مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان با بیان اینکه ما به دنبال مقصد کردن گرگان در جذب گردشگر هستیم، گفت: بافت تاریخی گرگان از زنده ترین و پویاترین محورهای گردشگری محسوب می شود که لازم است تبلیغ شوند.

فرماندار گرگان در دوزادهمین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: برای ارائه خدمات سفر نوروزی لازم است کارتن بدست های اجاره سوئیت نظام مند شوند.

احداث تله کابین در گرگان موجی از موافقت و مخالفت با این پروژه را به دنبال داشت و علاوه بر فضای رسانه‌ای استان، شبکه صیهونیستی من و تو هم با ارائه برنامه‌ای به مخالفان این پروژه پیوست.

شهرداری گرگان در روزهای پایان سال به خدمات عمرانی متفاوتی در سطح شهر مشغول است.

تریبونی که مردم انقلابی بندرگز از حامی فتنه گرفتند قرار است به بهانه برگزاری چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، توسط دانشگاه جامع گلستان و فرهنگیان گرگان به وی داده شود تا به خاطر رفتار انقلابی مردم بندرگز از او دلجویی شود.

20 امدادگر برای یافتن دو کوهنوردی که در ارتفاعات زیارت گرگان گم شده اند ، تلاش می کنند .

فرمانداری گرگان طی اطلاعیه ای از درگذشت جانباز سرافراز عربعلی رستگاری از کارمندان این مجموعه خبر داد.

محمدرضا مقصودلو دانشجوی دانشگاه آزاد گرگان و کشاورز نمونه هر ساله سطحی با ارقام و واریته های مختلف سیب زمینی زیر کشت می برد و علاوه بر ارایه محصول سیب زمینی به بازارهای داخلی، این محصول را به کشورهای همسایه نیز صادر می کند.

حدود دوماه از خالی ماندن صندلی کارشناس مشارکت ها و مدارس غیردولتی آموزش و پرورش گرگان می گذرد اما تاکنون گزینه ای برای جایگزینی این کارشناسی مهم در گرگان مشخص نشده است.

رئیس شورای شهر گرگان با انتقاد از شیوه نادرست بودجه‌نویسی شهرداری گرگان، از احتمال تصویب یک دوازدهم بودجه پیشنهادی سال ۹۶ شهرداری گرگان خبر داد.

رئیس دانشکده فنی و حرفه‎ای مائده گرگان گفت: فضای دانشکده فنی و حرفه‎ای دخترانه مائده در دهه دوم فاطمیه با پیکر پاک شهید گمنام معطر خواهد شد.

مسئول پليس فتا استان از شناسايي فردي كه اقدام به برداشت غيرمجاز از حساب شهروند گرگاني كرده بود، خبر داد.

در سالهای اخیر شاهد رشد علمی و و توسعه فضای آموزش عالی در کشور بوده ایم که این مهم جز در سایه اتکاء به توان و نیروی داخلی حاصل نشده است.

عضو چهارمین دوره شورای شهر گرگان گفت: حدود مهرماه سال جاری نامه ای از ستاد کل سپاه پاسداران مبنی بر سابقه جبهه شهردار گرگان به رئیس شورای شهر فرستاده شد، اما تاکنون همه اعضا تقریبا از محتوای آن بی اطلاع هستند.

کارگاه آموزشی زنان و خانواده با موضوع شباهتها و تفاوتهای زن ومردبا حضور دانشجویان پیام نور در سطح استان، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور گرگان برگزار شد.

همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) جمعی از مردم شهیدپرور و دوستدار اهل بیت(ع) گرگان، به پاس قدردانی از مدافعان حرم، گرد هم آمدند.

جای شگفتی است که در کشور اگر حتی یک شیشه نوشابه تاریخ مصرف گذشته به مردم عرضه شود با آن برخورد می کنند اما کتابهای موهون بدون واهمه در اختیار مردم قرار می گیرد ولی تاکنون هیچ گونه واکنشی از سوی نهادهای نظارتی دیده نشده است!

همایش ملی یافته های نوین پژوهشی در عمران، معماری و شهرسازی به میزبانی دانشگاه آزاد گرگان برگزار می شود.

امیر احمد دهقانی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاوری و منابع طبیعی گرگان به عنوان یکی از 10پژوهشگر موفق کشوری دانشگاههای علمی کاربردی می باشد.

گرگان- رئیس گروه مدیریت مناطق ساحلی مرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر گفت: مخاطراتی که پنج سال قبل دریاچه ارومیه را تهدید می‌کرد در حال حاضر خلیج گرگان را تهدید می‌کند.