نشست صمیمی مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان با مدیرکل آموزش و پرورش گلستان برگزارشد.

مفسر قرآن و استاد حوزه علمیه گفت: کسی که در راه خدا جهاد می¬کند و جانش را در این مسیر اهداء می¬کند روز قیامت میهمان ویژه خداوند هستند.

جا دارد که خبرنگاران ، رسانه های فعال و دلسوز ، خانه مطبوعات و بسیج رسانه استان با دقت زیاد و چشمانی باز به همه این موارد توجه نموده و به مسائل بسیار مهم گندم و آرد ورود پیدا کنند و از ادارات و دستگاه های مختلف ذیربط ، هر یک از موضوعات را دنبال کنند .

مدیر نمایندگی ستاد دیه گلستان از برگزاری جشن گلریزان در 14 شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر 400 نفر محکوم جرایم غیرعمد در زندان‎های استان به سر می‎برند که تقریبأ با 60 میلیارد تومان این تعداد آزاد خواهند شد.

۱۸ سال از آغاز مرمت بزرگ‌ترین خانه تاریخی شمال کشور می‌گذرد و این بنای ماندگار منتظر است تا به عنوان نخستین هتل تاریخی گرگان به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان با تایید این که فاضلاب خام کشتارگاه طیور دوباره به دو استخر در روستای کلاجان سادات هدایت شده است، گفت: این موضوع باعث شد کشتارگاه یکبار دیگر تعطیل شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از موافقت کنفدراسیون بسکتبال آسیا با میزبانی گرگان برای رقابت‌های بسکتبال غرب آسیا خبر داد.

معاون پیش بینی و توسعه هواشناسی گلستان از احتمال آبگرفتگی برخی معابر عمومی و جاری شدن سیلاب در مناطق مستعد استان در روز یکشنبه خبرداد.

نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در خصوص سکه گاهی اوقات عرضه و تقاضا روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد؛ طی یکی دو هفته اخیر بعد از واگذاری سکه به مردم برخی از تقاضا ها پاسخ داده شد و قیمت سکه تا حدودی کاهش یافت و حباب قیمت نیز به حداقل رسیده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری اعضای باند سارقان و اعتراف آنان به ۳۲ فقره سرقت خبر داد.

نائب رییس کنگره ملی بسیج دانش آموزی کشور گفت: باید ثابت کنیم الگوی ما شهید فهمیده ای است که لقب رهبر کوچک را به خود اختصاص داد.