1398-05-16 04:22
1229
0
64838
سایه سنگین نماینده رشت در انتصابات استانداری ؛

انتصاب صفوی خسارت محض و شام آخر استاندار خواهد بود

خبرهای موثق خبر از انتصاب ابوالقاسم صفوی فرماندار سابق گرگان به سمت مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان خبر می دهند .

به گزارش گلستان ما ؛ خبر فوق از این جهت اهمیت دارد که صفوی با تصدی این سمت رییس کمیسیون ماده پنج هم خواهد شد که فوق العاده مهم‌ و تاثیر گذار است و از آنجا که وی با دکتر غراوی معاون با تجربه عمرانی استانداری و دکتر دادبود شهردار موفق گرگان کاملا زاویه دارد گلستان با یک بلبشو مدیریتی مواجه و پروژه های شهری قفل خواهد شد .

ضمن اینکه صفوی برای خود در مدیریت حق اجتهاد قائل است و عملکرد یک ساله وی در فرمانداری گرگان نشان داده تصمیماتی خارج از حیطه کاری و‌ وظایف مشخصش می گیرد که در جریان سیل شاهد آن بودیم .

همچنین تمام وعده هایی که او طی یک سال گذشته داده مبنی بر آوردن کشتی کروز و تکثیر گاو هلشتاین و نابودی بیکاری در روستاها و توسعه کشت گیاهان دارویی به سرانجامی نرسید .

از این جهت انتصاب صفوی می‌تواند شیرازه استان را بپاشد و یک خسارت محض محسوب شود .

انتصاب وی در حالیکه طیف های اصلی اصلاح طلب استان از جمله حزب کارگزاران و اتحادیه انجمن های اسلامی و خانه احزاب که وی را مدیری ناموفق می دانند توسط حق شناس استاندار گلستان جای تعجب دارد .

همین باعث شده تا کارشناسان سیاسی و رسانه های استان گلستان از نقش موثر یا دخالت نماینده اصلاح طلب رشت در مجلس شورای اسلامی در انتصاب وی سخن برانند .

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی که خواهرزاده وی اخیرا مسول بازرسی استانداری شده ، نامی است که در روزهای گذشته زیاد تکرار شده و از او به عنوان مرد سایه انتصابات استان گلستان یاد می شود .

همچنین  اسماعیل عبداللهی مشاور عالی استاندار گلستان که او نیز رشتی است و رابطه نزدیکی با هاشم مهیمنی و طیف تندرو اصلاحات در گلستان دارد را در انتصاب قریب الوقوع صفوی دخیل می دانند .

بهتر نیست جناب حق شناس استاندار گلستان بروند جستجو و کنکاش کنند که چرا مراجع نظارتی همچون سازمان اطلاعات سپاه و سایر مراجع نظارتی نزدیک به 7 ماه جلوی انتصاب وی در فرمانداری گرگان را گرفتند و چه طور شد بعد از یک سال به طور ناگهانی دکتر رحمانی فضلی شبانه به سرپرست استانداری دستور عزل وی را دادند !!

حال باید دید آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و مجمع نمایندگان گلستان همچنان سکوت می کنند ، آیا خانه احزاب و رسانه ها نیز در مقابل این انتصابات سکوت می کنند تا استان دچار شکاف و شکست شود .

باید منتظر ماند و‌روزهای آتی را دید .

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.