با اتمام رای گیری و شمارش آرا، نتیجه انتخابات نظام پزشکی شهرستان های کلاله و مراوه تپه مشخص شد.

هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستانهای کلاله و مراوه تپه همزمان با سراسر کشور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاله  برگزار شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاله از معدوم سازی 25 نوع قلم دارو در شهرستان کلاله خبر داد.

مجمع نمایندگان استان گلستان و سیستان و بلوچستان با امضا نامه ای درخواست خود مبنی بر برقراری پروازهای کلاله- زاب را مطرح کردند.

فرماندار کلاله از افتتاح اولین خانه امید شهرستانی در شهرستان کلاله خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاله گفت: خوشبختانه در سال گذشته و تاکنون موردی در خصوص انتقال بیماری از غذا و آب به انسان در شهرستان کلاله دیده نشده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلاله از تولید چهار اثر نمایشی در این شهرستان خبر داد و گفت: این آثار در تابستان امسال اجرا می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی کلاله گفت: 79/5 هکتار از اراضی شیبدار شهرستان کلاله به باغات مثمر زیتون ، گردو و گلابی تبدیل شده است.

فرماندار کلاله گفت: رفع کمبودهای فرودگاه این شهرستان نیازمند پیش‎بینی ردیف اعتباری است و در همین راستا راه‎اندازی واحد سوخت‎رسان فرودگاه کلاله نیازمند تامین اعتبار است

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی گفت: با ازسرگیری پروازهای فرودگاه کلاله، استمرار پروازهای این فرودگاه همکاری نماینده، فرماندارن، بخشداران، خیرین و بخصوص مردم را می طلبد.

بخشدار کلاله از بررسی الحاق روستای چاروا شهرستان کلاله به روستای یکه قوز علیا توسط تیم کارشناسی کمیته فنی مغایرت های اساسی استان گلستان، خبر داد.

دانشجویان کلاله ای نشان دادند که معنای آتش به اختیار را به درستی فهمیده اند.

نماینده شرق گلستان گفت: آزاد راه شمال از کلاله می گذرد.

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی، علت عدم تجهیز درمانگاه تخصصی کلاله را اعلام کرد.

مردم روستاهای زاو بالا و پایین بصورت خودجوش اقدام به بسترسازی و شن ریزی 8 جاده ارتباطی روستاها با تفرجگاه چشمه زاو و مزارع را آغاز کردند.

در حالی که رجبی بخشی از تمرکز خود را برای عبور جاده جایگزین جنگل گلستان از کلاله گذاشته بود، با تصمیم مجمع نمایندگان استان گلستان و خراسان، این جاده از مسیری دیگر عبور خواهد کرد!.در حالی که رجبی بخشی از تمرکز خود را برای عبور جاده جایگزین جنگل گلستان از کلاله گذاشته بود، با تصمیم مجمع نمایندگان استان گلستان و خراسان، این جاده از مسیری دیگر عبور خواهد کرد!.

خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در کلاله که برای تهیه یک گزارش به ارتفاعات شهرستان کلاله رفته بود، با یک حمله مرگ را به چشم دید!.

نماینده مردم شرق گلستان در خصوص همراه سرای بیمارستان کلاله گفت: بانیان ساخت این همراه سرا، خیرین هستند.

برادران عزیز سپاه، ما از شما گلایه داریم!. چرا که در لیله القدر، عده ای مزدور بی وطن را نفله کردید و با این عملتان دل خیلی ها را سوزاندید، مثل ملک سلمان.نکنید این کارها را! آمریکا را خوش نمی آید!.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کلاله از خرید بیش از 126 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان کلاله خبر داد و گفت: تنها دو درصد از مزارع زیر کشت گندم باقی مانده است.