اصحاب رسانه شهرستان کلاله با حضور در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان کلاله، از کارگاه های این مرکز بازدید کردند.

سرپرست نیروی انتظامی کلاله گفت: طی ۳ عملیات پلیسی بیش از ۳۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در کلاله کشف شد.

مدیر اداره برق شهرستان کلاله گفت: برنامه زمانی قطعی ناشی از کمبود تولید بر اساس یک مقدار خاصی پیش بینی شده است و زمانیکه سهمیه اعلامی از سوی دیسپاچینگ ملی بیشتر از مقدار مذکور باشد برنامه زمانی تغییر می‌کند

معاون اداری و مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور پس از دریافت هدایا و لوح تقدیر، در اقدامی، هدیه دریافتی خود را به نشانه ادب، تکریم و ادای احترام به ساحت مقدس شهیدان به فرهاد شیک، فرزند شهید شیبک تقدیم کرد.

بعد استقبال دوباره مردم از پروازهای فرودگاه قدس، عقب نشینی دوباره شرکت هما از قیمت اعلام شده، موجب باطل شدن چندباره پروازهای این فرودگاه شد.

در صورت توافق بین بانک‌های عامل و صاحبان تولیدی های غیر فعال شهرستان کلاله، شش تولیدی غیر فعال این شهرستان به کار خود ادامه خواهند داد.

فرماندار کلاله گفت: آتش سوزی در ۵ نقطه از شهرستان کلاله با تلاش مردم و مسئولین ذیربط مهار شد.

ماینده شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی از آغاز اجرای طرح تامین آب شرب ۱۰ روستای کلاله از محل مجتمع آبرسانی زاو این شهرستان خبر داد.

مجتمع آبرسانی زاو قرار است 84 روستای شهرستانهای مراوه و کلاله را تامین کند.

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروازهای پایدار در فرودگاه کلاله توسعه منطقه را به دنبال خواهد داشت و ما تلاش داریم تا این پروازها پایدار و همیشگی شود.

فرماندار کلاله گفت: از همه ادارات و دستگاه ها توقع داریم تا با برنامه ریزی مدون وارد عرصه هدف طرح شهید شوشتری شوند و خدمات ارائه کنند.

رئیس اداره آب وفاضلاب روستایی کلاله با اشاره به کشت بی رویه شالی، برداشت کم سابقه از سفره های آب زیرزمینی و گرمای شدید هوا، تصریح کرد:میزان آبدهی منابع آب شرب روستایی کلاله نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است.

فرماندار کلاله گفت: شورای خیرین سلامت شهرستان کلاله تکمیل بیمارستان کلاله را در پرونده کاری خود دارد و پس از آن نیز شروع و اتمام دو پروژه دیگر را در دستور کار دارد.

قیمت بلیط پروازهای رفت و برگشت کلاله به تهران فرودگاه قدس کلاله به 124 هزار تومان برگشت.

دو زائر از شهرستان کلاله شب گذشته از زیارت حرم حضرت زینب سلام الله علیه، بازگشتند.

فرماندار کلاله گفت: استان گلستان با بحران کم آبی روبرو است که در حوزه کشاورزی و مصرف خانگی این مسئله چالش های خاص خود را به وجود آورده است.

نماینده مردم شرق گلستان در خصوص آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه قدس و موضوع گران شدن قیمت بلیط های این پرواز گفت: با مدیرعامل ایران ایر تماس گرفتیم و منتظر پاسخ وی هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب کلاله گفت : به عنوان مدعی العموم دو پرونده در مورد آتش سوزی های کلاله در دادسرا تشکیل شده ایم

معاون عمرانی استاندار گلستان گفت: جهاد کشاورزی مانع آتش زدن بقایای کشاورزی توسط کشاورزان شود و بر شرایط موجود نیز، نظارت بیشتری اعمال کند.

شهردار کلاله در خصوص تاخیر ساخت سرویس بهداشتی در تپه نورالشهدای این شهر گفت: یک ماهه این پروژه را خواهیم ساخت.

پربحث ترین ها