فیلم سینمایی اشنوگل در روستای سرکلاته گرگان برای عموم به صورت رایگان به روی پرده می رود.

معاون ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: در آموزش و پرورش عشایری به محتوای مناسب در کتب درسی نیاز داریم.

یک راننده تاکسی در گرگان 120 میلیون ریال طلا را به صاحبش بازگرداند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان گرگان با اشاره به آشوب های اخیر که با همبستگی مردم و نیروهای امنیتی به پایان رسید، گفت: مردم بصیر و نیروهای امنیتی کشور در مقابل این بچه جوجه های دشمنک بیدارند.

عضو جوان ۳۱ ساله گرگانی که دچار مرگ مغزی شده بود باعث جان بخشیدن به سه فرد دیگر شد.

در حالیکه تا ساعتی دیگر مردم ولایتمدار دارالمومنین گرگان در حمایت از امنیت و آرامش و تحرکات فتنه گون آشوبگران راهپیمایی می کنند باران رحمت الهی نیز برای پاک کردن این پلشتی باریدن گرفته است .

رئیس کمیته امداد منطقه سه گرگان ارائه گزارشی از اقدامات حامی بخش اکرام ایتام و محسنین این منطقه گفت: با شروع فصل سرما حامی تهرانی برای ۸۰ مددجوی گرگانی بخاری خرید.

معاون پارلمانی مجلس در سازمان تبلیغات اسلامی در یادواره شهدای روستای والش آباد گرگان گفت: پیام شهدا دفاع از حریم ولایت در هر شرایطی است.

معاون اجتماعي انتظامي گلستان با تاييد خبر وقوع نزاع و درگيري در شهر جلين گفت: تلاش پليس براي دستگيري اراذل و اوباش دخيل در اين درگيري در حال انجام است.

حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان کسب درجه استاد تمامی مسئول کانون بسیج اساتید این دانشگاه را تبریک گفت.

مسئول مرکز امامت گرگان گفت: ورود امام حسن عسکری(ع) با طی الارض حضرت در سال 255 هجری قمری به گرگان فعلی، از نظر تاریخی و روایی اثبات شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان گرگان طی برگزاری نشستی از اعضای شورای اسلامی شهر برای مصوبه ثبت 5 آذر به عنوان روز ملی گرگان قدردانی کرد.

طی مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان گلستان، رئیس کمیته امداد منطقه یک گرگان معرفی و از زحمات رئیس سابق این اداره تقدیر بعمل آمد.

مسئول پليس فتا فرماندهي انتظامي گلستان از شناسايي فردی خبر داد كه در یکی از شبکه‌های اجتماعی موبایلی اقدام به فحاشي، توهين و هتك حيثيت شهروند گرگاني مي نمود.

جانشین فرمانده انتظامی گرگان از دستگیری ۱۰ سارق انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان گفت: سوم ربیع الثانی یادآور روزی بزرگ برای گرگان است که به قدوم مبارک امام حسن عسگری مزین شده است پیشنهاد می کنیم این روز تا هشتم ربیع الثانی که ولادت این امام همام است به عنوان هفته فرهنگی گرگان نامگذاری شود.

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج هنرمندان شهرستان گرگان برگزار و علی فوجردی به عنوان مسئول جدید این کانون معارفه شد.

اولین همایش آموزشی پیشگیری از مسمومیت و مرگ با گاز منو اکسید کربن به همت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان برگزار می شود.

فرماندار گرگان در پیامی به مناسبت شانزدهم آذر(روز دانشجو)، آورده است: شانزدهم آذر نمایانگر روح استکبار ستیزی ، استقلال خواهی ، عدالت طلبی و آزادی خواهی و نقطه عطف جنبش دانشجویی ایران اسلامی در پرتو اسلام عزیز است.

همایش «وحدت» با حضور کارکنان پایور و وظیفه اهل تشیع و تسنن در لشکر 30 گرگان برگزار شد.

پربحث ترین ها