جمعی از طلاب و فعالان فرهنگی در شهرستان بهبهان، طبق یک رسم چند ساله، با سفر به شمال شرق کشور، مسیر بیش از 600 کیلومتری گرگان تا حرم مطهر رضوی را با پای پیاده طی می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان از فوت یک پسربچه در سانحه تصادف در ناهار خوران گرگان خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان در خصوص حواشی بوجود آمده در رابطه با برخی متون موهن فصلنامه استارباد، گفت: من اصلا، هیچ، این فصلنامه را نخوانده ام، چه بگویم؟!

مدیر آموزش و پرورش گرگان از افزایش سرانه فضای ورزشی دانش آموزان گرگانی از 9 سانتیمتر به 12 سانتیمتر به ازای هر دانش آموز خبر داد.

فرماندار گرگان از مدیریت آبفای شهرستان خواست تا نسبت به انسداد چاه های برداشت غیرمجاز آب اقدام کند.

فرماندار شهرستان گرگان گفت: مرکز گلستان در شرایط بحرانی تامین آب قرار دارد و با مدیریت این وضعیت تلاش شود که در آینده شهرستان با مشکل مواجه نشود.

بامداد امروز سرنشینان مسلح یک خودروی پژو ۴۰۵ مشکی برای فرار از دست پلیس اقدام به تیراندازی به سوی مامورین نمودند که با تعقیب مامورین به محله قلعه حسن متواری شدند.

هیئت رئیسه مجلس اسامی تأخیرکنندگان آغاز جلسه علنی پارلمان را اعلام کرد.

نبی هزارجریبی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، در ادامه فعالیت مستمر خود در فضای مجازی، در پستی اینستاگرامی از مردم خواست تا مشکلاتشان را با وی در میان بگذارند!

حدود چند شب است که شب بازار گرگان آن جای همیشگی اش نیست.

همین چند روز پیش بود که خبر رکورد بالای مصرف برق تیتر اول رسانه های کشور قرار گرفت خبری که موجی از نگرانی مردمی را در پی داشت اما...

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه گرگان جنگ اقتصادی دشمن را جدی برشمرد و افزود: مقام معظم رهبری بر مسئله اقتصاد مقاومتی تأکید ویژه دارند که یکی از راه های تحقق آن مهارت آموزی و کارورزی است.

به نظر می آید نطق نماینده مردم گرگان و آق قلا در صحن علنی مجلس و نام بردن از «بیمارستان 1000 تخت خوابی گرگان»، تذکری به برخی سهم خواهی ها از این بیمارستان بود.

مدتی هست که شب ها پس از خوابیدن مردم، شرکت آب و فاضلاب گرگان نیز به خواب فرو می رود و مردم را دچار مشکل می کند.

یکی از نمایندگان گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در پست اینستاگرامی خود دست به اقدام عجیبی زد که تاکنون کمتر شاهد بروز چنین اتفاقی در بین مسئولین بوده ایم.

20 گروه جهادی دانش آموزان بسیجی گرگانی در طرح هجرت3، در تابستان گرم، اوقات فراغت خود را به رسیدگی به 130 مدرسه و بهبود شرایط تحصیل برای دیگران اختصاص می دهند.

کارگاه آموزشی آسیب شناسی روابط دختران و پسران در گرگان برگزار می شود.

طرح برگزاری کلاس آموزشی تفکیک زباله و آغاز عملیاتی محله به محله آن از سوی ماموران شهرداری گرگان، گویا عقیم ماند و همچنان در شهر شاهد افزایش افراد زباله گرد هستیم.

افزایش ناگهانی قیمت بلیط های پرواز گرگان و تفاوت قیمت بلیط هایی که یک شرکت چارتر می کند با قیمت مصوب فرودگاه، اعتراض برخی از مسافرین را برانگیخته است.

زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر در فاصله 51 کیلومتری گرگان شهر انبارالوم گلستان را لرزاند.