رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: یکی از مهمترین نکاتی باید انسان روزه دار در این ماه مبارک به آن توجه ویژه داشته باشد این است که در این ماه مبارک باید تمام اعضاء و جوارح را از حرام دور نگه داشت.

یکی از تاکیدات مسئولین دولت یازدهم از ابتدای شروع کار، تاکید بر اتمام پروژه های نیمه کاره و عدم کلنگ زنی پروژه های جدید است، اما چرا این پروژه ی نیمه کاره بیش از 5 سال از زمان آغاز به کار آن توسط دولتمردان یازدهم دیده نشده مشخص نیست.

عصر روز گذشته در اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه کارگاهی با موضوعیت نقش خانواده و جامعه در پیشگیری از اعتیاد برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: یکی از عوامل اصلی و مهم که می تواند جلوی اعتیاد و آسیب های ناشی از آن را بگیرد خانواده است. خانواده از مهمترین عوامل تربیتی محسوب می شود که هدف از آن ایجاد و پرورش نسل و هدایت آن به سوی اهداف صحیح تربیت است.

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: با توجه به نقش روحانیون و مبلغان دینی با تبعیت از مقام معظم رهبری به عنوان ترویج دهنده ی و مدافعان ارزش‌های دینی و مذهبی در كشور، این قشر مهمترین وظیفه اش اینست که بخش وسیعی از تفكرات و اظهارات مردم را به سمت و سویی سوق دهد که به خیر و صلاح خود مردم و این نظام و انقلاب است.

آخوند اهل سنت در خصوص معیار رئیس جمهور منتخب گفت: رئیس جمهور باید در سیاست خارجه، با هدایت رهبری باشد.

جشن فارغ التحصیلی آخوندهای حوزه علمیه ربانیه در شهرستان مراوه تپه برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: ملت ایران اسلامی به رئیس جمهوری رای می دهند که دغدغه مردم را داشته باشند و برای مردم ایران اسلامی وقت ، دل و جان خود را بگذارد و از منویات و فرمایشات امام امت به نحو احسن استفاده کند.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان مراوه تپه گفت: اداره فنی و حرفه ای یکی از مهمترین دستگاه ها و نهاد هایی است که امر خطیر و مهم آن مهارت آموزی و اشتغال زایی نسل جوان است.

ستاد حجت الاسلام رئیسی در مراوه تپه با حضور مردم مشغول به کار شده است.

اردیبهشت ماه، آغاز برداشت گل گاوزبان می باشد.

یک منبع آگاه در فرمانداری کلاله در واکنش به مطلب منتشر شده در سایت راه اترک گفت: فرمانداری یک محل در ابتدای امر امنیتی و در وهله بعدی سیاسی است و با توجه به موارد یاد شده، سخت گیری در امر ورود و خروج ارباب رجوع امری بدیهی است.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان مراوه گفت: یکی از مهمترین ویژگی های معلم خوب اخلاق و رفتار نیکو و پسندیده است وقتی شاگردی جذب رفتار نیکو و پسندیده ای از معلم شود، به سوی آن رفتار خوب کشیده خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج طلاب گفت: این انتخابات فرصتی است برای اینکه نظام را مجدداً تقویت کنیم تا کشور ما یک نفس تازه ای بگیرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: شهادت در دفاع از میهن اسلامی نشان دهنده ی تفکر و آرمانی انقلابی ما است، پس بنابراین باید در حفظ و حراست از این تفکر انقلابی بکوشیم.

یک روحانی اهل سنت در خصوص ویژگی های رئیس جمهور دوازدهم گفت: ما می خواهیم که رئیس جمهورمان شجاع باشد و استکبار ستیز بوده و به غرب هم گرایش نداشته باشد.

در هفته سلامت، بزرگترها می توانند بهترین الگو برای کودکان باشند تا آنها راههای خوب زندگی کردن را بیاموزند.

فرماندار مراوه تپه از کنترل بحران ملخ برای سال دوم در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: امام کاظم(ع) در یک شرایط سخت سیاسی زندگی می کرد که تمام توان خود را برای رسیدن به هدف های الهی و انجام دادن وظایفی که بر دوش داشت را بکار گرفت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: انقلاب اسلامي ايران نیروهای نظامی و انتظامی از ارتش جمهوری اسلامی ایران گرفته تا سپاه پاسداران ، ستاد نیروی انتظامی و بسیج ، اساسي ترين عامل آنها در عملکرد و بقائشان، اعتقاد و ايمان به اسلام عزیز ، خط مشی رهبری و خدمت به ملت ایران اسلامی است.