1397-06-26 18:16
566
0
57049
امروز عصر در روستای زابل آباد برگزار شد؛

اردوی جهادی بسیج کارمندان با عنوان "میز خدمت" در گنبد + تصاویر

اردوی جهادی بسیج ادارات گنبد با عنوان "میز خدمت"عصر امروز همزمان با سراسر کشور در مسجد امام جعفر صادق عليه السلام با حضور مسئولین ادارات در روستای زابل آباد برگزار شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوسنامه، اردوی جهادی بسیج ادارات گنبد با عنوان "میز خدمت"عصر امروز همزمان با سراسر کشور در مسجد امام جعفر صادق عليه السلام با حضور مسئولین ادارات در روستای زابل آباد برگزار شد.

سرهنگ رمضانعلی قاسم پور فرمانده سپاه گنبد در خصوص برگزاری این اردوی جهادی گفت: الحمدلله دستگاهای اجرایی در خصوص اردوی جهادی میز خدمت خوب پای کار آمدند و امروز نزدیک به ۳۰ اداره در این اردو شرکت کردند. خوشبختانه مسئولین اکثر ادارات امروز در این اردو شرکت دارند و مشغول به خدمت رسانی به مردم هستند.

وی افزود: مدیران اجرایی شهرستان امروز به یکی از مناطق محروم شهرستان آمدند و بدون واسطه و از نزدیک با مردم صحبت کرده و با مشکلات منطقه و مردم آشنا شدند.

قاسم پور در پایان گفت: امیدواریم این اردوهای جهادی بتواند مشکلات مردم را حل کرده و به خدمت رسانی ها سرعت بیشتری ببخشد.

مردم در این دیدار چهره به چهره مشکلات شخصی و منطقه ای ، سوالات و درد دلهای خود را با مسئولین درمیان گذاشتند. مسئولین نیز ضمن راهنمایی مراجعه کنندگان، به آنها قول پیگیری دادند.

کنکور سال آینده، جاده های بین مزارع، فاضلاب های روستایی، تامین آب کافی برای شرب و کشاورزی، تغییر کاربری ها، مسائل بهداشتی اتباع خارجی، و تسهیلات بانکی برای مسکن و اشتغالزایی از دغدغه های مهم مردم این منطقه بود.

2

3

1

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.