• منو
 • امام جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و اسرائیل، با ایجاد تفرقه بین امت اسلامی آنان را به جان هم انداخته و ضمن غارت و چپاول منابع خدادادی کشورهای اسلامی، نظاره گر کشتار مسلمانان به دست یکدیگر هستند.

  به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا، مراسم گرامیداشت هفته وحدت بعدازظهر چهارشنبه باحضور ائمه جمعه، مسئولین شهرستان، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) کردکوی برگزار شد.

  تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران، خیرمقدم گویی توسط یعقوبی رئیس دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع)، قرائت شعر توسط یکی از دانشجویان در وصف نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، پخش کلیپ و سخنرانی آخوند ابوبکر خوجملی امام جمعه اهل سنت نگین شهر از برنامه های اجرایی در این مراسم بود.

  شیعه و اهل سنت ایران در کمال آزادی عقیده، زندگی مسالمت آمیزی دارند

  آخوند ابوبکر خوجملی  امام جمعه اهل سنت نگین شهر در این مراسم اظهار کرد: امروز وحدت بین مذاهب و اقوام در جمهوری اسلامی بالاخص در استان گلستان به عینه و واقعی مشاهده می شود.

  img_9640

  وی با بیان اینکه دانشجویان شیعه و سنی دانشکده امام علی (ع) کردکوی وحدت و برادری را سالهای سال در این دانشکده به نمایش گذاشتند، گفت: امروز شیعه و اهل سنت در ایران اسلامی و استان گلستان در کمال آزادی عقیده، زندگی مسالمت آمیزی دارند و پیروان این دو مذهب بزرگ اسلامی با احترام به عقاید یکدیگر، در غم ها و شادی های همدیگر نیز شرکت می کنند.

  وحدت از اصول اساسی دین مبین اسلام است

  آخوند خوجملی با تاکید بر ضرورت حفظ و تقویت وحدت در جامعه ، اضافه کرد: وحدت از اصول اساسی دین مبین اسلام است که اهتمام به رعایت آن برکات زیادی برای جامعه و نیز امت اسلامی دارد.

  امام جمعه اهل سنت نگین شهر با تبریک ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت، خاطرنشان کرد: هفته وحدت یادگار بسیار ارزشمند امام راحل (ره) برای ملت ایران و امت اسلامی است که اکنون به عینه در سراسر ایران اسلامی قابل لمس است.

  ایران اسلامی از فتنه گروهک های تکفیری و داعشی در امان است

  وی با بیان اینکه امروز در سایه وحدت و همدلی اقوام و مذاهب در ایران اسلامی و استان گلستان، امنیت و آسایش خاصی در کل کشور حاکم است، یادآور شد: ایران اسلامی از فتنه گروهک های تکفیری و داعشی که همچون خوره به جان امت اسلام در کشورهای منطقه افتاده، در امان است.

  آخوند خوجملی با اشاره به اینکه روز به روز بر اهمیت وحدت افزوده می شود، تأکید کرد: وحدت و همدلی بین اقوام و مذاهب در سایه اشتراکات دینی و اعتقادی شیعه و اهل سنت حاصل شده و همه موظف هستیم این وحدت و همدلی را حفظ و آن را تقویت نماییم.

  استکبار جهانی عامل تفرقه بین مسلمانان است

  این عالم اهل تسنن همچنین با اشاره به وجود تفرقه و تشتت بین امت اسلامی در کشورهای منطقه، بیان کرد: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و اسرائیل، با ایجاد تفرقه بین امت اسلامی آنان را به جان هم انداخته و ضمن غارت و چپاول منابع خدادادی کشورهای اسلامی، نظاره گر کشتار مسلمانان به دست یکدیگر هستند.

  وی با تاکید برضرورت ایجاد وحدت بین امت اسلامی، افزود: اگر امت اسلامی در کشورهای منطقه عزت و اقتدار می خواهند بایستی دست از تفرقه بردارد و تنها به اشتراکات یکدیگر مثل خدا، قرآن، پیامبر (ص)، قبله و احد و محبت اهل بیت (ع) تمسک جویند.

  50 درصد دانشجویان دانشکده امام علی (ع) کردکوی اهل سنت اند

  رئیس دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) کردکوی در مراسم گرامیداشت هفته وحدت، ضمن اشاره به اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان، گفت: با برگزاری اجلاسیه بزرگ 4000 شهید استان گلستان برگ زرین دیگری در این استان رقم خورد.

  img_9621

  علی اصغر یعقوبی اظهار داشت: شهیدان با شهادتشان به ما پیام هایی دادند که با تدبر در آنها حتما به آنها پی می بریم، شهیدان اولا صداقت خودشان را به ارزش های انقلاب به امضا رساندند و با شهادت خود چنین پیامی را به ما دادند، لذا ما نیز باید برای خدا و دین خدا و با ارزش های انقلاب صادق باشیم و این دلیل شهادت بود.

  وی با بیان اینکه 50 درصد جمعیت دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای امام علی (ع) کردکوی را دانشجویان ال سنت تشکیل می دهند، افزود: دانشجویان شیعه و اهل تسنن به تأسی از امام راحل (ره) و پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری سالهای سال است که با وحدت، همدلی و برادری در کنار هم مشغول علم آموزی هستند.

  رئیس دانشکده امام علی (ع) کردکوی حفظ وحدت هرچه بیشتر بین دانشجویان شیعه و سنی را از اهداف مهم برگزاری چنین مراسمی دانست و تأکید کرد: با برگزاری چنین مراسمی سعی داریم وحدت و همدلی و همبستگی را به دانشجویان خود هدیه کنیم تا این وحدت ناگسستنی تیری بر چشمان دشمنان اسلام و انقلاب باشد.

  یعقوبی به نامگذاری های مناسبتهای مختلف کشور توسط امام خمینی (ع) اشاره کرد و گفت: امام راحل (ره) با نگاهی عمیق و ژرفی که داشتند نامگذاری هایی را به مناسبت های مختلف انجام دادند که هر کدام از این نامگذاری ها از سال 57 تاکنون در لابلای مشکلات و فتنه هایی که اتفاق افتاد از بین نرفته، فراموش نشده و بلکه مستحکم تر شده است.

  امروز از نامگذاری های امام خمینی (ره) بعنوان سمبل و نماد یاد می شود

  وی با بیان اینکه امروز از نامگذاری های امام خمینی (ره) بعنوان سمبل و نماد یاد می شود، بیان کرد: نمونه آن را در برگزاری روز قدس، 13 آبان، 16 آذر و 12 اردیبهشت می توان اشاره کرد که هر ساله باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار می شود.

  این مقام دانشگاهی تأکید کرد: امروز با رهنمودهای روشنگرانه امام خامنه ای (مدظله العالی) با حفظ این ارزشها توانستیم انقلاب اسلامی را به کشورهای دیگر معرفی کرده و گسترش دهیم و جایگاه ما در جهان بیمه و استوار شد.

  رئیس دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) کردکوی اظهار داشت: امنیت امروز ایران اسلامی حاصل حفظ روحیه وحدت بین تمامی اقوام و قومیت هاست.

  img_9602

  img_9606

  img_9612

  img_9615

  img_9616

  img_9621

  img_9623

  img_9624

  img_9625

  img_9626

  img_9627

  img_9632

  img_9634

  img_9636

  img_9640

  img_9642

  img_9643

  img_9645

  img_9648

  img_9650

  img_9652

  img_9656

  در ادامه نیز تابلوی ارزشمندی به رسم یادبود بمناسبت گرامیداشت هفته وحدت به آخوند ابوبکر خوجملی امام جمعه اهل سنت نگین شهر اهداء شد.

  img_9660

  img_9664

  img_9667

  در حاشیه مراسم گرامیداشت هفته وحدت در دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) شهرستان کردکوی باحضور مسئولین از دانشجویان فعال و نخبه حوزه های علمی، فرهنگی و ورزشی این واحد دانشگاهی تجلیل بعمل آمد.

  ** اسامی دانشجویان برتر علمی سال تحصیلی 94-95 دانشگده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) کردکوی:

  * مهدی سراوانی - رشته کاردانی الکترونیک: معدل ( 18/46 )

  * محمدجواد سعیدزاده - رشته کاردانی حسابداری: معدل ( 17/55)

  * مهدی نوروزی - رشته کاردانی ساختمان: معدل ( 17/41 )

  * مهدی شیخ ویستی - رشته کاردانی کامپیوتر: معدل ( 17/43 )

  * علی اکبر کابوسی - رشته کاردانی مکانیک: معدل ( 19 )

  * امیر شاکر - رشته کارشناسی الکترونیک: معدل ( 18/51 )

  * علیرضا باقری - رشته کارشناسی حسابداری: معدل ( 18/97 )

  * مهران قپانوری - کارشناسی تکنولوژی ساختمان: معدل ( 16/69 )

  * حیدر ممتحنی - رشته کارشناسی اجزای ساختمان: معدل ( 17/56 )

  ** اسامی دانشجویان فرهنگی و ورزشی سال تحصیلی 94-95 دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) کردکوی:

  * سیدجواد سیدالحسینی - شرکت در محفل انس با قرآن

  * احمد احمدبائی - شرکت در محفل انس با قرآن

  * پیام عباسی - نماینده تیم فوتسال بسیج دانشکده و کسب مقام اولی

  * محمدحسین مسلمی - نماینده تیم فوتسال قشقایی و کسب مقام دوم

  * محسن جدیدی - بهترین بازیکن فنی و اخلاق

  * مازیار میرآئیز - بهترین بازیکن فنی و اخلاق

  * حجت اله جعفری - بهترین بازیکن فنی و اخلاق

  * محسن مرادی - بهترین بازیکن فنی و اخلاق

  * مصطفی ایزدی - بهترین بازیکن فنی و اخلاق

  * حسین مهرانفر - نفر اول فوتسال رایانه ای

  * سبحان شریفی - نفر دوم فوتسال رایانه ای

  * حسین مولودی - نفر سوم فوتسال رایانه ای

  * رضا ایوبی - مسئول برگزاری مسابقات فوتسال

  * مسلم علیخانی - مسئول نشریه طلوع دانشکده

  * توفیق رضی - استاد تربیت بدنی ( داور برگزاری مسابقات )

  * حمیدرضا حشمتی - استاد تربیت بدنی (داور برگزاری مسابقات )

  * یداله حیدری - کارشناسی فارغ التحصیلان ( داوری مسابقات )

  * محمد تاج پور - دبیر کانون فرهنگی شهید زاهدپور دانشکده

  * حسین فلاحی - فعال کانون فرهنگی دانشکده ( اداری و خوابگاه )

  * مهدی بدرلو - فعال کانون فرهنگی دانشکده ( اداری و خوابگاه )

  * حسین مولودی - فعال کانون فرهنگی دانشکده ( اداری و خوابگاه )

  پایگاه خبری تحلیلی رادکانا برای تمامی مسئولین، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) کردکوی موفقیت و سربلندی آرزومند است.

  در ادامه تصاویری از آئین تجلیل:

  برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی هر تصویر کلیک کنید.

  img_9669

  img_9670

  img_9674

  img_9676

  img_9680

  img_9686

  img_9693

  img_9695

  img_9700

  img_9705

  img_9707

  img_9708

  img_9710

  img_9711

  img_9715

  انتهای پیام/

  نوشتن دیدگاه

  توجه!

  گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
  اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  آرشیو

  روز : ماه : سال :

  پربحث ترین ها

  هدایت به بالای صفحه