• منو
 • رئیس شبکه دامپزشکی گالیکش با اشاره به نظارت کامل بر مرغداری‌ها این شهرستان گفت: تاکنون موردی از بیماری آنفلوانزای طیور در این شهرستان مشاهده نشده است.

  رییس اداره منابع طبیعی شهرستان گالیکش گفت: آتش‌سوزی عرصه‌های منابع طبیعی شهرستان گالیکش با تلاش نیروهای مردمی و منابع طبیعی مهار شد.

  مدرسه راهنمایی شهید «صباغیان» به مقام قهرمانی مسابقات چهارجانبه مدارس گالیکش دست‌یافت.

  مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان گالیکش گفت: آموزش‌وپرورش شهرستان گالیکش در سال 92 رتبه چهاردهم را در استان داشته و در سال 94 این جایگاه به رتبه پنجم گلستان ارتقا یافته است.

  نماینده شرق گلستان در نشست صمیمی با پرسنل منابع طبیعی گالیکش گفت: مشکلات و طرح‌های این اداره را به‌صورت مکتوب ارائه کنید تا تمامی این موارد در اسرع وقت در کمیسیون‌های مجلس موردبررسی قرار گیرد.

  معاون جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های مینودشت و گالیکش گفت: برخورد یک دستگاه وانت نیسان با پژو 405 منجر به جان باختن دو نفر و مصدومیت 4 نفر شد.

  فرماندار گالیکش گفت: خیرین مدرسه‌ساز گالیکش بیشتر هم‌وطنان بیرون این شهرستان هستند و انتظار ما از شهروندان گالیکش توجه جدی‌تر به آموزش‌وپرورش است.

  مسئول امور جوانان جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های مینودشت و گالیکش گفت: انتخابات هماهنگ کانون‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر شهرستان گالیکش برگزار شد.

  رییس اورژانس 115 گالیکش گفت: دو تصادف روز سه شنبه این شهرستان که بین 5 خودرو اتفاق افتاد باعث مصدومیت 7 نفر شد.

  به مناسبت هفته شورای آموزش‌وپرورش؛ اعضای شورای آموزش‌وپرورش و خيرين مدرسه‌ساز شهرستان گالیکش تجليل شدند.

  دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان گالیکش گفت: بامداد روز دوشنبه طی حادثه‌ای ناگوار یک جوان در گالیکش با ضربات چاقو به قتل رسید.

  طی حکمی سرهنگ «علی فرامرزی» در جلسه شورای اداری گالیکش به‌عنوان سرپرست منطقه انتظامی شهرستان گالیکش معارفه شد.

  فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان گفت: سال جاری گالیکش 9 درصد کاهش سرقت داشته که نسبت به میانگین استان یک درصد بیشتر است.

  امام‌جمعه محبوب شهرستان گالیکش گفت: برخی در شهرستان گالیکش برای گرفتن یک پست و مقام خودکشی و حق کشی می‌کنند و اسلام را زیر پا می‌گذارند.

  رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش از تصویب 7 طرح و واحد صنعتی مشکل‌دار این شهرستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گلستان خبر داد.

  دهیار روستای «اجن قره خوجه» گالیکش گفت: قاتل بی‌صدا، جان سه نفر را در روستای اجن قره خوجه این شهرستان گرفت.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گالیکش گفت: قیمت هاشمی در وفاداری به امام راحل، رهبر معظم انقلاب و انقلاب اسلامی بود.

  با حضور فرماندار در اولین جلسه برنامه‌ریزی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا این موتور انتخابات دوازدهم در شهرستان گالیکش به حرکت درآمد.

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت فن پخت نان " آقاندو "، " کاک " و " قره‌قروتی " شهرستان گالیکش به‌عنوان یک مهارت در پخت نان‌های آیینی در فهرست آثار میراث ناملموس کشور خبر داد.

  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گالیکش از وقوع چهار فقره آتش‌سوزی در مناطق طبیعی این شهرستان طی 24 ساعت اخیر خبر داد.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه