تیم کبدی پاکستان در دومین دیدار مسابقات کبدی قهرمانی آسیا برابر تیم ژاپن به برتری دست یافت.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با ارائه گزارشی از کمک‌های مردم این استان به زلزله‌زدگان کرمانشاه، گفت: ​​۷۵۰ میلیون تومان کمک‌های مردم استان گلستان به زلزله‌زدگان کرمانشاه توسط کمیته امداد استان گلستان جمع‌آوری و راهی کرمانشاه شد.

حدود ۳ سال از گشایش خط آهن مشترک ایران، ترکمنستان و قزاقستان می‌گذرد، با این حال هنوز از مزیت‌های این مسیر مشترک، بهره‌برداری مناسبی نمی‌شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان گفت: جامعه توسعه یافته, دارای آسیب‌های اجتماعی کمتری است و رابطه معناداری بین آسیب‌های اجتماعی و کاهش آن با کتابخوانی وجود دارد.

مسئول سازمان بسیج طلاب استان گفت: امروزه داعش از بین رفت ولی تفکر داعش هنوز هم وجود دارد باید مراقب فتنه های بعدی دشمنان باشیم.

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان گلستان از وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های منطقه حفاظت‌شده لوه و تداوم آن خبر داد و گفت: این آتش‌سوزی مهارشده و تلاش‌ها برای اطفای کامل حریق‌ها ادامه دارد.

سومین اجلاس استانی نماز و فضای مجازی با قرائت پیام حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی در مصلی محمد رسول الله مینودشت آغاز به کار کرد.

مراسم اختتامیه هفته کتاب و کتاب‌خوانی با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزار و اعضا و مربیان برتر کتاب‌خوان و طرح‌های برگزیده کتاب‌خوانی در مجتمع فرهنگی‌هنری گرگان تجلیل شد.

کارشناس مسائل سیاسی استان بسیج را الگوی موفقی برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب خواند و دلیل پیروزی عراق و سوریه بر جبهه تکفیری را هم الگو برداری از این مدل انقلابی در ایران برشمرد و عمل به آرمانهای انقلاب را راه حل مشکلات امروز جامعه دانست.

بیش از 60سفره صلوات به مناسبت این روز و بر آورده شدن حاجت های آنان در این محفل پهن شد و دعوت شدگان ائمه  با صلوات  فرستاندن بر محمد(ص) و خاندانش مجلس را  معطر کردند و برای گرفتن حاجتی دیگر دست به دعا برداشتند.

صبح امروز اینترنت شرکت مخابرات در شهر گرگان بدون اطلاع قبلی به مدت 4 ساعت قطع و سامانه 2020 که جوابگوی حجم بالای تماس ها نبود، از دسترس خارج شد.