دومین دوره لیگ فوتبال ادارات استان گلستان امسال در حالی برگزار می شود که شاهد بی نظمی در برگزاری ساعات بازیها و داوری های ضعیف در آن هستیم .

من به عرصه ای که در آن استعداد ندارم پا نمی گذارم. حس می کنم در بازیگری استعداد ندارم و نمی توانم موفق باشم. البته بازیگران بزرگی در سینمای ایران حضور دارند که اگر من ورود کنم اصلا دیده نخواهم شد.

در پایان هفته سوم مسابقات سوپر لیگ کاراته مردان، تیم «توسعه و نوآوری شهر» با در اختیار داشتن برادران سنچولی از شهرستان گالیکش در صدر جدول گروه خود قرار گرفت.

سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور طی برگزاری مسابقاتی از قبیل شنا، تیراندازی، جودو و تکواندو بین طلاب بسیجی برگزار کرده است.

گردید طلاب بسیجی گلستانی در جشنواره مسابقات کشوری بین طلاب و روحانیون موفق به کسب 3 عنوان قهرمانی شدند.

تیم کشتی نوجوانان بسیج گنبد کاووس قهرمان جام فجراستان گلستان شد.

ورزشکار گالیکشی 604 شنا سوئدی را طی مدت یک ساعت در فدراسیون ورزش‌های همگانی به ثبت رساند.

تیم فوتسال بندرترکمن با کسب 31 امتیاز قهرمان فصل 955 لیگ استان گلستان شد و تیم گلستان فلز طبرستان و پیام جلین در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

دو و میدانی کاران نوجوان مینودشتی در مسابقات گرامی داشت ایام ا... دهه مبارک فجر خوش درخشیدند.

رییس هیئت بوکس گالیکش از کسب 12 نشان طلا و یک مدال نقره توسط بوکسورهای این شهرستان در دومین فستیوال بوکس گلستان خبر داد.

چندی پیش در برنامه نود،گزارشی درباره بازیکن بندرترکمنی پخش شد که به خاطر برخورد با بازیکن تیم مقابل، به پرداخت ۳۵ میلیون دیه محکوم شده است.

تمرینات آماده سازی تیم رسانه ورزش برای حضور در دومین دوره لیگ ادارات استان گلستان در زمین شماره دو چمن مصنوعی آزادی گرگان ادامه دارد .

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در غیاب سرمربی خود موفق شد حریف کاشانی خود را شکست دهد.

اشکان اتحادی با حکم رئیس انجمن اسکواش فدراسیون ورزشهای کارگری به سمت دبیر انجمن اسکواش فدراسیون کارگری کشور انتخاب شد .

تیم نونهالان بدمینتون رامیان نایب قهرمان مسابقات بدمینتون شرق کشور شد.

رییس هیئت بوکس گالیکش گفت: مشتزنان نونهال گالیکشی از پنجمین جشنواره (فستیوال) بوکس نونهالان کشور 4 مدال رنگارنگ کسب کردند.

مسابقات تنیس‌روی‌میز پیشکسوتان قهرمانی کشور جام زنده یاد احمد بای از صبح امروز در دو رده سنی در سالن فرهنگیان رامیان برگزار شد.

دهیار فداکار و یکی از جوانان ورزشکار و موفق گنبدی به عنوان رییس هیات ورزشهای روستایی عشایری گنبد انتخاب شد.

مسابقات تنیس‌روی‌میز پیشکسوتان قهرمانی کشور جام زنده یاد احمد بای از صبح امروز در دو رده سنی به میزبانی شهرستان رامیان آغاز شده است.

رییس هیئت فوتبال بندرگز گفت: عبدالصمد درویشی به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرگز انتخاب شد.