فرماندار کلاله مطرح کرد؛

برخورد جدی و اشد مجازات در انتظار خبازی های متخلف کلاله/ خبازان متخلف به ۶ میلیون تومان جریمه محکوم شدند

1398-06-24 13:20
381
0
65482

فرماندار کلاله گفت: با توجه به اینکه نان کالای اساسی در سبد مصرفی خانوار است؛ برخورد جدی و اشد مجازات در انتظار خبازی های متخلف شهرستان کلاله است.

 به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، علی اصغر بیانی فرماندار شهرستان کلاله در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان گفت: با توجه به اینکه نان کالای اساسی در سبد مصرفی خانوار است، به کلیه واحد های صنفی خبازی تذکر جدی داده شود که تحت بازرسی و نظارت ویژه و مستمر بازرسان ما هستند.

فرماندار کلاله تاکید کرد: چنانچه نسبت به وزن نان، قیمت نان، آرد سهمیه و بهداشت فردی اهمال و سهل انگاری صورت پذیرد، با اشد مجازات نقدی و قطع سهمیه آرد مواجه خواهند شد.

بیانی در ادامه مطالبش به نصب تابلو مشخصات خبازی ها اشاره کرد و گفت: تمامی نانوایی های شهرستان موظفند تابلوهایی یک شکل که در آن وزن نان، نوع پخت، قیمت، ساعت پخت، روز تعطیلی واحد و.. مشخص شده، نصب و در معرض دید مردم قرار دهند.

وی ضمن تاکید بر تشدید نظارت ها و بازرسی ها در شهرستان گفت: طی یکماهه گذشته ۱۴۲ مورد بازدید از واحد های خبازی توسط بازرسان شهرستان صورت گرفته که منجر به تشکیل ۲۶ پرونده تخلف با مجموع شصت میلیون و نهصدو چهل هزار و ۲۰۰ ریال جریمه محکوم شدند‌.

فرماندار کلاله در ادامه مطالبش؛ عمده تخلفات واحد های صنفی را کم فروشی، عرضه آرد خارج از شبکه، عدم بهداشت محیط و عدم رعایت دستورالعمل های واحد صنفی اعلام نمود.

بیانی در پایان با توجه به سهمیه و نیاز آرد مصرفی شهرستان از اداره غله خواستار شد: مانع هر گونه خروج گندم و آرد از شهرستان شده و مدیریت لازم را با توجه به ظرفیت سیلوهای گندم شهرستان داشته باشند.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.