با مشارکت افزون بر2 هزار نفر نیروی اجرایی، نظارتی، بازرسی، نیروهای نظامی و انتظامی و خدماتی، این شهرستان آماده برگزاری انتخابات در 142 شعبه اخذ رای هستند.

معاون مدیرکل مشاوره وزارت آموزش و پرورش درخصوص واریز پولی به حساب مشاوران، خبر داد، که مشاوران شرق گلستان خبری از واریز آن نداشتند.

مفتی جمهوری تاتارستان روسیه در دیدار با علمای اهل سنت حوزه ربانیه چنارلی شرق استان گلستان از وحدت و همبستگی همه اقوام جمهوری اسلامی ایران ابراز خرسندی کرد.

مسئولین کلاله برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی در کلاله به هم اندیشی با یکدیگر پرداختند.

فرماندار کلاله برای چندمین بار در طول سمت فرمانداری خود، به مدیران شهرستان کلاله به علت عدم توجه به جلسات حساس شهرستان تذکر جدی داد.

روزانه شاهد افزایش تعداد افرادی هستیم که تنها راهکار گذران زندگی خود را در سطل آشغال ها و زباله ها می دانند.

استاندار خراسان‌شمالی خواستار حضور بخش خصوصی برای اجرای آزاد راه کلاله به آشخانه شد.

درراستای طرح ارزیابی ظرفیت تولید واشتغال روستاهای هدف گردشگری کشور، کارشناسان سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری با حضور در روستای گچی سو بالا از توابع بخش مرکزی کلاله بازدید کرد.

شمار ابهامات در بخش آرد و نان شهرستان کلاله روزبه روز در حال افزایش است و می طلبد دستگاه ها و نهاد نظارتی و امنیتی تمرکز بیشتری به این موضوع داشته باشند.

انتشار تصویری در حیطه کاری اداره آب شهری شهرستان کلاله در فضای مجازی، رئیس این اداره را وادار به پاسخ کرد.

معاونت علمی ریاست جمهوری اعلام کرد: شبکه فعالان حوزه تجاری پهپاد با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی و با هدف توسعه کاربردهای تجاری این فناوری در سال جاری در کشور ایجاد می‌شود.

انتشار تصویری در حیطه کاری اداره آب شهری شهرستان کلاله در فضای مجازی، رئیس این اداره را وادار به پاسخ کرد.

فضای مجازی بهترین ظرفیت برای تبدیل تهدیدات به فرصت ها و بالعکس آن است.

محمد امین آخوند صفری از جمله اشخاص اهل سنت شهرستان کلاله است که می توان با اقدامات وی و یک عکس شخصیت جالب وی را شناخت.

یک بهله پرنده شکاری مصدوم به اداره حفاظت محیط زیست کلاله تحویل داده شد.

مدیرکل کتابخانه های استان گلستان در جهت تجهیز و نوسازی کتابخانه های عمومی شهرستان کلاله 150 میلیون اعتبار در نظر گرفت.

پس از منصوب شدن عبدالرحیم پالیده به عنوان رئیس بیمارستان طالقانی گنبد کاووس و خالی شدن صندلی ریاست بیمارستان کلاله، سرپرست جدید بیمارستان کلاله مشخص شد.

در یک اقدام عجیب و با برنامه ریزی داخلی، پمپ بنزین شهر فراغی افتتاح شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلاله گفت: مراسم گرامیداشت شاعر بزرگ ترکمن از اهمیت ملی برخوردار است؛ لذا این موضوع مسئولیت هنرمندان را در هرچه باشکوه تر برگزار کردن این مراسم خطیرتر می کند.

فرماندار کلاله گفت: شهرستان کلاله ظرفیت های زیادی برای اشتغالزایی دارد و سد بوستان بهترین ظرفیت برای اقدامات اقتصاد مقاومتی است.