رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: متاسفانه در تصادف بامداد امروز یک دستگاه پژو با کامیون حمل آب فضای سبز شهرداری گرگان، ۴ نفر جان خود را از دست داده و ۳ نفر زخمی شدند.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان از برگزاری ۸۱ ویژه برنامه همزمان با دهه ولایت علوی، اکمال دین نبوی در ۲۹ بقعه استان خبر داد.

گلستان از جمله استان‌هایی است در تابستان ابتلا به سالک افزایش می یابد و شرق استان هم بیشترین سهم را در این آمار دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از بدهی 70 میلیارد ریالی ادارات استان به این شرکت خبر داد و گفت: مشترکان گلستانی حدود 770 میلیارد ریال به شرکت گاز استان بدهی دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: واحدهای اقتصادی وجود دارند که به دلیل مشکلات اقتصادی نمی توانند بیمه پرداخت کنند اما با هماهنگی های انجام شده با تامین اجتماعی مقرر شد با پرداخت 10 درصد حق بیمه، ما بقی را طلبکار شوند اما دفترچه بیمه کارگران قطع نشود.

استاندار گلستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت هزار شغل در استان ایجاد شده و تعهد استان گلستان تا پایان سال ایجاد 30 هزار شغل است.

با حضور فرمانده قرارگاه شمالشرق نزاجا، امیر محمد غفاری به عنوان فرمانده جدید قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ پیاده گرگان معرفی شد.

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این که سند گردشگری دریایی در حال تدوین است، گفت: تاکنون هیچ سهم و تقسیم بندی در خزر صورت نگرفته و این نیازمند جلسات متعدد است.

نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور در شورای شهر و یکی از اتاق ها با سه تن از اعضا دیدار و رایزنی کرد .

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در یک عملیات در گرگان خبر داد.

پس از بررسی‌ها و پیگیری‌های دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان، فعالیت «اسنپ» در گرگان قانونی اعلام و دفتر این شرکت در گرگان فک پلمب شد.