استاندار گلستان با بیان اینکه قبول ندارم که تمامی اصلاح‌طلبان با من مخالف هستند گفت : آیا به واقع شما فکر می‌کنید همه این مخالفت‌ها با انگیزه خدایی انجام می‌شود .

فرمانده لشگر ۳۰ گرگان در گردهمایی افلاکیان از نصرت الهی که به صورت امدادهای غیبی شامل حال رزمندگان می شد گفت و افزود: نسل جوان باید بداند که قدرت امروز ایران به برکت خون شهداست.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان گفت:در هر جایگاهی که هستیم باید بدانیم که مدیون خون شهداییم و باید به رسالت خود به عنوان یک انقلابی عمل کنیم.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت :فضای حاکم طوری است که اگر کسی از عزت دفاع کند تخریب می شود و وقتی که سرهنگ ها ، اطلاعات و قضات بی ارزش شوند و فردی چون شجریان مطرح شود و مردم هم رای می دهد .

طی هفته گذشته در یکی از روستاهای بخش بهاران شهرستان گرگان پسری بر اثر مشکلات خانوادگی به وجود آمده با پدر خود درگیر و او را به قتل رساند و در آتش سوزاند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: در دفاع مقدس مولفه های مختلفی داشتیم که باعث پیروزی رزمندگان گردید و باعث برهم خوردن معادلات جنگ شد.

دادستان مرکز استان گلستان گفت : 11 مورد احکام قطعی قلع و قمع در روستاهای زیارت و نودیجه گرگان اجرا و مساحت 6532 متر مربع زمین آزاد شد .

روستای گلند تاریکی از ابتدای تابستان امسال با معضل بی آبی دست و پنجه نرم می کند و در اثر آلودگی بسیاری برای مردم این روستا به بیماری فراوانی دچار شده اند.

این طور که این فرد قلم فرسایی میکند دولت تدبیر در استان گلستان فقط مجری اوامر حاج آقاست و این سرانگشت تدبیر مشارالیه هست که استان گلستان رو می چرخاند !

4 عضو اقلیت شورای اسلامی شهر گرگان جلسه امروز شورای شهر گرگان که برای بررسی گزینه های شهرداری گرگان بود را با آبستراکسیون به تعطیلی کشاندند. .

معاون پارلمانی رئیس جمهور در دولت دهم گفت: عده ای در گذشته به تذکرهای ما خرده می گرفتند و عنوان دلواپسی را فحش تلقی می کردند اما امروز با سخنان سخیف ترامپ خود دلواپس شدند.

پاسخ استاندار به گمان زنی ها رسانه ای مبنی بر رفتن یا ابقایش چه بود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین تنها برای آموزش  پرورش نیست بلکه برای نظام جمهوری اسلامی است و وزارت به نمایندگی از حاکمیت و حکومت اسلامی وظیفه  اجرای آن را برعهده دارد.

رئیس پلیس راهور گلستان با بیان اینکه 91 درصد از تصادفات استان گلستان مربوط به موتورسواران و عابران پیاده است، گفت: متأسفانه تعداد تصادفات و مرگ عابران پیاده از موتورسیکلت‎سواران بیشتر شده است.

وزیر سابق طلاعات با اشاره به عربده کشی های ترامپ آن را دیوانگی خواند و گفت: این عربده کشی ها نشان داد برد_برد با دشمن محال است.

رئیس دانشگاه ‌آزاد اسلامی واحد ‌آزادشهر در دیدار با مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق گلستان از اهتمام برای تحقق اقتصاد دانش بنیان در شرق گلستان خبر داد.

رئیس سابق بسیج هنرمندان کشور گفت: : امام حسین(ع) برای انجام رسالت خود تمام اعضای خانواده خود را با خود به نینوا برد تا به جهانیان نشان دهد اگر دفاع از ارزش ها نیازمند هزینه سنگینی باشد باید از تمام تعلقات گذشت که امروزدفاع مقدس و "شهید حججی ها" شکل گرفته اند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به سخنان سخیف ترامپ گفت: این سخنان گویای فرهنگ دشمن ماست ما راهی جز آمادگی کامل نظامی و دفاعی نداریم.

مراسم طشت گذاری و عزاداری شهادت امام حسین(ع) پنج شب گذشته همزمان با شب اول ماه محرم، در عباسیه آذربایجانی های مقیم استان گلستان در گرگان برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: درماه‌ های محرم همزمان با سراسر کشور سوگواره بصیرت عاشورایی در 63 بقعه متبرکه شاخص استان گلستان برگزار می‌شود.

آخرین مطالب