فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از واژگونی یک دستگاه خودروی وانت مزدا دربخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس خبر داد و گفت: براثر این حادثه سه عضو یک خانواده راهی بیمارستان شدند.

دیانا مختوم دانش آموز 11 ساله گنبدی از مدرسه معرفت در مسابقات علمی بسیج رتبه کشوری را به دست آورده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس گفت: جوان ۲۹ ساله که برای شنا کردن وارد آب های سد گلستان شده بود جان خود را از دست داد.

با اعلام ورشکستگی موسسه مالی فرشتگان و اعلام بانک مرکزی مبنی بر پرداخت سپرده سپرده گذاران ازسوی موسسه مالی و اعتباری کاسپین (امید جلین)، جمعی از این سپرده گذاران گنبد پس از دریافت پاسخ منفی برای دریافت وجوه خود مقابل یکی از شعب شهرستان گنبد تجمع کردند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گنبدکاووس از فعالیت 110 مبلغ در ماه مبارک رمضان درشهرستان گنبدکاووس فعالیت می کنند.

برگزاری ابتکاری کلاس شهید شناسی فرصتی است تا دانش آموزان با شهدای شهر و منطقه خود آشنا می شوند.

تعدادی از کشاورزان از روند کند سوخت رسانی در جایگاه دهستان آق باد شهرستان گنبدکاووس خبر دادند.

مدیر پایگاه میراث جهانی گنبدقابوس با اشاره به افزایش رانش تپه برج به دلیل عبور وسایل نقلیه از خیابان کنار برج گفت: پیرامون برج باید به پیادرو تبدیل شود.

دانش آموز اهل روستای سارجه شهرستان گنبدكاووس که برای شرکت در اولین روز امتحانات خرداد ماه خود با موتور عازم مدرسه بو در اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داد.

امام جمعه گنبدکاووس گفت: ایجاد مسجد و روحانیت در تراز انقلاب، یکی از اولویت های ما است و هدف از نشست های ماهیانه روحانیت ایجاد مجمعی برای جهت گیری های موثر در شهرستان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: در راستای تقویت بعد گردشگری امامزاده یحیی بن زید(ع) نیز 12 میلیارد ریال برای بهسازی و ساماندهی پارک پیرامون امامزاده اختصاص داده شده است.

ساکنان مسکن مهرکاج گنبدکاووس با اارسال پیامی به این رسانه، از تجمع فاضلاب در محوطه این واحدهای مسکونی گلایه کردند.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان گنبد گفت: طبق سرشماری سال 95 هشت میلیون و 800 هزار بی سواد بالای 6 سال در کشور داریم و بیش از 6 درصد استان گلستان نیز بیسواد مطلق است.

همایش خادمین امامزادگان و بقاع متبرکه شرق گلستان، امروز با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به منظور استقبال از ماه مبارک رمضان در امام زاده یحیی بن زید(ع) برگزارشد.

ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان از ثبت گنبد کاووس به عنوان شهر ملی فرش ترکمن در فهرست آثار ملی خبر داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه 2 گنبدکاووس از حمایت مالی یک نیکوکار شهرستان از 40 یتیم زیر پوشش این نهاد خبر داد و گفت: این خیر هر ماه 12 میلیون ریال برای کمک به این ایتام پرداخت می کند.

محمد رضا میرنیا کاندیدای پنجمین دوره شورای شهر گنبدکاووس در پیامی از حضور گنبدی ها و ابراز محبت آنها به او تشکر و قدردانی کرد.

مستند فدائیان حرم به یاد شهید مدافع حرم گنبدی، مهدی شکوری در محل گلزار شهدای گمنام این شهرستان کلیک زده است.

دیدار هفتگی امام جمعه گنبدکاووس با خانواده شهدا یکی از برنامه هایی است که در گنبدکاووس از دیرباز توسط مسئولین پایه گذاری شده و در این دیدارها پای درد و دلهای خانواده شهدا می نشینند و با یکی از ستاره های آسمان شهر آشنا می شوند.

رئیس حوزه انتخابیه گنبدکاووس در جمع خبرنگاران گفت: لیست نهایی شورای شهر گنبد مشخص شد و پرویز ناصری با اخذ 14041رای توانست بیشترین آرا را در بین کاندیداهای شورا شهر گنبد کسب کند.