فرمانده سپاه پاسداران علی آباد کتول از برگزاری رزمایش شهدای مدافع حرم در هفته اول اردیبهشت ماه جاری در این شهرستان خبر داد.

فرماندار علی‌ آباد کتول از ثبت‌نام ۶۹۹ داوطلب برای رقابت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

امام جمعه علی آباد کتول در دیدار با اعضای شورای مرکزی جمنای این شهرستان گفت: مشروعیت همه ی حرکت های سیاسی و انقلابی به وفاداری به ولایت و پذیرش آن برمی گردد.

فرماندار علی آباد کتول گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پس از پیروزی انقلاب تا امروز همواره به دنبال تامین مسکن محرومان و رفع مشکلات این قشر آسیب پذیر بوده است.

با اطلاع رسانی به موقع رسانه و اقدام ضربتی پلیس، مخروبه ای در خیابان نفت سیاه علی آباد کتول از معتادان پر خطر پاکسازی شد.

فرماندار علی آباد کتول گفت: همه ی ما مسئولان و دست اندرکاران کمیته های ستاد برگزاری انتخابات در برابر صیانت از تک تک آرای مردم مسئول هستیم و باید برای انجام این مسئولیت خطیر خدا را در نظر داشته باشیم.

دفتر نمایندگی خدمات ثبت احوال در شهر فاضل آباد در راستای خدمت رسانی به مردم این شهر و روستاییان بخش کمالان شهرستان علی آباد کتول افتتاح شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول گفت: 2 هزار و 610 نفر از مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان علی آبادکتول در مساجد روستاها و شهرهای این شهرستان معتکف شدند.

زائران عراقی که با پای پیاده از کربلا به حرم مطهر امام رضا (ع) می روند، در میانه راه مهمان مردم علی آباد کتول شدند.

حجت الاسلام احمدرضا احمدی عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیعات اسلامی کشور متخلص به «ناصح گلستانی» مثنوی «نور ولایت» را در منقبت امیرالمومنین حضرت علی (ع) سروده است.

به تازگی تابلوی تبلیغاتی دیجیتالی در خروجی شهر فاضل آبادی نصب شده است که نور زیاد آن در شب، ممکن است سبب انحراف و تصادف خودروهای عبوری شود.

امدادگران جمعیت هلال احمر علی آبادکتول این روزها مشغول فعالیت های بشر دوستانه در کمپین ملی "نه به تصادفات جاده ای" در نقاط گردشگری این شهرستان هستند.

فرماندار ورییس ستادانتخابات شهرستان علی آبادکتول اظهار کرد : 79 نفر در دومین روز ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان علی آباد کتول با حضور در فرمانداری و بخشداری های مرکزی و کمالان نام نویسی کردند.

در اولین روز ثبت نام از نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، 21 نفر در حوزه های انتخابیه شهری شهرستان علی آباد کتول ثبت نام کردند.

مردم شهر خان ببین در جوار شهدای گمنام و با تمسک به سیره فاطمی و رضوی به استقبال سال نو رفتند.

 اسامی برخی از کاندیداهای احتمالی که در ادامه آمده فقط و فقط بر اساس شنیده ها و احتمالی هستند و این امکان وجود دارد که برخی از کاندیداهای احتمالی بعنوان نامزد در انتخابات آینده شرکت نکنند.

رییس بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت علی آباد کتول از کشف محموله بزرگ داروی قاچاق شامل 25 هزار قلم دارو و لوازم بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و حضور گردشگران نوروزی در علی آباد کتول، عملیات پاکسازی و منظر آرایی حریم راه های این شهرستان انجام شد.

فرماندار علی آباد کتول از افزایش 25 درصدی خدمات رفاهی به گردشگران نوروزی این شهرستان خبر داد و گفت: 135 کلاس در علی آباد کتول و فاضل آباد پذیرای مسافران نوروز 96 در این شهرستان هستند.

پانزدهمین دوره مسابقات هنرجویان «فنی و حرفه ای» و «کار و دانش» استان گلستان در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.