رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گالیکش با اشاره به افتتاح مرکز تخصصی نمدمالی به‌زودی در این شهرستان گفت: تاکنون ۷۹ اثر تاریخی و گردشگری گالیکش ثبت ملی شده است.

دکتر «حسن رحیم زاده» سرپرست شبکه بهداشت و درمان گالیکش شد.

رییس اورژانس 115 گالیکش گفت: گردشگر گنبدی که برای دیدن آبشار لوه از ارتفاعات منطقه بالا رفته بود، به دره سقوط کرد و کشته شد.

معاون گزینش شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در مراسم معارفه امام‌جمعه جدید گالیکش در مسجد جامع این شهرستان گفت: در حدود ۹۰۰ نقطه از کشور نماز جمعه اقامه می‌شود.

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر مانور استقامت و مهارت پرسنل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گالیکش برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه حوزه اجرایی شرق استان گلستان از برگزاری طرح ضیافت الهی در 10 بقعه متبرکه این منطقه در ماه مبارک رمضان خبر داد که بقعه آن در شهرستان گالیکش قرار دارد.

فرماندار گالیکش گفت: 90 درصد شهروندان این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت کردند.

ستاد انتخابات حجت‌الاسلام سید «ابراهیم رئیسی» در گالیکش از حضور مردم این شهرستان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی بیانیه‌ای قدردانی کرد.

فرماندار گالیکش نتيجه آرای انتخابات شورای اسلامی شهر گالیکش را اعلام کرد.

فرماندار گالیکش گفت: ملت ما در طول قریب به 40 سال از انقلاب اسلامی با حضور حداکثری خودشان در پای صندوق‌های رأی دشمنان را ناامید کردند

رییس اورژانس 115 گالیکش گفت: جوان 18 ساله گالیکشی از مرگ حتمی توسط پرسنل اورژانس 115 این شهرستان نجات یافت.

مدیر بسیج سازندگی سپاه گالیکش گفت: تولید و اشتغال از اهداف اصلی بسیج سازندگی در عرصه اقتصاد مقاومتی است.

فرماندار گالیکش بابیان اینکه انتخابات تبلور مردم‌سالاری دینی است، گفت: شرکت در انتخابات یک امر ضروری و مهم است.

«حسین آزاده» کاندیدا شورای اسلامی شهر گالیکش اعلام انصراف کرد.

جشن پایان طرح سی‌وسه روزه آموزش قرآن کریم دانش آموزان سوم ابتدایی مدرسه پسرانه شهید ابراهیم قاضوی محله اوغان شهر گالیکش برگزار شد.

به مناسبت هفته شورای اسلامی تمامی شوراهای اسلامی چهارمین دوره شهر و روستاهای شهرستان گالیکش تجلیل شدند.

فرماندار گالیکش از فعال‌بودن «کمیته امها» در این شهرستان خبر داد و گفت: این کمیته به صورت شبانه‌روزی فعال است و عملیات تبلیغات کاندیداها را در سطح شهرستان رصد می‌کند.

امام‌جمعه موقت شهرستان گالیکش گفت: رأی ندادن در انتخابات آتی ممنوع و رأی سفید دادن نشانه ضعف شخص است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش گفت: شهروندان گالیکش باهدف جلوگیری از قاچاق کالا و ارز انبارها و مراکز نگهداری کالای خود را ثبت کنند.

گلایه اهالی روستای «تنگراه» از بی‌مهری گردشگران و دانش آموزان به تفرجگاه "دره شمالی" که با رهاسازی زباله همراه است.