در شب احیای نوزدهم مطرح شد؛

انتقاد مردم به سخنرانی 57دقیقه‎ای و قرآن به سر 7‎دقیقه در امامزاده عبدالله گرگان

0
63450
514
1398-03-04 07:09

شب گذشته مراسم احیا شب نوزدهم در مکان های مختلف شهر گرگان و با استقبال پرشور مردم مومن این شهر برگزار شد که این مراسم در امامزاده عبدالله گرگان با برنامه ریزی جالب و تامل برانگیزی همراه بود.

به گزارش گلستان ما، مراسم احیا شب نوزدهم در امامزاده عبدالله گرگان ساعت 22 با قرائت دلنشین دعای جوشن کبیر آغاز شد و رفته رفته به جمعیت حاضر اضافه شد که در ادامه با دکلمه خوانی و سرود، گروه سرود امامزاده عبدالله گرگان همراه بود.

در ادامه این مراسم آیت الله محمد حسن اختری دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به ایراد سخنرانی پرداخت که این سخنرانی 57 دقیقه به طول انجامید که موضوع باعث شد مردم حاضر در مراسم به جای گوش کردن به بیانات سخنران اقدام به صحبت کردن با همراهان خود کرده و به طولانی شدن سخنرانی اعتراض داشتند مخصوصا افرادی که کودکان خود را به همراه داشتند.

نکته قابل تامل شب گذشته، برگزاری مراسم "قرآن به سر" پس از سخنرانی بود که برخلاف سال های گذشته که با برنامه ریزی خوب و بهره گیری از نوای دلنشین مداحان همراه بود در عرض 7 دقیقه به پایان رسید و برای افرادی که تا ساعت 1 بامداد برای این مراسم منتظر نشسته بودند و دل های خود را برای نزدیکی به خدا خود آماده کرده بودند، بسیار تعجب برانگیر بود و به این موضوع اعتراض داشتند.

امیدواریم که مسئولین زحمتکش امامزاده عبدالله گرگان طبق سوابق گذشته با برنامه ریزی خوب به استقبال دو شب باقی مانده احیا، رفته و لحظات به یادماندنی را برای مردم مومن این شهر رقم بزنند.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.