1395-04-05 07:00
947
0
34086
خطیب جمعه بخش کوهسارات:

صاحبان فیش‎های نجومی به انقلاب و خون شهدا خیانت می‎کنند + تصاویر

خطیب جمعه بخش کوهسارات گفت: فیش های نجومی عده ای طماع خائن یعنی دست درازی به بیت المال مسلمین و این یعنی خیانت به انقلاب اسلامی و خون شهدا است.

به گزارش گلستان ما به نقل از مینوخبر، حجت الاسلام والمسلمین «مهدی خانلری» خطیب جمعه بخش کوهسارات با اشاره به فرا رسیدن لیالی قدر گفت: مومنان از این شب های پر فضیلت که در سوره «قدر» برتر از هزار ماه عنوان شده است کمال استفاده را نمایند.

وی با اشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، خاطر نشان کرد: اعتیاد بلای خانمان سوزی است که نه تنها فرد بلکه جامعه را گرفتار خویش می نماید.

حجت الاسلام خانلری ادامه داد: متاسفانه سن گرایش افراد به مواد افیونی روز به روز در حال پایین آمدن است که این مسئله نگران کننده است و می بایست در پیشگیری از آن همه افراد جامعه احساس مسئولیت نمایند.

خطیب جمعه بخش کوهسارات در ادامه با اشاره به سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم توسط رژیم آل خلیفه، اظهار داشت: دولت بحرین با تبعیت از آل سعود به دنبال انحراف و اختلاف دنیای اسلام است.

وی افزود: با دیکتاتوری نمی شود بر مردم حکومت کرد؛ حاکم جبار دولت بحرین به جای نوکری آل سعود مردم کشورش را ببیند. خاموش کردن صدای مردم تا به کی و به چه قیمتی؟

امام جمعه بخش کوهسارات همچنین در خصوص فیش های نجومی گفت: فیش های نجومی عده ای طماع خائن یعنی دست درازی به بیت المال مسلمین و این یعنی خیانت به انقلاب اسلامی و خون شهدا؛  باید دولت را در کارزار با این فساد و تباهی یاری کرد. عاملان این منکر ناپسند باید به سزای اعمال شان برسند.

«اسرافیل وزیری» فرماندار شهرستان مینودشت هم در جمع نمازگزاران این بخش در سخنان کوتاهی گفت: برای جلوگیری از اعتیاد نیاز به همت جمعی داریم.

وی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران حدود 200 کیلومتر مرز زمینی با کشور افغانستان دارد، خاطر نشان کرد: خانواده ها آگاهی خود را نسبت به این معضل اجتماعی بالا ببرند تا در دام مواد دخانی گرفتار نشوند.

وی در خاتمه یادآور شد: نجات یک فرد معتاد در واقع نجات جامعه است و این امر یک همت جمعی را می طلبد.

minookhabar29 1

minookhabar29 1

minookhabar29 1

minookhabar29 1

minookhabar29 1

minookhabar29 1

minookhabar29 1

minookhabar29 1

minookhabar29 1

عکس و گزارش: محمد وزیری

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.