جمعی از نخبگان دانشجویی و طلاب با تجمع در مقابل ساختمان دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب در بحث ۲۰۳۰ شدند.

فرمانداری کلاله با درخواست قانونی جمعی از خانواده های فرهنگی، شهدا و مذهبی شهر کلاله برای برگزاری تجمع قانونی در اعتراض به اجرای قانون 2030 مخالفت کرد.

بخشی از مشکل اصلی در این میان دخالت فرزندان آقای میرزاده در امور دانشگاه ‌آزاد و دخالت آنها در انعقاد قراردادهای مالی کلان است که اسناد همه اینها موجود است. حتی اظهارات بعضی از روسای واحدهای دانشگاه آزاد موجود است که با امضاء خط خود دراین‌باره نوشته‌اند.

مهلت ۱۰ روزه براي تعيين تکليف سپرده‌گذاران تا سقف ۱۰ ميليون تومان تعاوني منحل شده فرشتگان در حالي روزگذشته به پايان رسيد که آخرين اخبار دريافتي حاکي است که تاکنون فقط حدود ۱۳ ميليارد تومان به سپرده‌گذاران پرداخت شده است، رقمي که چندان با پيش‌بيني اوليه منطبق نيست.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اشاره به دستگیری سارقان میلیاردی در استان گلستان گفت: این سارقان وجه نقد سرقتی را به شمش‌های طلا تبدیل می‌کردند که توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.

مهمترین علت نارضایتی علما و از همه مهمتر مقام معظم رهبری محرمانه بودن سند است، متاسفانه سندی را در خارج کشور بدون اطلاع شخص اول کشور، مجلس شورای اسلامی و بالاترین مقام فرهنگی کشور یعنی شورای عالی انقلاب فرهنگی امضا کردند که این به نوعی دهن کجی به قانون کشور ...

اتفاقات مناسبی در کتاب تعرفه های سال ۱۳۹۶ در حال وقوع بود که امیدی را در خصوص موضوع واردات مواد اولیه و تامین خوراک صنایع لوله و پروفیل به‌وجود آورد، اما متاسفانه در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ با دستور معاون اول رئیس جمهوری ( آقای جهانگیری) قرار بر این شد که تعرفه‌هایی که برای سال ۱۳۹۵ در نظر گرفته بودند در کتاب تعرفه‌های سال ۱۳۹۶ تکرار شود.

امام جمعه نگین شهر گفت: در این ماه مبارک رمضان فقراء و مستمندان جامعه را دریابیم، برخی ها حتی یک وعده طعام در موقع افطار یا سحری ندارند.

بی توجهی مسئولان نسبت به کاهش آسیب های اجتماعی ،خوابگاههای دانشجویی را به مکانی مستعد برای مصرف مواد مخدر و مشروبات تبدیل نموده تا نرخ اعتیاد در بین دانشجویان افزایش پیدا کند.

برج آزادی با همه خاطراتش و ثبت لحظه های تاریخی مجالی را برای پیرمرد داستان ما رقم میزند،ماجرای پیرمردی که 40 سال در کنار برج آزادی عکاسی می کند.

امروز ظهر هیئتی متشکل از روابط عمومی، بازرسی و حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان به اداره ارشاد شهرستان آزادشهر آمدند و پیام تودیع داوود قاسمی رئیس اداره و سرپرستی عبدالجبار حیدر زاده را به آنها ابلاغ کردند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص موضوع صادرات رایگان گاز ایران به ترکیه و مسائل مربوط به این موضوع گفت: اینکه برخی از دوستان در رسانه ها اعلام می کنند که ایران گاز خود را به صورت رایگان در اختیار ترکیه قرار می دهد درست نیست، وزارت نفت در حال رایزنی این موضوع با مقامات کشور ترکیه است تا این مسئله حل کند.

طلبه ای که علاوه بر تبلیغ دین، به ندای رهبری لبیک گفته و در تولید و اقتصاد مقاومتی گامهای همت را برداشته است.

سخنان استاندار آذربایجان شرقی نشان میدهد دراین 4 سال گذشته که دولت و منابع استان و کشور تماما در اختیارشان بوده، برنامه و تصمیم آنچنانی برای ایجاد شغل در دولتمردان نبوده است و اکنون در سه ماه پایانی دولت از مدیران راهکار برای ایجاد شغل می طلبند.

فرماندار گميشان گفت: حضرت امام خميني (ره) باعث افتخار دنياي اسلام است و دومين حكومت ديني بر پايه قرآن و اسلام را در دنيا پايه ريزي كرده است و بايد مراسمات بزرگداشت آن حضرت در خور شان والای ايشان باشد.

بر اساس آمار گمرک، در اولین ماه سال ۹۶ واردات اجناس چینی نسبت به ماه مشابه سال قبل، ۲۶ درصد افزایش یافته است.

اعمال سهمیه ۵ درصد برای جانبازان با جانبازی کمتر از ۲۵ درصد، همسر و فرزندان آنها همچنین همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه مدت حضور داوطلبانه در جبهه در آزمون سراسری سال ۹۶ فراهم شده است.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: سخنان حکیمانه مقام عظمای ولایت در خصوص سند 2030 باید فصل الخطاب هر وفادار به انقلاب اسلامی باشد، هویت دینی سرمایه اصلی نظام است.

اگر اینبار هم اصلاح‌طلبان میثاق نامه خود را نادیده بگیرند، عملا به تشریفاتی بودن آن اعتراف کرده‌اند و باید پاسخ دهند کسانی که نمی‌توانند به تعهدات و وعده‌های درون حزبی خود وفادار باشند، چگونه می‌خواهند وعده‌های انتخاباتی که به مردم داده‌اند را عملی کنند.

آیت الله حسینی گرگانی گفت: خداوند در کتاب آسمانی خود به ما آموخته است که چطور آداب معاشرت داشته باشیم و چطور در مقابل ستمگران ایستادگی کنیم.