• منو
 • دانشجویان دانشگاه جامع گلستان با حضور در مرکز انتقال خون،جهت کمک به آسیب دیدگان آتش سوزی پلاسکو اقدام به اهدای خون خود کردند.

  ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد گرگان در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته آغاز شد.

  پی بردن به دروغ این افراد را اگر مسیرت دوباره به همین فرد بیفتد و دوباره همین مطلب را تکرار کند خواهی فهمید. اما افراد پرمشغله که کمتر به خیابان می آیند این موضوع را تجربه نکرده و دلسوزی آنها کماکان موجب ادامه شغل تکدی گری می شود!

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله علیه) گلستان گفت: در نظام اسلامی، هر حرکت و برنامه ای باید در مسیر محرومیت زدایی و خدمت به مستضعفان باشد.

  فرماندار گرگان در پی درگذشت حاج آخوند عابدی کر، از روحانیون سرشناس ترکمن صحرا پیام تسلیتی صادر کرد.

  استاندار گلستان در پیامی درگذشت دانشمند برجسته، روحانی فقید و امام جمعه اهل سنت شهرستان ترکمن الحاج آخوند عابدی کر را تسلیت گفت.

  نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: حاج آخوند عابدی کر همواره پشتیبان انقلاب، نظام، رهبری و مورد علاقه و احترام مردم بود.

  آذین بندی های گرگان که در خیابان های مختلف با طرح های گوناگون، هر شب موجب روشنی و زیبایی شهر می شد به مدت چند شب است که در خاموشی بسر می برد.

  طي حكمي از سوي حسين صادقلو، شهردار گرگان، مجيد سعيدی به عنوان سرپرست شهرداری منطقه يک گرگان معرفی شد.

  آیت‌الله علوی گرگانی احیای نام و خاطره شهدا را اقدامی ارزشمند برشمرد و تاکید کرد: صحنه جهاد حق علیه باطل از خاکریزها و جبهه‌های سخت به صحنه جنگ نرم و فضای مجازی و رسانه‌ها رفته است.

  مسئول ایثارگران مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: پیکر پاک سرباز وظیفه شهید محسن پایمرد جهت تشییع به استان گلستان انتقال یافت.

  احداث اولیه 6 سرعت گیر در بخش تازه شهر شده ی «قرق» و برداشتن آن و برجای ماندن برش های زیر سرعت گیر روی آسفالت، و همچنین عدم نصب تیر چراغ برق در جاده جنگلی این شهر، از جمله مشکلاتی است که مراتب نارضایتی مردم را رقم زده است.

  سرپرست پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگیری فردی که اقدام به ایجاد مزاحمت و تهدید شهروند گرگانی در شبکه‌های اجتماعی کرده بود، خبر داد.

  مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی خط پروازی گرگان به اصفهان از روز چهارشنبه 15 دی ماه برای اولین بار خبر داد.

  بر اساس اطلاعیه شورای ترافیک گرگان در روزهای آینده خیابان شهرک سپاهخ از شمال به جنوب یکطرفه می شود.

  صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان باز هم با غیبت 6 نفر از اعضای این شورا به رسمیت نرسید و تعطیل شد.

  مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در خصوص برنامه های جدید پروازی فرودگاه بین المللی گرگان، اخباری مسرت بخشی را به مردم استان گلستان هدیه کرد.

  معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگیری بانوی کلاهبردار با ۴۹۵ کلاهبرداری در شهرستان گرگان خبر داد.

  مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان از مرگ 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در روستای «زیارت» شهرستان گرگان خبرداد.

  عضو شورای اجرای اتحادیه انجمن ادبی کشورگفت:  گرگان در زمینه فرهنگ بی نظیر است، دومین  همایش " چله با حافظ" پیوند دوتنه فرهنگی،(آموزش و پرورش و فرهنگی و ارشاد) این شهرستان گواه این مطلب است.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه