• منو
 • در اين بازديد مدير كل راه آهن شمال شرق ۲ پيرامون توسعه ايستگاه اينچه برون توضيحات مبسوطي ارائه نمود.

  مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با تایید خبر مسمویت 40 دانش آموز گلستانی گفت: حال عمومی دانش آموزان خوب است و هم اکنون تنها یک نفر بستری و تحت مداوا قرار دارد.

  شعری از گلی دیلم کتولی شاعر پیشکسوت علی آبادکتول که برای شهدای مدافع حرم اهل البیت (ع) سروده است.

  مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان از برگزاری مراسم گرامیداشت سی‌امین سالگرد شهید رحمت ا...گرزین خبرداد.

  معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گرگان گفت : ده اولویت ابلاغی شورای اجتماعی کشور در دستور کار کارگروه اجتماعی فرهنگی گرگان قرار دارد.

  سیصد و چهل و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر گرگان تحت تاثیر حادثه ساختمان پلاسکوی تهران قرار گرفت و اعضای شورای شهر بر افزایش نظارت بر ساخت و سازهاو تجهیز سازمان آتش‎نشانی تاکید کردند.

  رئیس کمیسیون توسعه، عمران و حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: ۲۶ نقطه شهر گرگان به هنگام بارش‌های شدید در معرض آبگرفتگی قرار می گیرند که رفع معضل آبگرفتگی در ۱۸ نقطه بحرانی شهر گرگان آغاز شد.

  حجت الاسلام فضیلت که روحیه ورزشکاری خوبی دارد به همراه تعدادی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به ارتفاعات جهان نما کردکوی صعود کردند.

  معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خواستار تدوین سند توسعه تئاتر استان شد و گفت: با این اقدام می توان آینده خوبی برای جامعه تئاتر استان متصور بود.

  مدیرکل دفتر امور شهری استانداری گلستان گفت: 12 ساختمان آتش نشانی جدید در دهه مبارک فجر در شهرهایی که از این موهبت برخوردار نیستند کلنگ زنی می شود.

  رشادت ، شجاعت ، مردانگی و روحیه شهادت طلبی از ویژگی های بارز تمامی عزیزان آتش نشان بوده و هست. امید است عملیات نجات مفقودین و گرفتارشدگان هر چه سریعتر ره سرمنزل رسیده و مجروحین سلامتی کامل خود را باز یابند.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه