقبال خوب شهروندان بندرترکمن در اجرای طرح خادم خبر داد.

  ساعت 14 و 55 دقیقه و 17 ثانيه امروز چهارشنبه 22 دي ماه زمین لرزه ای به بزرگی 3.2 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بندرتركمن در استان گلستان را لرزاند.

  داوطلب متخصص سلامت بندرترکمن در همایش منتخبین کشوری نظام داوطلبین سلامت که در مشهد برگزار شد تقدیر شد.

  رئیس اداره ورزش و جوانان با ملی پوشان والیبال ساحلی دیدار و گفتگو نمود.

  مدیر حوزه علمیه اهل سنت نورالعدل گفت: مقام معظم رهبری با درایت هوشمندانه ایشان توانستند این امینت به این خوبی را در کشور ما استوار کنند، باید قدر دان این نعمت باشیم.

  جشن های قصه گویی مادر بزرگ ها برای نوه ها در مدارس بندرترکمن برگزار شد.

  رییس آموزش و پرورش بندرترکمن گفت: 1462 نفر طی 5 سال در بندرترکمن باسواد شده اند وهم اکنون نرخ بیسوادی به کمتر از یک درصد رسیده است.

  اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی قرآن وعترت با حضور مسولین استانی ، شهرستانی و اهالی فرهنگ و هنر سراسر استان در سالن ارشاد بندرترکمن برگزار شد.

  همزمان با سی و یکمین جشنواره معرفی و تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی استان ، کارآفرین نمونه بندرترکمن با ارائه تولیدات خود به عنوان نمونه برتر استانی معرفی شد.

  دکتر ناصر آق، محقق گنبدی و عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه در نشست تخصصی بین المللی آرتمیا در دانشگاه تیان جین چین جزو پنج متخصص برگزیده سازمان خوار و بار و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) معرفی شد.

  صبح امروز مراسم نصب تابلو و نامگذاری خیابان فلسطین 13 اسطوره فوتبال بندرترکمن با حضور فرماندار ، شهردار ، جمعی از مسولین شهرستان و خانواده مراد هخامنشی در خیابان فلسطین برگزار شد.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه