مردم چطور باور کنند که فرماندار شهرشان ویلایی غیرقانونی و غیر مجاز ساخته است ، ریش و سبیلش را تیغ زده و آستین کوتاه دور می زند ، دو تا اتومبیل جنسیس و هیوندا دارد که روی هم یک میلیارد و 500 میلیون تومان می ارزد.

به گزارش گلستان ما ؛ انتصاب فرماندار گرگان به روزهای سرنوشت ساز خود نزدیک می شود ، گفته می شود یک عنصر افراطی گزینه نهایی فرمانداری گرگان است اما در روزهای گذشته بعد از مطرح شدن نام وی اکثر مردم گرگان ، کارشناسان مسائل سیاسی ، جریان های سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب و اکثر دلسوزان انقلاب اسلامی از این انتخاب ناامید ، مایوس و سرخورده شده اند .

شاید اکثر منتقدین به مواضع سیاسی این فرد که برگرفته از یک تفکر "اسلام غیر فقاهتی" مانند عبدالکریم سروش ، محسن کدیور و عبدالعلی بازرگان باشد ، انتقاد دارند ، تفکری که اسلام سیاسی امام خمینی (ره) را قبول ندارد و به خروج دین از حوزه سیاست وابسته است ، طبعا چنین تفکر سکولاریستی به انقلاب اسلامی ضررهای زیادی خواهد زد .

اما مروری به سبک زندگی این فرد البته آن بخش که عمومیت داشته و در منظر عموم قرار دارد ، نشان از یک زندگی اشرافی گری دارد که با آرمانهای انقلاب اسلامی ، امام راحل و مقام معظم رهبری همخوانی نداشته و معلوم نیست که این انتخاب چطور در سر استاندار و برخی نمایندگان دخیل در این انتخاب شکل گرفته است ، مسئولان و نمایندگانی که لق لقه زبانشان آرمانهای امام و نیازهای مردم است اما در عمل دنبال زد و بندهای خودشان هستند .

در حالیکه امام راحل بارها تاکید کردند که نگذارید این انقلاب دست نااهلان و نامحرمان بیفتد ، گویا استاندار و عوامل دخیل در این انتصاب اصلا به توصیه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دقت و تاکیدی ندارند و جالب تر اینکه بنام اسلام و انقلاب چنین افرادی منصوب می شوند که این موارد باعث عدم اعتماد مردم به نظام شده است .

امروز مردمی که تحت عنوان پابرهنه ، مستضعف و وارثان اصلی زمین انقلاب کرده اند و معتقدند انقلاب اسلامی زمینه ظهور مهدی (عج) است و در این راه خونشان در مرزهای ایران و مرزهای اسلامی در سوریه و عراق و ... ریخته می شود ، چطور می توانند باور کنند که فرماندار شهرشان ویلایی داشته باشد که غیرقانونی و غیر مجاز ساخته شده است ، ریش و سبیلش را تیغ می زند و آستین کوتاه دور می زند ، دو تا اتومبیل دارد ( جنسیس و هیوندا ) که روی هم یک میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت دارد .

آقای سید مناف هاشمی ! استاندار گلستان !

کار به مواضع سیاسی این فرد نداریم هر چند که با خط اصیل انقلاب اسلامی که رهبر معظم انقلاب ترسیم کرده زاویه دارد ، اما این فرد با این سبک زندگی و خوی اشرافیگری ، چطور می تواند به این مردم خدمت کند .

کسی که تاکنون طعم فقر ، بیکاری ، نداری ، پیاده بودن ، گرسنه خوابیدن ، گرانی و دهها معضل این کشور ( که مردم بیچاره شبانه روز با آن درگیر هستند) را نچشیده چطور می تواند فرماندار خوبی برای این نظام و این انقلاب و این مردمی باشد که در همه راهپیمایی ها و تجمعات طرفدار نظام حضور داشته اند.

اینقدر در این زمینه حرف و حدیث زیاد است که آدم شک می کند از این همه اصرار برای انتصاب این فرد ، که واقعا آیا استاندار ، معاونین و نمایندگان استان اصلا برایشان این چیزها مهم نیست ؟ آیا با انتصاب افراد ضعیف می خواهیم عملیات ضربه زدن به نظام را تکمیل کنیم ؟ واقعا قحط الرجال است ؟

چطور می شود فردی که خودش قانون را رعایت نمی کند و در محدوده کشاورزی ویلاسازی می کند بتواند سکاندار و مجری قانون شهر شود ، مردم چطور زیر بیرق اینگونه مدیران سینه بزنند ، چه توقعی از مردم دارید که با دیدن این صحنه ها خودشان را کنترل کنند ، دارید می بینید که روحیه مردم به دلیل اختلاس ها و عملکرد ضعیف مدیران به مرزهای طغیان رسیده ، پس چرا سعی دارید با این انتصاب ضعیف و بی حساب ، به روند بی اعتمادی پیش آمده کمک کنید .

photo 2018 03 06 22 24 06

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید