سرهنگ مهاجر فرمانده سپاه گرگان و نبی هزار جریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا از روند ثبت نام شورای اسلامی شهر و روستا گرگان بازدید کردند.

رییس ستاد انتخابات بخش نوکنده گفت : شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این بخش در پنجمین روز از مهلت قانونی به ۳۳ نفر رسید.

تا پنجمین روز ثبت نام انتخابات، 94 نفر برای نامزدی شورای شهر و روستاهای شهرستان بندرگز ثبت نام کردند.

در پنجمین روز ثبت‌نام از کاندیداهای شورای اسلامی شهر گالیکش، 3 نفر ثبت‌نام کردند تا تعداد کاندیدای ثبت‌نام‌شده تاکنون به 26 نفر برسد.

پنجمین روز از اثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در می گذرد و در این میان فرهنگیان بسیاری خود را برای مدیریت شورایی شهر و روستا به مرحله انتخاب قرار می دهند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان رامیان از ثبت نام 44 نفر در پنجمین روز و 213 نفر در مجموع پنج روز از ثبت نام انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

پنجمین روز ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستای آزادشهر نیز در روز جمعه  به مانند دیگر روزها انجام شد.

همزمان با سراسر کشور، ثبت نام شورای اسلامی شهر و روستا آق قلا در پنجمین روز انجام شد.

67 داوطلب کاندید شورای اسلامی شهرستان آق قلا در روز پنجم با حضور در فرمانداری این شهرستان به صورت رسمی ثبت نام کردند.

پنجمین روز ثبت نام کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، تنها با اعلام کاندیداتوری چهار نفر به پایان رسید.

چهارمین روز ثبت نام کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با اعلام کاندیداتوری 10 نفر به پایان رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تقدیر از حضور مادری با فرزند نوزادش در صف ثبت‎نام انتخابات شوراها در گنبدکاووس به این نوزاد هدیه‌ای اعطا کرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستانهای آزادشهر و رامیان برای اطلاع از روند ثبت نام کاندیداهای شهر و روستا شهرستان آزادشهر در فرمانداری آزادشهر حضور یافت.

امام جمعه آزادشهر از ثبت نام کاندیداهای شوراهای اسلامی بازدید به عمل آورد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان رامیان از ثبت نام 49 نفر در چهارمین روز از ثبت نام شوراهای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: از ظرفیت همه رسانه ها و خبرنگاران در راستای اطلاع رسانی اقداماتی که نظام و دولت برای برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری استفاده شود.

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: تا پايان روز چهارم ١٨٩ نفر براي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا ثبت نام كرده اند.

تا روز چهارم، روستای قولاق کسن رکوردار ثبت نام کاندیداهای ثبت نام کننده برای انتخابات شوراها در شرق گلستان شد.

71 داوطلب کاندید شورای اسلامی شهرستان آق قلا در روز چهارم با حضور در فرمانداری این شهرستان به صورت رسمی ثبت نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس گفت: در روز چهارم نام نویسی داوطلبین انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهرو روستا ، در مجموع دو شهر و دو بخشِ شهرستان گنبد، 189 نفر ثبت نام کرده اند.