کلاسهای اوقات فراغت ی دانش آموزان گمیشانی و بانوان خانه دار در کانون آیت الله خامنه ای گمیشان در حال برگزاری است.

باوجود گذشت بیش از 6 سال از مرحله ساخت سوله گذاری باشگاه ورزشی روستای در قلعه جیق گمیشان هنوز این پروژه به بهره برداری نرسیده و همچنان نیمه کاره رها شده است.

فرماندار گمیشان از عدم وجود اداره‌ثبت‌اسناد در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون اداره‌ثبت‌اسناد در شهرستان گمیشان ایجاد نشده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان به نقش ناحیه صنعتی گمیشان در رونق اقتصادی وکاهش محرومیت منطقه اشاره کرد و گفت: تامین آب ناحیه صنعتی گمیشان، نیازمند همراهی دستگاههای مرتبط است.

رییس کمیته امداد گمیشان گفت: مبلغ یک میلیارد و 410 میلیون ریال زکات در سه ماهه نخست سال 96 در سطح شهرستان جمع آوری شده است که این میزان نسبت به زمان مشابه در سال گذشته رشد 64 درصدی داشته است.

یکی از جوانان گمیشانی با آماده کردن دو خانه تاریخی به عنوان خانه مسافر و تبلیغ در فضای مجازی توانست گردشگران زیادی را به گمیشان جذب کند.

اهالی خوب روستای محروم قرنجیک گوگجلی از فرصت تعطیلات تابستانه استفاده کردند و درحال تعمیر تنها مدرسه روستا هستند.

فرماندار گمیشان در سومین جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در شهرستان استقرار خواهد یافت.

جلسه انجمن کتابخانه شهرستان گمیشان با موضوع ارائه راهکارهای مناسب جهت ارتقاء فرهنگ کتابخوانی در محل فرمانداری گمیشان تشکیل شد.

رییس دادگستری گمیشان گفت: واحد صلح و سازش شورای حل اختلاف این شهرستان رتبه اول مصالحه درپرونده های ارجاعی به این بخش را در استان گلستان کسب کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان در بازدید از سایت میگوی گمیشان عنوان کرد: اعتبار 200 میلیارد ریالی تخصیص یافته برای توسعه سایت میگوی گمیشان جذب شده است.

فرماندار گمیشان گفت: دهیاران با معرفی توانمندی روستاهای خود به توسعه روستا و اشتغال جوانان کمک کنند.

آئین معارفه اولین رئیس هیأت سوارکاری شهرستان گمیشان با حضور سردار ناصر رزاقیان رییس هیئت سوارکاری استان، فرماندار و فرمانده سپاه ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

با تلاش اداره برق گمیشان و پیگیری مردم روستای حاجی گلدی خوان ماموران توانستند پرنده گرفتار در سیم فشار برق قوی را نجات دهند.

در پی قطعی آب روستای چارقلی گمیشان در روزهای گذشته، بسیج سازندگی با آبرسانی به وسیله تانکر تا پاسی از شب تلاش کرد تا کمی از مشکلات موجود بکاهد.

فرماندار گمیشان و بسیج سازندگی سپاه ناحیه گمیشان به همراه دهیاران روستاها از تمامی روستاهایی که دچار کم آبی شدند بازدید کردند .

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در قالب طرح شهید شوشتری فرماندار گمیشان به همراه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از نقاط آلوده شهرستان بازدید کرد.

صبح امروز تعدادی از اعضای حزب «اعتدال و توسعه» گالیکش با امام‌جمعه این شهرستان دیدار کردند.

کانون تلاش و امید با حضور فرماندار گمیشان و مسئولین استانی با هدف کمک به بیماران سرطانی و صعب العلاج افتتاح شد.

رییس دامپزشکی گمیشان گفت: در سال جاری قریب 600 هکتار از مزارع فاز یک پرورش میگوی سایت گمیشان ذخیره‌سازی شدند.