رضا قلی بای عضو شورای روستای قره قاچ دار فانی را وداع گفت.

شهردار رامیان از توافق و واگذاری عرصه ستاد فرمان حضرت امام (ره) به شهرداری رامیان خبر داد.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: 3 هزار و 300 روکش آسفالت در محورهای روستایی بخش های مرکزی و فندرسک شهرستان رامیان در حال اجراست.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رامیان گفت: از 571 داوطلب ثبت نامی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان رامیان 3 نفر انصراف و 29 نفر رد صلاحیت شده اند.

امام جمعه موقت شهر رامیان با تاکید بر پرهیز از تهمت و دروغ به کانیداها، گفت: کاندیداهای مورد تایید شورای نگهبان مورد تایید نظام است.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: با تخصیص از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان، ساختمان جامعه القرآن این شهرستان احداث می شود.

فرماندار شهرستان رامیان به همراه رئیس آب و فاضلاب شهرستان و رئیس آب و فاضلاب خان ببین از روند اجرایی عملیات حفر چاه آب شرب شهر خان ببین بازدید کردند.

زمین لرزه ای، صبح امروز به بزرگی 3.3 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) رامیان را لرزاند.

فرماندار شهرستان رامیان از پیگیری پرداخت مطالبات شرکت راهسازی مراغ و کارگران آن برای جاده النگ رامیان به شاهرود در این شهرستان خبر داد و گفت: این شرکت قبل از آغاز سال نو با فروش یکی از ماشین آلات خود به هر یک از کارگران بین 15 تا 20 میلیون ریال پرداخت کرده است.

کشت گیاهان دارویی با همت اداره آموزش و ترویج جهاد کشاورزی شهرستان رامیان و همکاری انجمن گیاهان دارویی استان گلستان در روستای ویروی شهرستان رامیان آغاز شد.

امام جمعه شهر دلند گفت: مراسم معنوی اعتکاف که هر ساله در کشور انجام می شود تمرین بندگی خالصانه است.

به مناسبت 13 رجب، ولادت امام علی (ع)، سنت "بوی مرده ها" با پخت چلبک و قتلمه و نوزیع بین نیازمندان، همسایگان و بر سر قبور درگذشتگان در بین سیستانیهای روستای قره قاچ شهرستان رامیان انجام شد.

همزمان با سراسر کشور آغاز بندگی خدا و آیین پرفیض و معنوی اعتکاف از طلوع فجر صبح امروز در روز سیزدهم رجب، ولادت حضرت علی (ع) در 17 مسجد شهرستان رامیان با حضور هزار و 573 معتکف برگزار شد.

آئین تکریم و معارفه شهردار دلند، پیش از ظهر امروز با حضورفرماندار شهرستان رامیان و مدیرکل امور شهری استانداری گلستان در شهرداری این شهر برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان رامیان از آغاز ثبت نام فروش جوجه نیمچه بومی محلی در این شهرستان خبر داد.

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رامیان گفت: تعداد 15 مسجد در بخش مرکزی و فندرسک این شهرستان آماده میزبانی از معتکفین است.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان رامیان از رشد 33 درصدی اقامت مسافران و گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

حمید رجبلو عضو شورای اسلامی شهر رامیان در بیمارستان بستری شد.

روستایی بازنشسته معدن در زینب آباد با همت مضاعف به ندای رهبری لبیک گفت و شعار اقتصاد مقاومتی را محقق کرد و به منصه ظهور نشاند.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رامیان گفت: بالغ بر 145 هزار نفر از 25 اسفندماه 95 تا 13 فرودین 96 از جاذبه های گردشگری این شهرستان بازدید کردند.