فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تأکید کرد: آبرو و امنیت ملت خط قرمز سپاه است؛ سپاه سد بنای ملت، تمامیت ارضی، ارزش‌ها انقلاب و ولایت است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش گفت: بر اساس مصوبه تنظیم بازار این شهرستان 35 تن میوه دولتی شامل سیب و پرتقال برای شب عید امسال در شهرستان گالیکش عرضه می‌شود.

رونمایی از کتاب اسناد تاریخی فارسیان و دوزین ( به همراه اسنادی از گوگلان و فرنگ ) تألیف یکی از فرهنگیان گالیکش روز پنجشنبه در این شهرستان واقع در شرق گلستان انجام شد.

فرماندار گالیکش گفت: در ایام عید و تعطیلات نوروز ۹۸ دو نوروزگاه متمرکز در پارک نیلکوه گالیکش و شهر صادق‌آباد به هم‌وطنان و مسافران نوروزی خدمات‌رسانی می‌کنند.

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گالیکش گفت: پروژه ملی ترسیب کربن در استان گلستان از سال گذشته در ۱۰ روستا گالیکش و ۸ روستا شهرستان مینودشت به وسعت ۲۷ هزار هکتار و برای ۲ هزارو ۸۹۸ خانوار در حال اجرا است.

فرماندار گالیکش گفت: وقتی مشارکت در جامعه به‌صورت مساوی و هماهنگ باشد امکانات و خلاقیت بانوان در عرصه‌های مختلف ظهور و بروز پیدا می‌کند.

مدیرکل امور اقتصادی استانداری گلستان گفت: انتظار می‌رود در ایام نوروز از ظرفیت افراد محلی و بومی دم‌نوش‌های مختلف برای مسافرین تهیه‌شده تا بتوانیم ترویج مصرف این‌گونه گیاهان را قبل از تولید داشته باشیم.

فرماندار گالیکش گفت: تکمیل بزرگراه کردکوی تا جنگل گلستان در محدوده شهرستان گالیکش یکی از مهم‌ترین پروژه‌های مورد پیگیری در سال 98 است.

فرمانده نیروی انتظامی گالیکش از توقیف کامیون حامل ۱۷ هزار جوجه فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

برند ایرانی پنو (PENO)، برای رقابت با رقبای خارجی موجود در بازار پوشاک ایران، وارد بازار شده و امید است نوید آغاز موفقیت برای دیگر برندهای داخلی در مواجهه با دنیای خرده‌فروشی مدرن باشد.

مدیر شبکه بهداشت گالیکش گفت: از ابتدای سال 90 تاکنون مبتلابه بیماری سل بوده‌اند 176 نفر برآورد شده و کلیه این بیماران به‌صورت رایگان تحت درمان قرارگرفته و بهبودی حاصل‌شده است.

دانش‌آموزان روستای قوشه چشمه از توابع بخش لوه شهرستان گالیکش با محیط‌زیست و شغل محیط‌بانی آشنا شدند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گالیکش گفت: سبد غذای حمایتی بنیاد علوی برای مادران باردار و شیرده روستایی این شهرستان توزیع شد.

معاون اداره حفاظت از محیط‌زیست شهرستان‌های مینودشت و گالیکش گفت: در بازرسی از منزل یک فرد در شهرستان گالیکش، مقادیری گوشت مرال کشف و دراین‌ارتباط یک نفر دستگیر شد.

رئیس اتاق اصناف گالیکش گفت: امسال 50 واحد صنفی گالیکش به دلیل تخلفات صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

مدیر جهاد کشاورزی گالیکش گفت: برداشت گوجه‌فرنگی از بزرگ‌ترین گلخانه گوجه‌فرنگی استان گلستان در روستای محمدآباد واقع در شهرستان گالیکش آغاز شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گالیکش گفت: کاروان راهیان نور دانش آموزان پسر این شهرستان عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

امام‌جمعه گالیکش گفت: در این 40 سالی که از عمر مقدس انقلاب اسلامی گذشته نه متوقف‌شده‌ایم، نه تحریف شدیم و نه گذاشتیم انقلابمان را استحاله کنید؛ بلکه به بخشی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی رسیده‌ایم و برای رسیدن به باقی اهداف هم ان‌شاءالله تلاش خواهیم کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گالیکش گفت: توسعه بهداشت و سلامت روستاییان و احداث 35 خانه بهداشت و 8 مرکز خدمات جامع سلامت در شهر و روستاهای گالیکش از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش با تأکید بر اینکه این شهرستان قبل از انقلاب صنعتی نداشت، گفت: هم‌اکنون گالیکش ‌صادر‌کننده سیمان است و برای 7 هزار و 100 نفر اشتغال‌زایی کرده است.