روز گذشته همایش تبیین جایگاه قرآن در کاهش آسیب های اجتماعی با حضور مبلغین سراسر استان در مصلی وحدت گرگان برگزار شد.

از اشکهای وزیر کار و ابراز همدردی تا به آغوش کشیدن و بوسه بر دست کودک در دیدار با خانواده های جانباخته رامیان در معدن یورت آزادشهر را از قاب دوربین گل رامیان مشاهده کنید.

مراسم افتتاح مسجد القصی در روستای میرزاعلی یلقی آق قلا با حضور مسئولین، علما و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

در آستانه فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان، مسجد جامع امام حسین(ع) شهرک طهماسبی گرگان، توسط بزرگان و جوانان این شهرک غبار روبی شد.

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان گلستان با حضور یگان‌هایی از ارتش، سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی و مسئولان استان گلستان و سخنرانی سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در تیپ یکم مردم پایه سپاه نینوا استان گلستان برگزار شد.

زمان اخذ رأی از رأی‌دهندگان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت 24 به پایان رسید.

در ساعات پایانی رای گیری حضور مردم شهرستان کلاله در پای صندوق های رای گسترده شد.

نسل های سوم و چهارو و پنجم انقلاب در شهرستان رامیان با حضور حداکثری خود در انتخبات پانزدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، بار دیگر ثابت کردند که پشتیبان ولایت فقیه، نظام و انقلاب اسلامی هستند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان کوبیدند.

نزدیک به 40سال از انقلاب مردمی ایران گذشته و حرکت با صلابت و توفنده کشتی جمهوری اسلامی، همچنان در دریای پرتلاطم خطرات و تهدیدات با سکانداری مقام معظم رهبری ادامه دارد و این بار نیز ایرانیان سرافراز در 29 اردیبهشت با حضور حداکثری خود پای صندوقهای رای دشمنان نظام را ناامید خواهند کرد.

مردم آق قلا صبح امروز (29 اردیبهشت) از آغازین ساعات باز شدن درب شعب اخذ رای این شهرستان، برای شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای حاضر شدند.

اعضای شورای تأمین شهرستان کردکوی باحضور در شعب اخذ رأی، رأی خود را در داخل صندوق انداختند.

مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان کردکوی صبح امروز (۲۹ اردیبهشت) از آغازین ساعات باز شدن درب شعب اخذ رای این شهرستان، برای شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای حاضر شدند.

لحظه به لحظه به تعداد حاضرین در شعب اخذ رای اضافه میشود وگنبد مانند دیگر شهر ها در شعب اخذ رای میزبان مردمی است که امده اند با شورحضور خود حماسه ایی دیگر بیافرینند.

ترکمن های منطقه گنبدکاووس با حضور پررنگ خود در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها نشان دادند که ایران و نظام خود را دوست دارند و پای آن خواهند ایستاد.

حضور مردم شهرستان کلاله در پای صندوق های رای تا این لحظه پرشور بوده و مسلما این حضور در ساعات پایانی رای گیری پرشورتر می شود.

آیت الله عبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری رای خود را برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مسجد جامع شهرستان علی آباد کتول به داخل صندوق انداخت.

مردم ولایی و همیشه در صحنه گمیشان از همان آغازین ساعات رای گیری در پای صندوق های رای حاضر شدند و بار دیگر مهر تایید بر نظام جمهوری اسلامی ایران زدند.

صندوق های اخذ رای به نمایندگان فرماندار و نیروهای امنیتی صندوق تحویل داده شد.

آیت الله سید محمدرضا طاهایی میبدی صبح امروز و در دقایق اولیه رای‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، رای خود را به صندوق سیار انداخت.

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور تبلیغات کاندیداهای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری هشت صبح امروز پایان یافت.