ابراهیم کریمی در دفتر گلستان ما عنوان کرد :

بعد از بازنشستگی حتما خبرنگار می شوم / قرار نبود در انتخابات بیایم / گلستان ما برای مجموعه میراث نتایج خوبی داشت

1398-04-07 07:56
1779
0
64088

مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری استان با بیان اینکه بعد از بازنشستگی خبرنگار می شوم گفت : با گلستان ما فراز و نشیب زیاد داشتیم اما این سایت برای ما نتایج خوبی رقم زد .

به گزارش گلستان ما ؛ ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان در بازدید از دفتر این پایگاه خبری اظهار کرد : در این مدتی که  رسانه شما و سایر رسانه ها هر چه قلم زدند و نوشتند ، چه تعریف و چه انتقاد ،  هر اتفاقی که افتاد نتیجه اش پویایی و دوام وبقای مجموعه ما را باعث شد .

کریمی افزود : من خودم رسانه ای بودم و روزی هم که بازنشست شوم این مسیر را ادامه خواهم داد چرا که به این کار علاقه دارم .

وی تصریح کرد : نگاه مدیران به رسانه ها فرق دارد ، برخی ها علاقه دارند خودشان دیده شوند برخی ها نیز سازمان شان را بیشتر برجسته می کنند و برخی ها هم ارتباط زیادی ندارند اما نقطه نظرات مردم و رسانه ها همیشه به ما کمک کرده است .

مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صناع دستی استان گلستان خاطرنشان کرد : رسانه با تصویری سازی از استان می تواند هم موجب پویایی و اتفاقات مطلوب شود و هم مانع انجام فعالیتهای موثر ، مثلا رسانه ملی در ایام نوروز تمام نگاهش به سیل بود در حالیکه سه شهرستان استان گلستان درگیر سیل بود و همین تبلیغات ها باعث شد تا امار گردشگران ما پایین بیاید .

کریمی اضافه کرد : گلستان ما رسانه پرمخاطبی است و ما همواره با این سایت فراز و نشیب های زیادی داشتیم اما همیشه نتایج خوبی گرفته ایم .

ابراهیم کریمی چرا برای انتخابات مجلس نیامد ؟

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم گمانه زنی های مختلف جهت حضور ایشان در انتخابات آتی مجلس اما وی استعفا نداد و در انتخابات شرکت نکرد ، گفت :

از ابتدا قرار هم نبود بیام ، علیرغم اینکه برای کاندیداتوری در انتخابات درخواست های زیادی داشتم .

اگر حوزه انتخابیه من ( گالیکش ، کلاله ، مراوه و مینودشت) جدا می شد خوب بود و شاید می آمدم اما الان با این گستردگی و تکثر کاندیداها وضعیت پیچیده و طاقت فرسایی بوجود آمد و حس کردم در همین پروسه ای که هستم(مدیر کل) بتوانم برای استان مفیدتر باشم .

 

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.