فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه هر چه کردیم برای مردم بود، گفت : بسیج سازندگی سپاه استان 12 و نیم میلیارد تومان در سیل هزینه کرد و ما هم 2 میلیارد و 850 میلیون تومان به سپاه بدهکاریم در حالیکه استانداری گلستان فقط 150 میلیون تومان پول به ما داده است .

فرمانده سپاه نینوا گلستان از برگزاری  بیش از 500 برنامه به‎مناسبت سوم خرداد در سراسر استان گلستان خبر داد و گفت: این برنامه‎ها در قالب 32 عنوان و 17 برنامه محوری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از اشتغال 438 نفر در اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در استان در سال 97 خبر داد.

رئیس‌کل دادگستری گلستان از بانک‌ها خواست بدهکاران دانه درشت را به دستگاه قضایی معرفی کنند و گفت: هرچند از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم اما اجازه نمی‌دهیم افرادی با سوءاستفاده از این کار خوب از بازپرداخت تسهیلات شانه خالی کنند.

پوریا تابان مجری برنامه های ورزشی سیما که پنجشنبه شب(۲۶ اردیبهشت ماه) مجری برنامه معرفی قهرمانان ورزش استان گلستان بود در خلال این برنامه اظهارات تندی را متوجه «صدا و سیمای استان گلستان» کرد که تاکنون پاسخی به این اظهارات داده نشده است .

اگرچه ما ازابتدای انقلاب باغرب وامریکا در تقابل پارادایمی بودیم وامروز در جنگ تمدنی ترکیبی هستیم ووقوع در گیری در مقطع محدود جغرافیایی وزمانی غیر قابل تصور نیست اماجنگ به انگونه که در عرف مراد میشود وبه تقابل فیزیکی وسخت افزاری اطلاق شود نه.دیگر نه امریکا امریکاست ونه جمهوری اسلامی حکومت پهلوی که در تاریخ خواندیم وپدر بزرگانمان نقل کردند چه گذشت. ما به دوران پساامریکایی گام گذاشته ایم..

براساس تحقیقات مراجع رسمی، آسیب‌های اجتماعی و جرایم در ماه مبارک رمضان کاهش پیدا می‌کند که این مسئله نشان ‌می‌دهد عموم افراد جامعه حتی بزهکاران هم تحت تاثیر فضای معنوی قرار می گیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان هرگونه تجاوز به دانش آموز دختر رامیانی را رد و تاکید کرد:بعنوان مدعی العموم این موضوع را بررسی می کنیم. در حال حاضر منتظر نتیجه بررسی‌های قضایی هستیم و در صورتی که تعرض به دانش‌آموزان ثابت شود قانون به شدت با این فرد برخورد خواهد کرد.

در پی انتشار اخباری در خصوص آزار و اذیت جنسی یک دختربچه دانش آموز در شهرستان رامیان عبدالرضا چراغعلی ظهر امروز راهی رامیان شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از معرفی استاندار گلستان تا روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امسال در دهه آخر ماه رمضان اعتکاف رمضانیه در سراسر گلستان برگزار می شود.

شمشیر رزم آوران اسلام در بدر و حنین درخشید، در صفین و نهروان چشم فتنه را کور کرد، در کربلا کاخ ستم را سوزاند، صفير رعدش 8 سال حماسه دفاع بر نفیر نفرت و نفاق را رقم زد، در فتنه 88 ياغيان انقلاب را بر سر جايشان نشاند، و حالا...

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از بازنشستگی یک هزار و 600 فرهنگی در سال جاری خبرداد و گفت: 483 نیرو در سال تحصیلی جدید به آموزش و پرورش گلستان اضافه خواهد شد.

این روزها عده ای در فضای مجازی شعور مردم را به بازی گرفته و مدام گزینه هایی را جهت تصدی استانداری گلستان مطرح می کنند که با کارویژه های یک استاندار فاصله زیادی دارد.

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری جاعل حرفه ای اسناد و مخل سیستم بانکی خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: اپس از یکسال سرانجام راز قتل در یکی از محله های گرگان فاش شد.

مدت‌هاست کشتی برجام به گل نشسته و امید های واهی به آن از یاد رفته ولی برخی از مسئولین نمی‌خواهند از کشتی به گل نشسته برجام پیاده شوند، مردم همه فهمیدند اما این‌ها نفهمیدند یا خودشان را به نفهمیدن زدند.

سازمان بسیج رسانه و مداحان استان گلستان در محکومیت اقدامات ضد ارزشی در دانشگاه تهران بیانیه ای را صادر کرد.

امیرحسین رحمتی با تأکید بر اینکه، انس با قرآن را به هم سن و سالان خودم پیشنهاد می کنم، ابراز داشت: امروز انس با قرآن در زندگی ما کمرنگ شده است که این را می شوند در رفتار مردم در این زمانه مشاهده کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه ای سردار فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی را به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

آخرین مطالب