گروه : اجتماعی
شماره : 73363
تاریخ : 1400-01-26 05:52
دستگیری سارق سابقه دار در گنبدکاووس جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: متهم در تحقیقات اولیه به 22 فقره سرقت از اماکن خصوصی شامل انباری و پارکینگ ساختمان ها در گنبدکاووس اعتراف و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

به گزارش گلستان ما، فرزاد تاجره اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از انباری و پارکینگ ساختمان ها در گنبدکاووس، رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی گسترده و بررسی های میدانی موفق شدند سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: متهم در تحقیقات اولیه به 22 فقره سرقت از اماکن خصوصی شامل انباری و پارکینگ ساختمان ها در گنبدکاووس اعتراف و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

تاجره در پایان با اشاره به دستگیری یک مالخر در این عملیات، خاطرنشان کرد: شهروندان محترم می توانند با رعایت نکاتی ساده از وقوع بسیاری از جرایم خصوصا سرقت پیشگیری کرده و در ارتقاء نظم و امنیت جامعه سهیم باشند.

انتهای پیام/