1400-01-17 08:52
107
0
74008
در جلسه ستاد ملی تالابها تصویب شد :

اعتبار 400 میلیارد تومانی برای لایروبی کانال آشوراده ، چاپاقلی و خزینی در خلیج گرگان

در جلسه ستاد ملی تالابها لایروبی کانال آشوراده و چاپاقلی و خزینی با اولویت کانال آشوراده با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات مدیریت بحران مواد ۱۰ و ۱۲ هم تصویب شد.

به گزارش گلستان ما ؛ جلسه ستاد ملی هماهنگی و مدیریت تالاب‌های کشور برگزار شد .

در این جلسه طرح طبیعت گردی جزیره آشوراده ( ۲۲ هکتاری ) در ستاد ملی هماهنگی و مدیریت تالاب‌های کشور به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با همراهی دکتر کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تصویب شد .

در این جلسه ضمن تصویب طرح طبیعت گردی جزیره آشوراده  پیشنهاد وزارت نیرو برای تعیین حد بستر و حریم دریا در نوار ساحلی استان گلستان به دلیل مخالفت استانداری گلستان و وزارت کشور به تصویب نرسید و موکول به اخذ نظر استانداران ساحلی شد.

همچنین در این جلسه که با حضور مهندس غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان و نماینده استان برگزار شد، لایروبی کانال آشوراده و چاپاقلی و خزینی با اولویت کانال آشوراده با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات مدیریت بحران مواد ۱۰ و ۱۲ هم تصویب شد.

همچنین مقرر و تاکید شد سازمان بنادر از منابع داخلی خود همراهی لازم را داشته باشد تا عملیات اجرایی آن در دولت دوازدهم بصورت جدی آغاز شود.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.