فرماندار آق قلا گفت : 113 شعبه اخذ رأی در این شهرستان در نظر گرفته شده که از این تعداد 112 شعبه به‌صورت ثابت و یک شعبه سیار کار اخذ آرای این دوره از انتخابات را انجام خواهند داد.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اسپی دژ، امانگلدی ضمیر، فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت : از مجموع ثبت نام کنندگان شوراهای اسلامی شهرستان ، تعداد 14 نفر انصراف خود را از ادامه حضور در این دوره اعلام نمودند و تعداد 14 نفر نیز رد صلاحیت شدند، با این احتساب 617 نفر در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باقی مانده‌اند که از این تعداد ، 55 نفر در شهرهای آق‌قلا و انبارالوم و 556 نفر در روستاهای بخش مرکزی و وشمگیر حضور خواهند داشت .

وی افزود : از مجموع داوطلبین تائید شده این دوره ، 591 نفر مرد و 26 نفر زن هستند.

ضمیر ادامه داد : در این راستا 113 شعبه اخذ رأی در این شهرستان در نظر گرفته شده که از این تعداد 112 شعبه به‌صورت ثابت و یک شعبه سیار کار اخذ آرای این دوره از انتخابات را انجام خواهند داد.

فرماندار شهرستان آق‌قلا تعداد عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را قریب دو هزار نفر شامل اعضای هیئت‌های اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضای شعب اخذ رأی و سایر دست‌اندرکاران عنوان کرد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها