رئیس برنامه ریزی صنایع تبدیلی و تکمیلی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در دانشگاه ها پروژه های تحقیقاتی زیادی توسط دانشجویان و اساتید انجام می شود اما متاسفانه در آخر در جایی بایگانی می شوند در حالیکه صنعت ما به این تحقیقات نیاز دارد.

آیت الله نور مفیدی با اشاره بیانات رهبری در مورد حوزه انقلابی تصریح کرد: یکی از ابعاد مهم انقلابی بودن حوزه این است که دین به‌درستی به دنیا عرضه شود.

عصر روز گذشته با تایید رئیس سازمان مدیریت بحران کشور مبلغ 35 میلیارد ریال اغتبار برای مسکن مهر در شرق گلستان تصویب شد.

دانشکده مائده به عنوان یکی ار مراکز دانشگاهی فنی حرفه ای که کار آفریتی در آن اهمیت دارد تلاش می کند تا در حوزه اشتغال نقش خویش را به خوبی ایفا نماید که یکی از راههای آن برگزاری نمایشگاه مد ولباس برای عرضه محصولات دانشجویان می باشد.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان از جمع آوری ماهانه 179 میلیون تومان از محل صندوق صدقات توزیع شده در سطح شهرستان گرگان خبر داد.

مجید شعبانزاده نمیمی از جانبازان دفاع مقدس گنبد کاووس به همرزمان شهیدش پیوست ، وی اخیرا از مدیر کل شیلات گلستان به دلیل بی توجهی ها شاکی بود .

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به برگزاری دومین اجلاسیه استانی نماز ۸ اسفند در گنبدکاووس گفت: براساس کلام صریح قرآن راه جلوگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی نماز است و خط مقدم مبارزه با این آسیب‌ها ترویج نماز است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان خطرات موجود در خصوص ریزگردها در کشور گفت: موضوع ریزگردها استان ما را هم تحدید می کند.

مدير كل راه آهن شمال شرق ۲ از رشد ۱۲۰ درصدی حمل و نقل ريلي اداره كل راه آهن شمال شرق ۲ خبر داد .

در اتفاقی نادر در یک جشنواره غذا در گرگان سوسک پیدا شد .

دومین دوره لیگ فوتبال ادارات استان گلستان امسال در حالی برگزار می شود که شاهد بی نظمی در برگزاری ساعات بازیها و داوری های ضعیف در آن هستیم .