رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اشاره به دستگیری سارقان میلیاردی در استان گلستان گفت: این سارقان وجه نقد سرقتی را به شمش‌های طلا تبدیل می‌کردند که توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.

مهمترین علت نارضایتی علما و از همه مهمتر مقام معظم رهبری محرمانه بودن سند است، متاسفانه سندی را در خارج کشور بدون اطلاع شخص اول کشور، مجلس شورای اسلامی و بالاترین مقام فرهنگی کشور یعنی شورای عالی انقلاب فرهنگی امضا کردند که این به نوعی دهن کجی به قانون کشور ...

آیت الله حسینی گرگانی گفت: خداوند در کتاب آسمانی خود به ما آموخته است که چطور آداب معاشرت داشته باشیم و چطور در مقابل ستمگران ایستادگی کنیم.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تعداد تماشاگران سینماهای استان در سال گذشته را بیش از 309هزار نفر اعلام کرد و گفت: این رقم در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده است.

در کشور ما هرساله با فرارسیدن ایام خاصی هم‎چون ماه رمضان و عید نوروز به دلیل افزایش تقاضا و کاهش عرضه یا بالعکس شاهد نوسانات قیمت در اقلام مورد نیاز مردم هستیم که این امر موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم می‎کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن، ماه مغفرت ، بخشش، نیکوکاری و دانشگاه انسان سازی است.

" ناصر قربانپور " ورزشکار ارزنده گالیکش نفر اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی گورش شد.

معاون محیط‌زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط‌زیست گلستان از دریافت سیگنال‌های حیاتی ردیاب نصب‌شده بر گردن ماده پلنگ رهاشده در پارک ملی گلستان خبر داد و گفت: مرگ هیرکان صحت ندارد.

مدير كل راه و شهرسازي گلستان اعلام كرد: اهالي 10 روستاي سطح استان گلستان در دو ماه اول سال 96 كه مزين به نام اقتصاد مقاومتي ،توليد و اشتغال توسط مقام معظم رهبري مي باشد از راه اسفالته مطلوب بهره مند شدند.

طرح عضویابی هدفمند در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان برگزار شد .

«حمید بهرامی» نفر اول انتخابی وزن 60 کیلوگرم تیم ملی آلیش برای حضور در رقابت‌های جهانی و آسیایی شد.