با وجود تاکیدهای موکد و همچنین چندین بار انتشار گزارش هایی مبنی بر اقدام به کشف حجاب دختران وزن ها در مجموعه زیارتگاه خالدنبی(ع) شهرستان کلاله، هنوز هم شاهد انتشار تصاویری در این راستا هستیم.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، مجموعه زیارتگاه خالدنبی(ع) شهرستان کلاله یکی از مکان های توریستی استان گلستان است که سالانه هزاران نفر از گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می کند.

زیارتگاه، قبرستان تاریخی و تپه ماهورهای این منطقه جلوه ویژه ای را به این مجموعه بخشیده است و تاکنون توانسته است منبع درآمدی برای مردم روستاهای همجوار و خود مجموعه باشد.

همانطور که از نام این مجموعه مشخص است، این مکان بیشتر از هر ویژگی ای، با جنبه زیارتی و فرهنگی خود معروف است؛ پس رعایت شئونات و عرف اسلامی یکی از ضرورت های حضور در این مکان معنوی و زیارتی است.

اما برخلاف تاکیدهای موکد و انتشار چندین گزارش مبنی بر کشف حجاب توریست ها و گردشگران در این مجموعه، اما شاهد انتشار تصاویر جدید از کشف حجاب گردشگران در فضای مجازی هستیم.

kashf hejab khalednabi

گزارشات و تاکیدهایی که هنوز از سوی مسئولین شهرستانی و استانی و بخصوص اعضای شورای تامین، بازخورد مثبتی در راستای رعایت برخی موازین در این مجموعه، نداشته است و روز به روز شدت کشف حجاب در این مکان افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید

1- مدعیان حراست از خالد نبی(ع) از چه چیزی حراست می کنند/ جذب توریست به چه قیمت؟/ بخشدار مرکزی از خواب پاییزی بیدار شود

2- حرمت شکنی در ماه محرم با نام مجموعه زیارتی خالدنبی (ع)/مدیرکل گردشگری تا کی سکوت می کند؟!

3- توریست های سرلخت و با لباس نامتعارف در خالد نبی؟!

می طلبد مسئولین ذیربط و هیات امنای این مجموعه زیارتی قوانین خاصی را برای بازدید از این زیارتگاه و اقامت در کلبه های بومگردی اطراف آن اعمال کنند و قبل از اینکه درامد زایی به قیمت کشف حجاب دختران اولویت باشد، از خدشه وارد شدن به جایگاه معنوی این مجموعه جلوگیری شود تا این مجموعه برای گردشگران به عنوان حیاط خلوت کشف حجاب دختران و زنان معرفی نشود.

انتهاي پيام/