رئیس کمیته امداد، اسکندر اسکندری را به‌عنوان سرپرست کمیته امداد استان گلستان معرفی کرد.

اساساً این پرسش مطرح می‌شود که: دفتر نماینده ولی فقیه در گلستان مبتنی بر کدام جایگاه قانونی اجازه چنین مکاتباتی را دارد؟ تعیین ضرب‌الاجل برای یک مقام اجرایی چه معنایی دارد؟

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش گلستانگفت: استقرار پایه دوازدهم مهمترین فعالیت آموزش و پرورش در سال جاری است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه 13 شهریورماه با هدف جلوگیری از نوسان قیمت اجناس و حمایت از قشر آسیب‌پذیر جامعه برگزار خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به نقش مهم رسانه ها در مدیریت شهری گفت: قطعا فضای تعامل با رسانه ها ترمیم و از همه ظرفیت ها برای پیشرفت شهر استفاده می شود.

انتخابات هیئت رئیسه سال دوم شورای اسلامی شهر گرگان برای سال دوم برگزار و یوسفی و جرجانی به ترتیب به عنوان رئیس و نایب رئیس انتخاب شدند .

کمیته امداد استان گلستان همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان، برای دریافت گوشت قربانی، جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار در بیش از هزار پایگاه سراسر استان اعلام آمادگی کرد.

شب‌های دوشنبه‌ هر هفته؛ قرار عاشقی مردم دارالمومنین گرگان با شهداست، قراری معنوی که به همت هیئت رزمندگان اسلام مرکز گلستان برنامه‌ریزی شده به نیت زنده نگه داشتن نام و یاد شهداست تا بصیرت‌مان را با وصیتنامه‌های شهدا تنظیم کنیم.

مدیرکل امور اوقاف و امور خیریه استان گفت: یک هزار و 472 جوان و نوجوان از بستراین کلاس ها جهت غنی سازی اوقات فراغت، آموزش های اجتماعی ، فرهنگی، ورزشی و هنری را در قالب طرح نشاط معنوی فرا گرفتند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور با بیان اینکه آموزش، مهم‌ترین مولفه برای توسعه روستایی است، افزود: زمانی که مردم آموزش دیده باشند و اراده برای اجرای آن چه که متوجه آن هستند را داشته باشند، می‌توانند به موفقیت برسند.

حضور دو طیف اصلی و یک طیف خودمحور پیچیدگی های انتخاب هیئت رئیسه سال دوم شورای شهر گرگان را پیچیده کرده است، هر چند در این میان قهر مردم با شورا ثمره عملکرد یک سال گذشته شورا بوده است .

طی حکمی از سوی استاندار گلستان، سرپرست جدید دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به وجود دو هزار و ۳۰۰ مسجد در استان، گفت: برای هر ۸۰۰ نفر از جمعیت یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفری استان یک مسجد در استان وجود دارد.

معاون امور دام سازمان جهادکشاورزی استان گلستان گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل برای عید سعید قربان درنظر گرفته شده بود بیش از 110 هزار راس بره پرواری در واحدهای پرواربندی گلستان آماده عرضه است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان اعلام کرد: با اجرای طرح تامین و توزیع لاستیک ناوگان جاده‌ای استان در نیمه دوم تیرماه‌ امسال، تا پایان روز یکشنبه 28 مردادماه جاری میزان 2534 حلقه لاستیک با نرخ مصوب دولتی برای ناوگان سنگین جاده‌ای استان در مراکز پیش بینی‌شده‌ توزیع شد.

تیم ملی کبدی کشورمان موفق شد با درخشش ملی‌پوشان گلستانی برابر پاکستان به پیروزی حساس و مهمی دست یابد.

صبح امروز با حضور مسئولین مراسم تکریم و معارفه مدیر دفتر نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان برگزار شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام، تعیین یک میعادگاه دائمی برای انجام فریضه‌ حج را نمادی برای وحدت مسلمانان و امت‌سازی اسلام دانستند .

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: شبکه خادمیاری به هیچ جریان و گروهی تعلق ندارد و تنها وابسته به امام رضا است و تمام خدمات آنان نیز متعلق برکت و رحمت این امام رئوف می باشد.

رئیس جهاد کشاورزی گلستان گفت: هیچ مشکلی در تولید مرغ در استان گلستان وجود ندارد و مشکل ما در افزایش قیمت مرغ در حوزه نظارت است.

آخرین مطالب