بهاره رهنما پس از انتشار تصاویر سارو قهرمانی، عضو گروهک تروریستی کومله، موضع خود را در زمینه حمایت از این تروریست تغییر داد.

دانش آموزان و معلمان دبستان شهید موید شهرستان کلاله طی مراسمی با خانواده های حادثه کشتی سانچی ابراز همدردی کردند.

نهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب با همکاری اداره آبفای گلستان و شهرستان رامیان و آموزش و این پرورش شهرستان در کانون نعیم برگزار شد.

آثار نقاشی دانش آموزان علی آباد کتول با موضوع نماز و نیایش در صحن مصلی امام رضا (ع) این شهرستان در معرض دید شهروندان قرار گرفت.

جشنواره غذای سالم با محوریت پیشگیری و کنترل چاقی با تغذیه سالم در شهر تاتارعلیا با حضور معاون فرماندار شهرستان رامیان برگزار شد.

مردم و کاربران فضای مجازی از سلبریتهایی که در بزنگاههای مختلف درباره حقوق شهروندی اظهار نظر می کنند می خواهند خوب بود علاوه بر سرنوشت دستگیر شدگان در آشوبهای اخیر برای دفاع از جان هموطن بی گناهشان که در ماه قبل به دست پلیس آمریکا کشته شد هم واکنش می دادند.

حسین ٣٠ساله همراه با ساغی از جزیره خارک سوار براین نفتکش شدند و حالا خانواده این زوج که ٣‌سال از آغاز زندگی آنها می‌گذرد چشم انتظار خبری از این نفتکش هستند.

ارتفاعات اولنگ رامیان این روزها شاهد برف زیبایی است که با خلق تصاویری زیبا، گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

اردوی آموزشی و تفریحی دانش آموزان دبستان ۲۲ بهمن دلند در پژوهش سرای خوارزمی رامیان برگزار شد.

علی‌محمد ذوالفقاری،معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در روز دوم سفر به استان گلستان با مدیران کل ادارات؛ صنعت معدن تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری،شهرک های صنعتی و اقتصاد ودارایی دیدار و از دو حامی گلستانی نیز تقدیر بعمل آورد.

علمای استان گلستان در دوره های آموزشی بصیرتی مشهد مقدس حضور یافتند.

دریای خزر که توسط چهار رودخانه یا گروه‌های رودخانه‌ای تغذیه می‌شود دارای منابع غنی نفت و گاز است.

صفحه رسمی سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط اینستاگرام بسته شد!

ابراهیم جرجانی، عضو شورای شهر گرگان که با لیست حامیان شهردار سابق توانست به شورا راه پیدا کند در پستی اینستاگرامی دلتنگی خود را ابراز کرد!

فرماندار و جمعی از مسئولین گمیشانی برای بار دوم به صورت کاروانی به دیدار مردم روستای قرمسه رفتند و پای دردل ها، مشکلات و خواسته های آنان نشستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی بابیان اینکه همه‌ حرکات دشمن در این ۴۰ سال، پاتک انقلاب است، فرمودند: این بار هم ملت با قدرت تمام به آمریکا و به انگلیس و به لندن‌نشین‌ها می‌گوید این دفعه هم نتوانستید، باز هم نخواهید توانست.

ایران که به سرزمین چهار فصل شهرت دارد مقصد گردشگری بسیاری از اهل دلان دنیاست و مجموعه های تاریخی و باستانی و طبیعی در جای جای کشور عزیزمان مملو از حضور توریسم می باشد.

به تازگی در فضای مجازی بخش هایی از فیلم جلسه رای گیری مجلس خبرگان در تاریخ 14 خرداد 1368 منتشر شده است. ممکن است این فیلم سوال هایی در ذهن شما به وجود آورده باشد؛ در متن زیر تلاش می کنیم، با روایتی کامل از وقایع مربوط به انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، به این سوالات پاسخ دهیم.

عصر دیروز تاکسی های درو شهری بندرگز با نصب پرچم ایران بر خودروهای خود اقدامات اغتشاشاگران را محکوم کردند.

در اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در اتوبان بندرگز – کردکوی چهار تن از سرنشینان این خودرو روانه بیمارستان شدند.

پربحث ترین ها