• منو
  • 40 دانش آموز مراوه تپه ای به علتی نامشخص و پس از سرگیجه و حالت تهوع به بیمارستان کلاله انتقال یافتند و در اورژانش بیمارستان بستری شدند.

    رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان کلاله از آغاز عملیات تجهیز زیارتگاه خالد نبی(ع) به امکانات رفاهی و آسفالت یک ونیم کیلومتر از مسیر منتهی به زیارتگاه را خبر داد.

    رئیس اداره محیط زیست کلاله گفت: 8 شکارچی غیر مجاز از ابتدای دی ماه تا کنون در کلاله دستگیر شدند که از این افراد 6 قبضه اسلحه کشف و ضبط شد.

    250 سبد غذایی در بین مادران باردار آسیب پذیر(سوء تغذیه) کلاله ای با تامین اعتبار از سوی بنیاد علوی (هدایای ویژه مقام معظم رهبری) توزیع شد.

    نماینده چهار شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه با ورود به حوزه انتخابی خود و بررسی مشکلات شهرستان مراوه تپه، دیدار از خانواده شهید محسن پایمرد را هم در برنامه کاری خود قرار داد.

    طبق وعده عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، پروازهای فرودگاه کلاله باید از روز چهارشنبه از سرگرفته شود.

    رئیس دامپزشکی شهرستان کلاله گفت: همزمان با سراسر کشور از ابتدای طرح واکسینه و مایه‌کوبی دام‌های سبک در شهرستان کلاله، بیش از ۱۳۶ هزار راس دام در شهرستان کلاله واکسینه شدند.

    مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: از 123 نقطه تصادفی استان گلستان، 48 نقطه به عنوان نقاط پر تصادف شناخته شد که به زودی اقدامات لازم در این خصوص اعمال می شود.

    مدیر جهاد کشاورزی کلاله از آغاز مبارزه با موش در مزارع شهرستان کلاله خبر داد و گفت: در 1520 هکتار از مزارع این شهرستان مبارزه آغاز شده است.

    فرماندار کلاله گفت: مراسم تشییع پیکر سرباز وظیفه محسن پایمردی فردا از مقابل نیروی انتظامی شهرستان کلاله برگزار می شود.

    پدر شهید ولی نوریزاده، روز شنبه، به فرزند شهیدش پیوست.

    گویا رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان کلاله درصدد است با تضیع بیت المال خاطرات و اثرات مدیر سابق آموزش و پرورش را از بدنه آموزش و پرورش پاک کند.

    رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: با تجهیز و وصل شدن برق ساختمان کلینیک تخصصی کلاله، این کلینیک در دهه فجر افتتاح می شود.

    عضو کمیسیون عمران مجلس، از بررسی مشکلات فرودگاه کلاله خبر داد و گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته پروازهای این فرودگاه پایدار خواهد شد.

    با توجه به عملکرد خوب شورای خیرین شهرستان کلاله، اعضای این شورا برای مدت 2 سال دیگر نیز ابقا شدند.

    یک عضو خانواده شهید کلاله ای در خصوص بنر شهدای دانش آموز گفت: اگر واقعا مسئولین اداره آموزش و پرورش وقت ندارند و نمی توانند بنر شهدا را درست کنند، اطلاعیه ای بزنند و این موضوع را اعلام کنند.

    مدیر جهاد کشاورزی کلاله از پایان کشت گندم در افزون بر57 هزار هکتار از اراضی کشاورزی لین شهرستان خبرداد.

    با حکم مدیر آموزش و پرورش کلاله "محمد آبیل" به عنوان سرپرست معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کلاله معرفی شد.

    پس از کش و قوس های فراوان بالاخره با رایزنی مسئولین شهرستانی و تدبیر رئیس اداره برق شهرستان کلاله، مشکل برق روستای سد چمران کلاله مرتفع شد.

    مدیر جهاد کشاورزی کلاله گفت: پس از یخبندان پاییز امسال که باعث خسارت به مزارع کلزای شهرستان شد، اینبار نیز توسط پرندگان 1000 هکتار از این اراضی این شهرستان خسارت دید.

    آرشیو

    روز : ماه : سال :
    هدایت به بالای صفحه