به مناسبت سالروزبعثت پیامبرمکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص)،جمعی ازمسئولان نظام وسفرای کشورهای اسلامی بارهبرانقلاب دیدار کردند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان از اجرای برنامه‎های کیفی در هفته کار و کارگر خبر داد و گفت: بیش از 2 هزار و سه نفر از جامعه کار و تلاش در واحدهای کارگری از بیمه تکمیلی استفاده می‎کنند.

سرگرد پاسدار احمد غلامی در راه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: یکی از برنامه‎های دفتر آستان قدس رضوی در استان گلستان اجرای برنامه‎های فرهنگی با کمک مردم، خیرین و دستگاه‎های فرهنگی ذی‎ربط است.

محمدرضا شیبانی مجد اعزامی از شهرستان فاضل آباد استان گلستان در راه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مدیرکل بازرسی استان گلستان با اشاره به ضرورت توجه مسوولان به اتفاقات نامبارک در زمان برداشت گندم در استان گلستان، گفت: اختلاط گندم نامرغوب با گندم مردم و ایجاد کسری در گندم های تحویلی مردم تخلفی آشکار است.

جانشین تیپ مردم پایه سپاه نینوا استان گلستان به همراه هئیت همراه، به دیدار خانواده شهید سرگرد پاسدار احمد غلامی رفتند و خبر شهادت فرزند رشید اسلام را به والدین وی اعلام کردند.

تاریخ نگار گلستانی در جواب نشریه استارباد گفت: بنده تاریخ نگار انقلاب اسلامی هستم نه تاریخ نگار شاهنشاهی، شما که مایلید تاریخ خدمات رضاشاه نگاشته شود خودتان بنویسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در ۵ سال آینده به یک هزار و ۸۰۰ تخت بیمارستانی نیاز دارد گفت: در ۳ سال گذشته ۵۳۰ تخت در بیمارستان مینودشت، بندرگز و مرکز سوختگی ۵ آذر گرگان به میزان تخت‎های بیمارستانی استان افزوده شده است.

فرازی از دعای شب مبعث بر این حقیقت اشاره دارد که مبعث تجلی اعظم الهی است و بزرگان بر این باورند که شاید این تجلی اعظم، حقیقت و باطن قرآن باشد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات ۵۹۳ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: انقلاب اسلامی استمرار بعثت رسول اکرم(ص) است که راهبردی قوی تر و متقن تر از قرآن کریم ندارد.

با نظر ستاد مرکزی دکتر محمد قالیباف ، عیسی پایین محلی مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گلستان مسئول ستاد قالیباف در گلستان شد .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع انقلابیون جوان استان گلستان گفت: متاسفانه برخی در داخل منافع ملی را نمی فهمند و با خواست دشمن همراهی می کنند، به همین دلیل دشمن پروژه نفوذ را در ارکان مختلف کشور را کلید زده است.

گردهمایی انقلابیون جوان استان گلستان با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز دوشنبه 4 اردیبهست 96 در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان گلستان گفت: در حال رایزنی با میرسلیم هستیم تا در جمع‎بندی‎ها به نفع نامزد نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کنار برود.

همسر شهید مدافع حرم شهید ذورقی در دیدار با رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه باید راه شهادت ادامه یاد، گفت: محال است دشمن اشک من و فرزندان شهید ذورقی را ببیند.

بنا بر اعلام روابط عمومی سپاه نینوا گلستان، پاسداران شهید «محمدرضا شیبانی» و « احمد غلامی » در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

جدول زمان پخش برنامه‌های تبلیغی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از بازداشت متهم شرکت کلاهبرداری خودرو در گرگان خبرداد.

آخرین مطالب