فرماندار شهرستان گُمیشان از نامنویسی 132 داوطلب جهت عضویت درپنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها دراین شهرستان در روز پنجم خبر داد.

اگردر ایام نوروز گذری به استان گلستان داشتید در جاده آلمان با نان گرم سنتی پذیرایی خواهید شد.

شهرستان ساحلی گمیشان با داشتن آب و هوای مطبوع در فصل نوروز میزبان گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور است.

فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان گمیشان اظهار داشت: 29نفر در اولین روز ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان گمیشان با حضور در فرمانداری و بخشداری های مرکزی و گلدشت نام نویسی کردند.

در اولین روز از انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا، 6 نامزد در حوزه انتخابیه شهرستان گمیشان ثبت نام کردند.

در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهتگیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها اقدام به معرفی نامزدهای احتمالی انتخابات در سطح شهرگميش تپه كرده ایم.

صادقو در آخرین جلسه شورای اداری گمیشان گفت :از طرح ایجاد بندر سبز خزری و منطقه آزاد در گمیشان حمایت می کنیم و معتقدیم این طرح ها در شهرستان توجیه اقتصادی دارد.

آخرين اخباربخش گلدشت گميشان را در ساحل گميشان بخوانيد.

فرماندار گميشان گفت: حضور حداكثري و آگاهانه مردم در انتخابات باعث نااميدي دشمنان داخلي و خارجي نظام است .

در هشتمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گمیشان بخشدار گلدشت معرفی شد.

در راستای آگاهی بخشی به مردم و بدون هیچ‌گونه جهتگیری سیاسی به نفع افراد و گروه‌ها اقدام به معرفی نامزدهای احتمالی انتخابات در سطح شهرگميش تپه كرده ایم.

مسئولين گميشاني با حضور در پايگاههاي كميته امداد امام خميني همگام با ديگر هموطنانمان در جشن احسان و نيكوكاري سهيم شدند.

رييس ميراث فرهنگي و گردشگري گميشان گفت: بايد از ظرفيت صنايع دستي نفيس و زيباي تركمن در جهت افزايش فرصت شغلي در شهرستان بهره بگيريم .

سرپرست کمیته امداد گمیشان گفت: تمام وجوهات و کمک های مردمی که در شهرستان جمع آوری می شود تماما برای نیازمندان شهرستان هزینه می شود و ریالی به مصارف دیگر نمی رسد.

مردم روستای کوسلی و مراد بردی مشکلات روستا از نبود نانوایی تا مشکلات تامین آب و نوسانات برق را به گوش مسئولین رساندند.

5t14نوجوانان گمیشانی در دوسال اخیر با نقاشی آداب و رسوم ترکمن در مسابقات بین المللی آفتخار آفرینی کردند.

معاون پشتيباني آموزش و پرورش گميشان گفت : مدرسه وحدت اسلامي گميشان با امكانات ويژه در محيطي ايمن و زيبا آماده پذيراي از گردشگران نوروزي است.

قصرالدشتی مجسمه ساز شیرازی، در هفته فرهنگ و اقتصاد ایران - ترکمنستان؛ سردیس شاعر ترکمنستانی "مختوم قلی خان" را پس از ساخت به موزه آکادمی دانشگاه هنر این کشور، اهدا کرد.

اميد محمدي مدير كل بنياد مسكن كشور از مسكن مهر شهرهاي گميش تپه و سيمين شهر بازديد كرد.

فرماندار و مسئولين گميشاني به منظور آشنايي هرچه بهتر با مشكلات و مسائل مردم در روستاها با مردم روستاهاي چارقلي و توماچلر چارقلي ديدار كردند.