• منو
 • رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز با بیان این نکته که پاشنه آشیل مبارزه با قاچاق کالا، فرهنگ‌سازی است، گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی است.

  دو کشتی گیر بندرگزی به اردوی تیم ملی کشتی کشور دعوت شدند.

  دو کشتی گیر بندرگزی به اردوی تیم ملی کشتی کشور دعوت شدند.

  با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مدیران استانی و شهرستانی، کلنگ اجرای مدول دوم (فاز توسعه ای) تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بندرگز به زمین زده شد.

  با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مدیران استانی و فرماندار کلنگ اجرای مدول دوم(فاز توسعه ای) تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بندرگز به زمین زده شد.

  مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از ارسال چهار طرح جامع شهرهای سیمین شهر، انبارالوم، فاضل آباد و نوکنده در سال جاری به شورایعالی شهرسازی و معماری ایران برای تصویب خبر داد.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز از اجرای همایش آسیب های اجتماعی با موضوع طلاق در این شهرستان خبر داد.

  در پی مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرگز کشتارگاه دام این شهرستان با حضور مسئولان مربوطه پلمپ شد.

  مراسم اهدای جهیزیه به 25 زوج جوان تحت پوشش کمیته امداد در بندرگز با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد .

  رئیس واحد بندرگز یکی از معیارهای مهم سنجش قدرت ملت‌ها و کشور‌ها در جهان کنونی را میزان توانایی علمی و فناوری آن‌ها ذکرکرد که جوامع باید هدف و غایت خود را به سمت تولید علم و فناوری سوق دهند.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بندرگز از اجرای جشنواره تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی با لهام از آیات قرآنی در٢٢دی ماه خبر داد .

  فرماندار بندرگز با یادآوری برخورداری این شهرستان از مزیت های گردشگری همچون دریا و جنگل گفت: مصمم هستیم با اجرای طرحهای مرتبط با گردشگری و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی؛ رونق و توسعه هر چه بیشتر ساحل بندرگز را فراهم آوریم.

  با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بندرگز با هزینه ای بالغ بر 30 میلیارد تومان هفته آینده به بهره برداری می رسد.

  اولین روز این هفته در بازه زمانی 3 ساعت در بندرگز 4 حادثه روی داد که در یکی از تصادفات جاده ای این شهرستان یک نفر جان باخت.

  «مهران شهسوار» به عنوان سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز انتخاب شد.

  مجلس گرامیداشت عالم ربانی آیت الله حاج شیخ محمد فاضل استرابادی از علمای وارسته شهر نوکنده و استان های گلستان و مازندران در محل مسجد جامع شهر نوکنده برگزار شد.

  جلسه ساماندهی وضعیت اتحادیه های صنفی شهرستان بندرگز با حضور اتحادیه های صنفی در محل اداره صنعت ،معدن وتجارت این شهرستان برگزار گردید.

  فرمانده سپاه شهرستان بندرگز از عدم حضور برخی مسئولین شهرستان در یادواره شهدای کارمند و عدم فضاسازی محیطی مناسب در هفته بسیج اظهار نارضایتی کرد.

  فرمانده سپاه شهرستان بندرگز به مناسبت آغاز هفته بسیج در نشت خبری با اصحاب رسانه با عنوان برنامه های هفته بسیج گفت : مهمترین هدف فرهنگی تربیتی بسیج مبارزه فکری و اعتقادی ایست.

  شهرستان بندرگز در غرب استان گلستان بار دیگر مورد بی مهری مسئولین استانی قرار گرفته است و این را می توان در قانون جدید ادغام دو مجموعه استانی و عدم تخصیص جایگاه مستقل این شهرستان در چارت اداری و سازمانی خود عنوان کرد.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :

  پربحث ترین ها

  هدایت به بالای صفحه