فرماندار شهرستان کردکوی گفت: توزیع آرد را موقتا از عهده شرکت تعاونی خبازان خارج کردیم و مصوب شد که فعلا فرمانداری، صنایع و تعاون و کار و نماینده ای از تعاونی استان کار توزیع آرد را در شهرستان عهده دار شوند تا اینکه دوباره انتخابات شرکت تعاونی برگزار شود و افراد جهت خدمت در این شرکت انتخاب شوند.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا، ابراهیم قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی پیرو نارضایتی های مربوط به حوزه مدیریت و توزیع آرد در سطح شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در شهرستان کردکوی مدتی با مشکل مدیریت و توزیع آرد توسط شرکت تعاونی خبازان روبرو بودیم.

وی افزود: به علت عدم مدیریت مدیرعامل سابق شرکت تعاونی خبازان و مجموعه آن نتوانستند این مشکل را در شهرستان کردکوی برطرف کنند.

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: با توجه به مشکلاتی که از قبل وجود داشت طی برگزاری جلسات متعدد و پیگیری های بعمل آمده کمک کردیم تا مشکلات این حوزه خاتمه یابد.

قدمنان با بیان اینکه جلساتی با صنایع، اداره کار، تعاون، نماینده دادستان و شورای آرد شهرستان در این خصوص برگزار شد که توزیع آرد را موقتا از عهده شرکت تعاونی خبازان خارج کردیم، بیان کرد: مصوب شد که فعلا فرمانداری، صنایع و تعاون و کار و نماینده ای از تعاونی استان کار توزیع آرد را در شهرستان عهده دار شوند تا اینکه دوباره انتخابات شرکت تعاونی برگزار شود و افراد جهت خدمت در این شرکت انتخاب شوند.

فرماندار کردکوی با تأکید بر اینکه مشکل کمبود و توزیع آرد در شهرستان کردکوی نداریم، افزود: هیچ نانوایی در شهرستان کردکوی بدون آرد نیست.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها