1403-02-26 11:57
121
0
90003
استاندار گلستان:

دستگاه‌های اجرایی موظف به معرفی دارایی‌های مازاد هستند

استاندار گلستان گفت: در راستای مولدسازی دارایی‌های مازاد دستگاه‌های اجرایی مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به معرفی دارایی‌های مازاد هستند.

 به گزارش سرویس اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «گلستان ما» و به نقل از روابط‌عمومی استانداری گلستان؛ علی‌محمد زنگانه در جلسه مولدسازی دارایی‌های مازاد دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به معرفی دارایی‌های مازاد دستگاه‌های متبوع خود هستند.

 استاندار گلستان ادامه داد: تمامی مدیران موظف به همکاری در حوزه مولدسازی هستند و اگر چنانچه مدیرانی نسبت به معرفی دارایی‌های مازاد مقاومت کنند به‌صورت جدی با آنها برخورد خواهد شد.

 وی افزود: یکی از روش‌های اعلام املاک مازاد سامانه سادا است و البته مدیران با بهره‌گیری از روش‌های مختلف اولاً آگاهی کامل نسبت به املاک دستگاه متبوع خود داشته باشند و ثانیاً املاک مازاد را معرفی کنند.

 زنگانه بیان کرد: تلاش مدیران استان بر این معنا استوار باشد که گلستان رتبه نخست مولدسازی املاک را در کشور ثبت کند.

 وی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است هدف از مولدسازی دارایی‌های دولت کمک به رشد اقتصادی و افزایش بهره‌وری اموال مازاد دولت است و در گلستان دستگاه‌های اجرایی از اموال مازادی برخوردار هستند که می‌تواند در پیشبرد پروژه‌های نیمه‌تمام کمک بزرگی باشند.

 انتهای خبر/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.