فرماندار کلاله گفت: بذر کل استان گلستان ۴۰۰ تن است و ما یک پنجم بذر کل استان را برای شهرستان کلاله تخصیص دادیم.

با رفع مشکل برق شهرک امام علی(ع) هفته بازار کلاله به مکان در نظر گرفته برای این بازار انتقال می یابد.

کشاورز کلاله ای گفت: با توجه به اینکه غالب مردم شرق گلستان کشاورز هستند و به نماینده این حوزه رای دادند، غراوی برای حل مشکلات کشاورزان چند با در میان آنها حاضر شد؟.

فرماندار کلاله گفت: در بازرسی های انجام شده یک انبار "لوازم خانگی" مشکوک به "احتکار" پلمپ و به "تعزیرات" معرفی شده است.

معاون پارلمانی وزیر بهداشت گفت: علاوه بر پیگیری اعزام متخصصین مورد نیاز بیمارستان، 4 دستگاه دیالیز برای ارائه خدمات کیفی نیز ارسال می شود.

فرماندار کلاله گفت: با توجه به تکمیل ظرفیت گورستان کلاله، شهردار کلاله جهت ساماندهی و رفع مشکل، جای دیگری را در نظر بگیرد.

یک واحد دامداری گاو شیری با ظرفیت ۵۰ راس و با واگذاری تسهیلات دولتی در شهرستان کلاله به بهره برداری رسید.

فرماندار کلاله گفت: طی روزهای آینده کلید کتابخانه عمومی شماره 2 شهرستان کلاله به اداره کل مربوطه جهت تکمیل و تجهیز آن واگذار خواهد شد.

رئیس اداره صمت شهرستان کلاله گفت: توزیع کالاهای اساسی با نرخ مصوب، بازار کلاله را متعادل کرد و مردم با خرید بیش از اندازه زمینه را برای سودجویان مهیا نکنند.

در فیلم منتشر شده با بارش باران شاهد ریزش آب به درون سالن ورزشی هستیم.

رئیس شورای جهاد کشاورزی شهرستان کلاله گفت: طبق برآورد های انجام شده، کشاورزان شهرستان کلاله برای کشت کلزا در این شهرستان نیازمند 80 تن بذر کلزا هستند.

فرماندار کلاله گفت: در حال حاضر دو کارخانه آجر و یک سنگ شکن این شهرستان تعطیل هستند.

فرماندار کلاله از شروع طرح شهید شوشتری با همکاری بخشداری و بنیاد مسکن شهرستان کلاله در روستای طوقه خبر داد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان کلاله گفت : در واحد ترک اعتیاد و درمان معتادین به مواد مخدر(MMT) شبکه بهداشت ودرمان مستقر در بیمارستان رسول اکرم (ص) این شهرستان 562 نفر معتاد به مواد مخدر تحت درمان هستند.

فرماندار کلاله گفت: پس از بازدید بعمل آمده از روستای قره قاچ شهرستان کلاله، برای حل مشکلات آن تمهیداتی در نظر گرفته شد.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان کلاله گفت: برای رونق اقتصادی در کشور، دو نگاه وجود دارد که یکی نگاه به درون و یکی نگاه به برون می باشد که با اتکا به ظرفیت های درونی می توان بر برونگرایی غلبه کرد.

فرماندار کلاله با متذکر شدن برخی مشکلات ترافیکی، فضای سبز و امنیتی، خواستار رفع مشکلات یاد شده از سوی شهرداری شد.

پیگیری ها برای ایجاد اختلاف و فتنه انگیزی در بین اعضای شورای شهر کلاله ادامه دارد تا به این واسطه و با شکاف ایجاد شده، طرح استیضاح شهردار کلاله پیاده سازی شود.

فرماندار کلاله با بیان اینکه هر اقدامی که به ناامیدی مردم منجر شود یک خیانت است؛گفت: زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس و ایجاد نشاط و امید برای جوانان و واقف کردن آنان به ارزش های اسلام خود مسیر موثر برای نابودی دشمنان این نظام است.

مدیر سابق روابط عمومی صدا و سیما کشور با حضور در مجلس عزای امام حسین(ع) پذیرای عزاداران آن امام بود.

پربحث ترین ها