وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  از پیش بینی 16 هزار شغل ددر حوزه فرهنگ و هنر خبرداد و گفت: سهم آگهی‌های مطبوعات استان گلستان در سال 96 و ششماه نخست سال جاری 2 میلیارد و 400 میلیون تومان بوده است.

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گلستان متعهد شد در سال98 این مرکز فرهنگی را افتتاح کند واین ماموریت اصلی مدیرکل جدید است.

مدیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش با صدور بيانيه اي ضمن اظهار تأسف و محكوم كردن ربوده شدن برخي از مرزبانان در سيستان و بلوچستان، از علماء و معتمدين محلي خواست جهت آزادي فوري و بي قيد و شرط اسيران، اهتمام جدي داشته باشند.

تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان و تشکل های جهادی سازمان بسیج سازندگی امضاء شد.

ماجرای پولشویی میلیاردی در یکی از روستاهای گرگان زمانی فاش شد که یارانه 15 نفر از اهالی روستا در یک ماه قطع شد!.

موکب "آستان مقدس امامزادگان" با مشارکت گلستان و چند استان دیگر در مرز مهران برپا می‌شود که نخستین گروه از خدام استان به مرز مهران اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مینودشت از تصادف زنجیره ای در محور گلستان- خراسان شمالی خبر داد.

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز سه شنبه به منظور شرکت در چند نشست کاری و شورای اداری گلستان به این استان سفر و در فرودگاه بین المللی گرگان مورد استقبال استاندار و شماری از مسوولان استانی قرار گرفت.

رییس بسیج اساتید گلستان گفت: نخبگان خصوصا نخبگان علمی که در تمدن نوین اسلامی نقش اساسی تری را ایفا می کنند برخودشان فرض می دانند در دفاع از ارزشها آستینها را بالا بزنند وبه تبیین ارزشهای انقلاب بپردازند.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان توصیه های پزشکی لازم را درخصوص پیاده روی اربعین حسینی(ع) به زائران ارائه کرد.

مدیر حج و زیارت گلستان از ثبت نام ۸ هزار و ۷۷۲ زائر اربعین در سامانه سماح خبر داد.

پربحث ترین ها