در دومین روز از انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا، ۷ نامزد در حوزه انتخابیه شهرستان کردکوی ثبت نام کردند.

در اولین روز از انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا، ۱۵ نامزد در حوزه انتخابیه شهرستان کردکوی ثبت نام کردند.

موسسه خیریه امام رضا (ع) روستای سالیکنده در اقدامی خداپسندانه در آستانه عید نوروز ۵۵ سبد غذایی و پوشاک بین نیازمندان تحت پوشش خود توزیع کرد.

طی حکمی از سوی صادقلو استاندار کلستان محمد رضا مقصودلو رسما به عنوان شهردار کردکوی منصوب شد.

برخی از گزینه های احتمالی شورای شهر کردکوی به شرح زیر می باشند.

فرزند ارشد قربان توان گفت: حداقل انتظار ما بعنوان یک خانواده ورزشی از هیأت کشتی گلستان این بود که به عیادت پدرم می آمدند و یا حتی جویای احوال پدرم می شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی گفت: اجازه سلب آسایش و آرامش و نظم و امنیت مردم را به متخلفان چهارشنبه سوری نخواهیم داد.

در دومین سال از اجرای طرح تونل سبز شهرستان کردکوی، مسیر چهار راه روستای سرکلاته خرابشهر تا ابتدای محل به طول حدود ۴ کیلومتر و معابر اصلی این روستا نهال کاری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از توقیف کامیون حامل ۱۱ تن روغن غیرمجاز در کردکوی خبرداد.

حوالی ظهر چهارشنبه دو دستگاه سواری و باری پراید با یکدیگر تصادف کردند که سه مصدوم برجای گذاشت.

رستوران صدف که متعلق به یکی از بانوان مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد با حمایت کمیته امداد و باحضور فرماندار و کلثوم غفاری مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان افتتاح گردید.

زنده‎یاد یعقوب یعقوبی پدر شهید محمد یعقوبی میاندره از روستای میاندره شهرستان کردکوی بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

اموال مرکز توانبخشی شکوفای بهزیستی شهرستان کردکوی سرقت شد.

کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت کردکوی گفت: یک واحد ساندویجی به دلیل تخلفات بهداشتی در شهرستان کردکوی توسط کارشناسان گروه مهندسی بهداشت محیط شبکه بهداشت پلمپ شد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کردکوی از مراسم استقبال و زیارت کاروان حمل درب حرم امامین جوادین در این شهرستان خبرداد.

چهارمین دوره جشنواره جهادگران علم و فناوری از روز هشتم الی یازدهم اسفندماه بصورت متمرکز کشوری در تهران برگزار شد که یکی از مخترعان موفق کردکوی در این جشنواره حضور دارند.

در نوزدهمین جشنواره خیرین مدسه ساز شهرستان کردکوی بیش از 3 هزار متر زمین به مجمع خیرین جهت مدرسه سازی اهداء شد.

طی بازرسی مشترک دادگستری، شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی، میراث فرهنگی و صنعت، معدن و تجارت یک واحد صنفی فاقد موارد بهداشتی در کردکوی پلمپ شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی گفت:تعداد ۱۸۰ نفر از مردم شریف شهرستان کردکوی طی دو مرحله از ۲۵ اسفند ماه سال جاری به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی گفت: اجازه سلب آسایش و آرامش و نظم و امنیت مردم را به متخلفان چهارشنبه سوری نخواهیم داد.