رئیس اداره روابط عمومی هواشناسی استان گلستان از رگبار باران و رعد و برق، کولاک برف در مناطق کوهستانی ؛ مه غلیظ و کاهش ۱۰ تا ۱۴ درجه ای دمای هوا آخر هفته در گلستان خبر داد.

کارشناس مسائل اجتماعی در خصوص راه استفاده از ظرفیت جوانان در مدیریتهای کشوری گفت: باید ابتدا انقلاب اداری را هدف گذاری کرد تا از جوانان انقلابی، فهیم و متخصص به جای افراد دارای ژن خوب استفاده شود.

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گلستان و رخدادهای پیرامون آن هشتگ مطالبات گلستان در صدر ترندهای برتر توئیتر کشور قرار گرفت.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دیدار با خانواده شهید باشقره گفت: پیگیری‌های لازم را از طریق قوه قضائیه برای صدور حکم دادگاه انجام داده‌ایم و امیدواریم به‌زودی مجرمان به‌سزای اعمالشان خواهند رسید.

مردم استان گلستان این روزها میزبان رئیس جمهور و برخی اعضای هیئت دولت هستند و از آن‌ها می‌خواهند که فکری برای رفع مشکلات بیکاری جوانان و وضعیت معیشتی مردم کنند و به قول‌های خود عمل کند.

کارشناس سیاسی استان گلستان با بیان اینکه اشرافی گری مسئولان تهدید نظام است، بر نقش موثر جوانان با تشکیل بسیج سایبری برای صدور انقلاب تاکید کرد.

فرماندار گالیکش گفت: سنسورهای اعلام حریق برای اولین بار در کشور، در پارک ملی گلستان نصب می‌شود.

مدیرکل دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات و امورحقوقی استانداری گلستان گفت: سامانه 111 سامد (سامانه ارتباط مردمی دولت) ویژه سفر رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید برای دریافت مطالبات و نظرات مردم فعال شد.

اقای اسلامی ! به والله مسئولید ! نزد امام و شهدا ، نزد مردم شما مسئولید ، اگر بخواهید سفارشی عمل کنید ! عالم محضر خداست و خداوند به تمام اعمال شما آگاه هست ، یک وقت کاری نکنید که منافع مردم و استان گلستان ذبح نامشروع رانت بگیران شود .

رئیس سازمان بسیج اساتید گلستان گفت: پیوند امت با امام رمز پیروزی 40 ساله انقلاب اسلامی در همه لحظه‌های عمر بابرکت این انقلاب بوده است.

عضو هئیت علمی دانشگاه گلستان از رشد دو برابری شاخص‌های علمی در این استان خبر داد و گفت: 73 هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در استان تحصیل می کنند.