آیا وقت آن نرسیده که با خود خلوت نموده و به حادثه بزرگ مردم گالیکش در 29 اردیبهشت‌ماه 1396 بیندیشید که چرا باوجوداینکه شما (اعضای شورای اسلامی دوره چهارم) این‌قدر خوب عمل کرده‌اید حاضر نشدند حتی یک نفر از شمارا مجدداً انتخاب نمایند.

فرمانده سپاه گالیکش گفت: جوانان اهل سنت و تشیع در هشت سال جنگ تحمیلی در کنار هم با وحدت کلمه جنگیدند و به پیروزی دست یافتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گالیکش گفت: رییس‌جمهور امریکا حرف‌های سخیف و بی‌خردانه‌ای علیه ابهت، قدرت و عظمت جمهوری اسلامی ایران زد که نشانگر این است که استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار تاب و تحمل اقتدار و عظمت این ملت را ندارند.

مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش از اسکان 2 هزار و 813 خانوار از مسافران تابستانی در مدارس این شهرستان خبر داد.

معاون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: طرح ترسیب کربن در حوزه آبریز اوغان شهرستان گالیکش در مساحت ۲۷ هزار و ۴۱۷ هکتار، شامل ۱۸ روستا اجرا می‌شود.

بوستان شهدای در گالیکش در سطحی بالغ‌بر ۲ هزار مترمربع احداث شد و به یاد هر شهید این شهرستان یک نهال کاشته شد.

قاضی دادگاه شهرستان گالیکش، راننده بی‌احتیاط یک خودرو را به پرداخت دیه و خرید پوشاک برای دانش آموزان نیازمند محکوم کرد.

اردوی جهادی بسیجیان گالیکش در روستای اسماعیل‌آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد.

روز گذشته اختتامیه کلاس‌های طرح تابستانی جوانه‌های صالحین پیش از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در مسجد جامع شهر گالیکش برگزار شد.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گالیکش گفت: 3 هزار و 400 متر مربع از عرصه‌های جنگلی شهرستان گالیکش در آتش سوخت.

رییس فنی و حرفه‌ای گالیکش از بهره‌مندی بیش از 160 نفر از علاقه‌مندان به آموزش‌های مهارتی در طرح غنی‌سازی اوقات فراغت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان خبر داد.

فرماندار گالیکش با اشاره به تأثیر بهره‌مندی از آموزش برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی گفت: آموزش مهارت‌های زندگی مؤثرترین راهکار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

عصر دیروز در تصادف سه پراید در شهرستان گالیکش 8 نفر مصدوم شدند.

فرماندار گالیکش گفت: متأسفانه استقبال سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال از طرف مردم شهرستان گالیکش ضعیف است و بایستی تلاش شود در این مسیر گام‌های مؤثری برداشته شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های مینودشت و گالیکش از ثبت یک وقف جدید در گالیکش همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گالیکش گفت: غدیر صرفاً یک حادثه تاریخی نیست بلکه حادثه‌ای برای امروز و فرداست و یک جریان مستمر است و غدیر خم حرکت در خط ولایت و امامت است.

فرمانده منطقه انتظامی گالیکش گفت: در عملیات مأموران انتظامی این شهرستان، یک سارق سابقه‌دار حین ارتکاب جرم دستگیر شد و به چند فقره سرقت اعتراف کرد.

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به همت بسیج سازندگی سپاه گالیکش با حضور معاون فرماندار این شهرستان برپا شد.

اعضای کمیسیون‌های داخلی شورای اسلامی شهر گالیکش در پنجمین جلسه رسمی مشخص شدند.

مربی فوتبال بانوان گالیکش گفت: 2 فوتبالیست نوجوان شهرستان گالیکش برای شرکت در سومین دوره مسابقات فستیوال زیر 16 سال کشور در مشهد دعوت شدند.