بخشدار گرگان گفت: برخی از مردم اهالی روستای گلند تاریکی فخر آباد و یک نفر از عضو شورای این روستا مخالف طرح آبرسانی شرکت آبفا به این روستا است، همین امر مانع آبرسانی است.

استاندار گلستان گفت: نگاه به من در وزارت کشور نگاه ابقاء در مسئولیت و یا ارتقاء در مسوولیت است اما هنوز مذاکره‌ای در خصوص این دو موضوع از سوی وزارت کشور با من نشده است.

استاندار گلستان گفت :هیچگاه اینگونه فکر نمی‌کنم که خبرگزاری فارس از نقد دست بر دارد بلکه من شما را تشویق می‌کنم که نقد کنید اما این نقدها باید با تقوای خبری باشد.

صمد محمدی شاعر گلستانی با سرودن شعری با عنوان "پاسخ به ترامپ" به نخستین سخنرانی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد واکنش نشان داد.

رئیس عقیدتی سیاسی لشکر 30 و تیپ 230 شهید متاجی گرگان در آستانه هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع جانانه ملت قهرمان و سرافراز ایران اسلامی در مقابل دشمن متجاوز در هشت سال دفاع مقدس برگ زرین دیگری بر افتخارات این مرز و بوم افزود.

مدیر زندان گنبد کاووس گفت : کلیه کلاسهای آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی باحضور معلمین، دبیران آموزش وپرورش ودانشگاه درمحل زندان برگزار می گردد.

مرور خاطرات حسن صادقلو استاندار گلستان از دوران ابتدایی و آغاز سال تحصیلی جدید برای لحظاتی گل لبخند را بر چهره‎اش نشاند و گفت: 6 ساله بودم که به مدرسه رفتم و در نخستین روز مدرسه در کلاس درس، «معلم» شدم.

نمایشگاه عکس «شاهدان زمان» اثر بانوی هنرمند گلستانی و عکاس پایگاه خبری گلستان ما از یکم مهرماه در دومین روز از هفته دفاع مقدس در نگارخانه پردیس سینمایی کاپری در گرگان افتتاح شد.

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و شروع ماه حماسه حسینی و بازگشایی دانشگاهها، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان با گرامیداشت این روز بیانیه ای صادر کرد.

مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) به همت هیئت انصارالمهدی(عج) گلستان برگزار شد.

مسئول پلیس فتا استان گلستان گفت: با انتشار شایعات و اخبار کذب در فضای مجازی برابر قانون رفتار خواهد شد.