• منو
 • آیا قاتل سفیر روسیه در ترکیه، آن پلیس جوانی که قربانی شد تا قربانی بگیرد، انتقام شادی مردم حلب از آزادیشان را گرفت؟! اصلا از چه کسی این انتقام را گرفت؟! گناهش چقدر بود که مجازاتش را مرگ تعیین کرد؟!

  به گزارش گلستان ما به نقل از پاسرو؛ «داعش»؛ این نام به گروهی اطلاق می شود که داعیه حکومت اسلامی در  عراق و شام را دارند و برای رسیدن به این هدف چه سرها که نبریده اند، از این اسلامی که می گویند نه رحمانش را نه رحیمش را و نه علم و منطقش را به تصویر کشیده اند، بیشتر تداعی گر رجیم ابلیسش هستند تا رحیم الله.

  به هر حال سر می برند و به قول حامیانشان پیکار می جویند تا نه اینکه اسلام را پیاده کنند بلکه تا اسلام را خراب کنند، گواه این مدعا هم حمایت اسلام ستیزان جهان از این گروه تروریست است، قافیه برای توضیح برای آنانکه از اساس با اسلام مخالف هستند تنگ است اما نکته ای که باید با افرادی مانند قاتل سفیر روسیه در ترکیه زده شود این است:

  داعشیان و حامیان داعش برای اثبات حرفشان آدم می کشند، این چه منطقی است که برای آن خون می ریزند؟ مگر داعش برای ایجاد حکومت خود کاری جز بریدن سر فرزندان و زنان و مردان سوری انجام داد؟ بشر آن است که مظلومانه سلاخی می شود و یا آنکه جنایتکارانه سر می برد؟ حامیان حیوان صفتانی که مردم را می کشند حامی حقوق بشر هستند و یا حامیان مظلومانی که سرشان به تیغ جهالت حیوانی این داعیه داران است؟

  رزمندگان واقعی اسلام در سوریه و عراق برای دفاع از مردمی که بی گناه کشته می شوند بپا می خیزند اما تروریست های داعیه دار اسلام اصرار دارند که هر چه بی گناه و بی سلاح دیدیند حتی از پشت خونش را بریزند، کدام می تواند مسلک اسلام باشد؟

  آیا قاتل سفیر روسیه در ترکیه، آن پلیس جوانی که قربانی شد تا قربانی بگیرد، انتقام شادی مردم حلب از آزادیشان را گرفت؟! اصلا از چه کسی این انتقام را گرفت؟! گناهش چقدر بود که مجازاتش را مرگ تعیین کرد؟! و باز هم مهر دیگری بر بی منطقی داعش...

  گفتنی است دیروز افسر پلیس ویژه ترکیه سفیر روسیه را در این کشور از پشت و در مقابل دوربین های خبری ترور کرد، این پلیس که ادعا می کرد انتقام حلب را گرفته بر اثر تیراندازی نروهای امنیتی کشته شد.

  انتهای پیام/

  نوشتن دیدگاه

  توجه!

  گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
  اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه