فرماندار گمیشان گفت : پیش بینی می شود 42 هزار تن گندم از سطح زمین های کشاورزی گمیشان برداشت شود و تاکنون 16 هزار و 500 تن گندم از سطح 5 هزار و 500 هکتار مزرعه شهرستان برداشت شده است.

نشست صمیمی مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان با مدیرکل آموزش و پرورش گلستان برگزارشد.

یک کارشناس مسائل هسته‌ای گفت: یک شکایت از آمریکا و یک مطالبه بین المللی می تواند بحرانی برای آمریکا به دنبال داشته باشد؛ باید توجه داشت اگر شروط رهبری برای ادامه برجام محقق نشود ادامه برجام با اروپا غیر منطقی است.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: بالاترین نرخ بیکاری و کمترین درآمد سرانه خانوار در استان گلستان برای این شهرستان است.

مدیر جهاد کشاورزی آق قلا با اعلام این خبر گفت : این زمین های که از زمین های شمال شهرستان آق قلا است طعمه حریق شد و به کمک آتش نشانی و مردم خاموش شد.

بهمن دان بازیگر سینما و تلویزیون گفت: 8 سال است که می خواهم یک فیلم در ژانر دفاع مقدس به نام خواهران خلیج فارس بسازم، چرا من این فیلم مربوط به روزهای آخر جنگ تحمیلی در ماه مبارک رمضان، اولین روزی که سکوی های نفتی ما را زدند و بچه های ما در دفاع از آب های خلیج فارس غرق شدند، این فیلم را اجازه نمی دهند بسازیم یا پول نمی دهند، اما بابت یک فیلم هایی بودجه می دهند که بازدهی ندارند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آق قلا گفت : بنا داریم در غالب طرح زکات و با کمک خیرین مبلغ 15 میلیون تومان را به صورت بلا عوض برای نیازمندان و مددجویان فاقد سرپرست، ایتام و خانواده های عائله مند اعطا نماییم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و دولت برای عموم ماجرای ارز را توضیح نمی دهند مبنی بر اینکه از کجا شروع شد و به کجا ختم می شود.

مفسر قرآن و استاد حوزه علمیه گفت: کسی که در راه خدا جهاد می¬کند و جانش را در این مسیر اهداء می¬کند روز قیامت میهمان ویژه خداوند هستند.

رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: شیر خام دامداران در ۱۳ استان کشور با قیمت جدید هر لیتر ۱۴۴۰ تومان خریداری می شود.

2 باب خانه عالم به همت بسیج سازندگی و مردم در روستاهای عباس آباد کتول و حکیم آباد فندرسک شهرستان علی آباد کتول به بهره برداری رسید.

نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی ماجراهای قراردادهای پر شائبه در وزارت نفت در دوران وزارت زنگنه را تشریح کرد و خواستار ورود قوه قضائیه به عنوان مدعی العموم به این پرونده ها شد.

فرماندار کلاله گفت: میزان ذخیره آبهای زیر زمینی شهرستان ۶۰ میلیون متر مکعب می باشد که هر ساله ۱۴ میلیون متر مکعب برداشت های بی رویه می باشد،که با ادامه این روند حدود ۵ سال دیگر با بحران بی آبی روبرو می شویم.

حدود ۸ سال از کشف یک فساد کلان بانکی که حکایت از کلاهبرداری هزار و ۴۰۰ میلیاردی اعضای یک خانواده از ۸ بانک دولتی و خصوصی دارد، می‌گذرد اما تعلل در رسیدگی به این پرونده تا جایی طول کشید که متهم گریخت.

سیب زمینی کاران گلستانی از قیمت پایین این محصول معترض هستند.

مرکز ماهر از خطر احتمالی بدافزار VPNFilter در روزها و ساعات آینده در کشور خبر داده که تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار قربانی در جهان داشته‌ است.

برا ساس مستندات موجود در سایت ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، جلسات این ستاد از سال 1380 شروع و تا اول دولت یازدهم به طور منظم و مرتب تشکیل شده است ؛ اما با روی کار آمدن دولت یازدهم جلسات این ستاد از نظم و رونق اولیه خود (سه هفته یکبار ) افتاد و به صورت پراکنده و نامنظم تشکیل شده است.

جا دارد که خبرنگاران ، رسانه های فعال و دلسوز ، خانه مطبوعات و بسیج رسانه استان با دقت زیاد و چشمانی باز به همه این موارد توجه نموده و به مسائل بسیار مهم گندم و آرد ورود پیدا کنند و از ادارات و دستگاه های مختلف ذیربط ، هر یک از موضوعات را دنبال کنند .

بیش از یک سال است که از حذف المان میدان مادر گرگان می گذرد و کارشناسان تاکید دارند ضمن رعایت الزامات هنری در طراحی المان ها باید نماد مادر در مکان مناسبی از شهر نصب شود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه گلستان از برگزاری جشن گلریزان در 14 شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر 400 نفر محکوم جرایم غیرعمد در زندان‎های استان به سر می‎برند که تقریبأ با 60 میلیارد تومان این تعداد آزاد خواهند شد.