مشاور جوان استاندار گلستان استعفا داد + دلایل استعفا

1398-08-02 02:54
419
0
65846

مشاور جوان استاندار گلستان استعفای خود را تقدیم دفتر استاندار کرد.

به گزارش گلستان ما ؛ مهدی صفایی که پیشتر به عنوان مشاور جوان استاندار در زمان مناف هاشمی انتخاب شده بود استعفای خود را به دکتر حق شناس استاندار گلستان تحویل داد.

هنوز با استعفای وی موافقت نشده و استاندار واکنشی به این موضوع نداشته است .

اما صفایی در اینستاگرام خود در خصوص این استعفا مواردی را بیان داشته است .

وی گفته :

حدود سه سال به عنوان مشاور سه استاندار دولت اعتدال مشغول به کار بودم. خوشحالم که با فاصله از رویدادمحوری کلیشه ای و کسالت باری که دستگاه های اجرایی گرفتار آن هستند و با پرهیز از پروپاگاندای غیرضروری، حداقل کارهایی که می توانسته ام انجام داده ام. به تاریکی دشنام ندادم و تلاش کردم که شمع کوچکی که می توانستم، روشن کنم.

از پیگیری امور مراجعان روزانه که عمدتا تقاضای اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی است تا رفع مشکلات کسب و کارهای کوچک و نوپای جوانان؛ از طرح رصد و پایش بکارگیری جوانان در مدیریت های دستگاه های اجرایی تا کارگاه های آموزشی در شهرستان های مختلف و حضور چهره های شناخته شده اقتصادی و اجتماعی و... نیک می دانم آنچه انجام شده تا وضعیت مطلوب فاصله ای جدی دارد اما بخشی از آن از اختیار یک نفر به عنوان مشاور و مسوول حوزه ای که صرفا یک نیروی اداری و با اعتبار بودجه صفر دارد، خارج است.

طبیعی است ما که معتقد به به کارگیری جوانان در مدیریت ها هستیم، حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم، واگذاری مسئولیتی به نام مشاور امور جوانان، به فردی جوان تر و با انرژی تر است.

نقص و کاستی های اقدامات این حوزه در مدت تصدی این سمت، قطعا بر عهده من است که بدین سبب از مجموعه دوستان جوان و همراهان ارزشمند پوزش می طلبم؛ اما اگر موفقیتی حاصل شده است، محصول تلاش دوستان جوانم و به ویژه مشاوران جوان فرمانداری های چهارده گانه استان است که عمده آنان بدون هیچ حق الزحمه ای، با سخت کوشی و داوطلبانه، عهده دار زحمات حوزه جوانان هستند و من از همه آنان به صورت ویژه سپاسگزارم. 

وظیفه خود می دانم قدرشناس زحمات دکتر حسن صادقلو باشم که صادقانه و مهربانانه با جوانان همراه بود و همچنین دکتر سید مناف هاشمی که با جدیت از انتصاب مدیران جوان در دستگاه های اجرایی استان حمایت داشت. برای دکتر حق شناس نیز آرزوی موفقیت دارم. علاوه بر آن از محبت آقای عبدالهی، مشاور عالی استاندار و آقای محمدپور، مدیر کل محترم بازرسی استانداری طی مدت اخیر تشکر می کنم.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.