• منو
 • شاعر جوان رامیانی شعری درباره جان باختگان حوادث اخیر به ویژه غیورمردان آتش نشان در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو سروده است.

  فرماندار شهرستان رامیان گفت: برای 18 واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

  درحالیکه نماینده رامیان و آزادشهر روز گذشته گزارشی از عملکردش را در حوزه خان ببن و بخش فندرسک در مصلی نمازجمعه اعلام کردند، حال، مردم رامیان و بخش مرکزی نیز منتظر شنیدن اینگونه گزارش مربوط به منطقه خود هستند.

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رامیان گفت: با توجه به فصل سرما و به دلیل فرسودگی بیش از حد ماشین آلات راهداری این شهرستان سطح خدمات در این اداره مورد تهدید قرار می گیرد و باید نوسازی شود.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان از ارسال 1450 اثر به دبیرخانه جشنواره هنرهای تجسمی قرآن و عترت گلستان خبر داد.

  مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی روز شنبه 25 دی از سوی فرمانداری شهرستان رامیان در مسجد جامع این شهرستان برگزار می شود.

  مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان رامیان گفت: بیش از 100 برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در حوزه بانوان در این شهرستان برگزار می شود.

  تلخندی به زبان ترکی رامیانی (قزلباش) توسط یکی از شهروندان برای قطع درختان و نابودی جنگلهای رامیان سروده شده است.

  کاروان کتاب استان گلستان سفری را با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی آغاز کرده و به مدت دو روز مهمان رامیان بودند.

  شهرداری دلند با گذشت 18 روز از انتصاب سرپرست بابد دید در نهایت چه گزینه ای را برای سکانداری بر این کرسی انتخاب می کنند.

  مراسم بزرگداشت آیت الله شرعی، در مدرسه علمیه سعدیه خواهران رامیان با حضور امام جمعه این شهر برگزار شد.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان از عقد تفاهم نامه بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف شهرستان رامیان - آزادشهر خبر داد وگفت: تعامل و همکاری بین ادارات فرهنگی باعث افزایش فعالیت‌های فرهنگی خواهد شد.

  افتخاری دیگر؛شاعر جوان رامیانی در جشنواره قدرت قلم خوش درخشید.

  امام جمعه خان ببین ضمن تشکر و قدردانی از حضور باشکوه مردم در سالروز گرامیداشت 9 دی، گفت: خواص ساکت در فتنه ۸۸ جزء مردودین در نزد مردم بودند.

  فرماندار شهرستان رامیان گفت: خوشبختانه تا امروز هیچ گونه آلودگی در سطح شهرستان مشاهده نشده است و شهروندان در مصرف تخم مرغ و مرغ نگرانی نداشته باشند.

  رئیس اداره ثبت احوال شهرستان رامیان گفت: در 9 ماهه سال جاری 342 مورد واقعه ازدواج به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 16.7 افزایش داشته است.

  بانوی جوان خان ببینی برای حضور در عرصه اقتصادی با جزم کردن عزم خود، فعل خواستن را صرف کرده است و با درآمد 15 میلیونی در سال شریک اقتصادی خانواده اش شده است.

  با استعفای شهردار دلند و با مصوبه شورای شهر سرپرست جدید شهرداری دلند منصوب شد.

  وی با اشاره به اینکه و باید سیره آن بزرگوار را سرمشق زندگی قرار دهیم، اظهار کرد: دعوت به وحدت و برادری و برابری از آموزه های پیامبر اسلام (ص) بود.

  پنج کوهنورد رامیانی گمشده در منطقه النگ پیدا شدند.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه