فرماندار کلاله گفت: من به جوانان اعتقاد دارم و در راستای اثبات آن می‌توان به اینکه یک سرباز را به عنوان روابط عمومی فرمانداری کلاله بکارگیری کردم، اشاره کرد.

با فرارسیدن سال نو بیش از ۲۲ هفته از استعفای اجباری بخشدار مرکزی کلاله می گذارد و نه تنها مدعیان سیاست در این گود پیروز نشدند بلکه سیاست برتر دو نماینده بر آنها غلبه کرد.

مشاور جوان با بیان اینکه ایده های ما در حد مستند سازی باقی ماند، به نوعی عملکرد فرماندار سابق را در خصوص جوانان زیر سوال برد که باعث تشکر فرماندار جدید از برزگر و بیان اینکه هر شخصی نگرشی دارد، شد.

با تکریم از سید عیسی نقی پور، سعدی به عنوان مشاور جوان محمد حمیدی معرفی شد.

پلنگ با حمله به یکی از اهالی روستای سوار بالای شهرستان کلاله، وی را از ناحیه صورت زخمی کرد.

رئیس جهاد کشاورزی کلاله با وجود این که پرورش کرم ابریشم می تواند نقش مهمی در اقتصاد نوغانداران شهرستان داشته باشد اما به جای این که به عنوان شغل اصلی مردم به آن توجه شود، در فهرست کارهای جنبی کشاورزی قرار گرفته است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کلاله از نجات مرد روستایی از گودالی در ارتفاعات قره آغاچ این شهرستان خبر داد.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان گفت: در کنسل شدن پروازهای فرودگاه در شرایط جوی نامناسب بهترین تصمیم گرفته شده است چرا که حفط جان مسافران و رعایت استاندارد ها و ایمنی برای ما اولویت دارد.

یک موسسه طنز گردشگری اقدام به برگزاری تور گردشگری هوایی از تهران به کلاله به صورت رایگان کرده است.

فرماندار کلاله گفت: برای ملموس تر شدن مشکلات مردمی در روستاها، دیدار چهره به چهره مسئولین با مردم در روستاها را در دستور کار خود قرار دادیم.

چهارمین پرواز تهران به کلاله نیز به خاطر نبود سیستم روشنایی فرودگاهی در هوای مه آلود، باطل شد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کلاله با بیان اینکه برداشت کلزا از 20 اردیبهشت در شهرستان کلاله آغاز می‌شود، گفت: پیش‌بینی می شود که مقدار 17850 تن دانه کلزا از مزارع این شهرستان برداشت و به مراکز خرید تحویل شود.

رئیس اداره منابع آب کلاله گفت: تاکنون ۶۵۸ حلقه چاه آب غیر مجاز در سطح ۲۹۸۵ هکتار اراضی کشاورزی شهرستان شناسایی شده است؛ که در حال استحصال آب از منابع زیر زمینی به صورت غیر قانونی می باشد.

یکی از کانال های تلگرامی شهرستان کلاله به ادعای خود اقدام به انتشار مفاد جلسه شورای تأمین کرد که با واکنش فرمانداری کلاله مواجه شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کلاله گفت: افزایش کرایه کلاله به گنبد و باالعکس از سوی خودروهای شخصی که هیچ ساماندهی ای نشده اند، انجام گرفته است.

پس از شورای و شهرداری دوره چهارم شهر کلاله، پروژه روکش کنارگذر شهر کلاله با ادامه پروژه تا بالاتر از فرمانداری کلاله متوقف شد.

با جامع عمل پوشاندن رجبی به قول خود، خانواده کلاله ای به آرزوی خود یعنی زیارت امام رضا(ع) رسید.

اولین خانه ورزش روستایی در روستای حاج علی اسلامی شهرستان افتتاح شد.

با وجود تراکم زیاد ابر بر روی فرودگاه کلاله، خلبان پرواز تهران به کلاله نتوانست ریسک فرود بر فرودگاه کلاله را قبول کند.

فرهاد قائمی و دکتر بسکی، با عیادت و هدیه خود، قلب کودک بیمار کلاله ای و خانواده او را شاد کردند.