شهرداری کلاله برای مردم روستای تازه الحاق شده چشمه نیل هم عوارض دوسالانه صادر کرد و این در حالی است که هیچ نوع خدماتی به مردم این روستا داده نشده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کلاله در خصوص مشکل زینب کوچولوی 4 ماهه گفت: در حد توان از محل مشارکت ها کمک خواهیم کرد ولی(زینب) شرایط تحت پوشش قرار گرفتن را ندارد.

رئیس میراث فرهنگی و صنایع گردشگری شهرستان کلاله از دستگیری دو حفار غیر مجاز که اقدام به حفاری در محوطه تاریخی پیشکمر کرده بودند، خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاله از دستگیری سارق حرفه ای موتور سیکلت با ۳۲ فقره سرقت در شهرستان کلاله خبر داد.

رئیس بیمارستان کلاله از حل موضوع اموال دپو شده در این بیمارستان خبر داد.

یکی از اهالی روستای قوجمز شهرستان کلاله گفت: انگار ما جزوی از روستا نیستیم و به خواسته‌ی ما رسیدگی نمی شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاله از کشف و ضبط 4 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

فرماندار سابق کلاله گفت: حضور ما در مراسم ترحیم یکی از بزرگان اهل سنت که به وی ارادت خاصی نیز داریم، دست مایه استفاده سیاسی شد و این در حالی است که منتشر کنندگان تصاویر باید شان و منزلت مراسم ترحیم این بزرگ را حفظ می کردند.

بنر شهیدان در بلوار ورودی شهر کلاله که مدتهاست کنده شده توسط یک شهروند کلاله ای مرمت شد.

قفل شدن پیاده رو‌ها و معابر اصلی باعث مشکل ترافیکی می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل اورژانسی برای اهالی، این اهالی دسترسی به مکان های اورژانسی و باالعکس را ندارند و در صورت بروز، شهردار کلاله باید پاسخگو باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: به برکت انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران خدمات بسیار ارزنده‌ای اعم از آسفالت،آب و برق و غیره در مناطق محروم روستایی و مرزی ارائه شده است که در مقایسه با رژیم طاغوت اصلاً قابل مقایسه نیست.

در نزدیکی ایام عید و قرار گرفتن خانواده در بحران های اقتصادی، خبر برکناری کارگر پیرمرد شهرداری شهر فراغی به او داده شد.

جمعی از مسئولین شهرستان کلاله با خلبان نیروی هوایی ارتش در زمان جنگ، دیدار نمودند.

کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کلاله با حضور در مزار شهدای گمنام کلاله، با شهدا تجدید میثاق کردند.

چندصد میلیون تومان اموال بیت المال مدتهاست در محوطه بیمارستان کلاله و در جلوی چشم مسئولین امر، در حال از بین رفتن هستند.

بازارچه دست ساخته های دانش آموزان دختر و پسران متوسطه اول در سالن صدف کلاله دایر شد.

فرمانده سپاه شهرستان کلاله از تحویل یک بابا خانه به یکی از محرومین روستای گرکز شهرستان کلاله خبر داد.

، با حضور ربیعی معاون استاندار گلستان، مراسم متمرکز افتتاح و بهره برداری از 216 پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان کلاله برگزار شد.

فرماندار کلاله گفت: رسانه در شناسایی مفاسد اقتصادی و مدیران خاطی به کمک فرمانداری بیایند تا در اسرع وقت با آن برخورد شود.

فرماندار کلاله گفت: با توجه به اینکه استاندار گلستان برای توسعه‌ی با برنامه شهرستان کلاله این مسئولیت را بر عهده ما گذاشته است؛ لذا می طلبد که از سیاسی کاری و سیاسی بازی اجتناب کنیم و به طرف امور اجرایی و فعالیت های توسعه ای برویم.