رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گلستان از حضور دو سنگنورد شایسته استان گلستان در بیست و پنجمین دوره از رقابت های سنگنوردی قهرمانی آسیا که در تهران برگزار می گردد خبر داد.

تیم کاراته کلاله که شامل 12 رزمی کار بود با بدست آوردن 14 مدال به کلاله برگشت.

رییس کمیته ضد دوپینگ فدراسیون سوارکاری به شایعات اخیر پیرامون کورس اسبدوانی تهران واکنش نشان داد.

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال زیر ۱۵ سال دختران کشور درحالی برگزار می شود که سیده هستی حسینی از شهرستان کردکوی در این اردو شرکت دارد.

مسؤول کمیته پیشکسوتان سبک کیوکوشین ساکاموتو کاراته گلستان با بیان اینکه ورزش در شهرستان کردکوی مرده است، گفت: مسؤول دغدغه‎مند برای ساماندهی ورزشکاران با استعداد در کردکوی وجود ندارد.

دارنده تنها مدال جهانی تاریخ قایقرانی ایران با بیان اینکه خیلی‌ها ارزش مدالم را نمی‌دانند عنوان کرد که درآمد کارگری از قایقرانی بیشتر است.

کمپ تابستانه رزمی کاران سبک کیوکوشین ساماکاتو برای بالا بردن سطح کیفی و فنی و بروزرسانی تمرینات به مدت سه روز در پارک جنگلی امام رضا (ع) شهرستان کردکوی استان گلستان برگزار شد.

مسابقات قهرمانی کشور (رزم پهلوانی پرثوآ) با سوم شدن تیم خردسال گلستان به کار خود خاتمه داد.

امین رمرودی فوتبالیست تیم باشگاه برق شیراز با انعقاد قراردادی به تیم گلگهر سیرجان انتقال یافت و با تک گل وی به مس کرمان، گلگهر پیروز میدان شد.

گروه سه نفره دوچرخه سواری نفس گرگان با شعار حفاظت از دریا و دریاچه ها به اردبیل رسیدند.

زهرا رمرودی با قبولی در آزمون های داوری، توانست به عرصه داوری لیگ برتر فوتبال کشور ورود پیدا کرد.

رییس هیئت کاراته گالیکش گفت: کاراته کا گالیکشی در قالب تیم ملی نونهالان در مسابقات تدارکاتی با تیم‌های ملی عراق، منتخب سلیمانیه و تیم منتخب اربیل به روی تاتامی رفت.

مراسم استقبال از دارنده مدال برنز رقابتهای قایقرانی قهرمانی بزرگسالان جهان در کشور جمهوری چک با حضورمسولین استانی و شهرستانی در فرودگاه گرگان برگزار شد.

حسین علی گزمه قهرمان پرورش اندام کشور، با استقبال نماینده شرق گلستان و مسئولین شهرستانی وارد کلاله شد.

پدرام فغفوری قهرمان مسابقات بسکتبال جوانان غرب آسیا ظهر روز شنبه مورد استقبال باشکوه مردم و مسئولین شهرستان کردکوی قرار گرفت.

دو تن از دوچرخه سواران گلستانی روز چهارشنبه رکاب زنی در مسیر خلیج گرگان تا دریاچه ارومیه را با شعار 'حفاظت از دریا و دریاچه ها با عزم ملی' آغاز کردند.

رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گلستان گفت : دیواره سنگ نوردی سرطناب عروج (يادمان شهداي مدافع حرم) در مجموعه ورزشی آزادی گرگان در هفته دولت افتتاح می گردد .

مدیرکل آموزش وپرورش گلستان گفت: تیم والیبال کارکنان مردآموزش وپرورش استثنایی گلستان مقام قهرمانی کشور را تصاحب کرد.

تیم اصفهان عنوان قهرمانی مسابقات شنای آب‌های آزاد کشور در بندرگز را کسب کرد.

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن گفت: عادل و فاطمه مجللی، خواهر و برادر قایقران این شهرستان از توابع استان گلستان در قالب ورزشکار و مربی همراه تیم ملی آبهای آرام ایران به مسابقات قهرمانی جهان در جمهوری چک اعزام شدند.