به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال فعالان فضای مجازی بسیج استان گلستان برگزار می‌شود مهلت ثبت‌نام در این رویداد تا ۲۶ آبان ماه اعلام شده است.

دبیر سابق شورای سیاستگزاری حسینیه سیستانی ها در بازدید از گلستان ما :

در خط ولایت بودن و مقبولیت اجتماعی دو مشخه اصلی کاندیداها باشد

1398-08-22 14:35
62
0
66273

دبیر سابق شورای سیاستگزاری حسینیه سیستانی ها گفت : فقط با اتحاد و همدلی است که می توان به نتایج خوب و امیدوار کننده دست یافت.

بسیج رسانه به عنوان نهاد انقلابی حامی جریان رسانه ای انقلاب اسلامی، به دنبال شناخت، تجزیه وتحلیل و رَفع و دَفع آسیب های رسانه جبهه انقلاب اسلامی و جذب رسانه های متمایل به انقلاب اسلامی و حتّی رسانه های منصِف است و « جشنواره رسانه ای ابوذر » می تواند بستر مناسبی برای این اقدام مفید و موثّر باشد .

معاون وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ تقارن هفته وحدت با سیزدهمین جشنواره اقوام در استان گلستان را مثبت خواند و گفت: گلستان اقوام مختلفی را در خود جای داده و با برگزاری این جشنواره در هفته وحدت توانسته پیام خوبی را به جهان مخابره کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: در این چهل سال که از انقلاب گذشته هر چه آمریکا گفته، عکس آن اتفاق می‌افتاده و انقلاب اسلامی هیبت ظاهری آمریکا را شکسته به طوری که ‌سیاست‌های امریکا در همه مولفه‌های قدرت با شکست مواجه شده است.

گام های بزرگ آیت الله قدمی ؛

اخذ بالاترین مدرک حوزه علمیه توسط روحانی مشهور گلستانی

1398-08-21 08:49
448
0
66254

روحانی مشهور گلستانی موفق به اخذ درجه سطح چهار حوزه یعنی بالاترین مدرک شد.

اینک در گام دوّم انقلاب اسلامی و ورود به« دوران تمدّن سازی انقلاب اسلامی » اتّحاد ،برادری و همسنگری شیعه و سُنّی استان گلستان می تواند آموزه ای ناب برای جهانیان باشد .آنچه در جریان سیل ویرانگر امسال اتّفاق افتاد ، آستین های بالا زده هموطنان شیعه و فارس بود که به کمک ، همیاری ، امداد، بازسازی و نوسازی شهرستان های سیل زده سُنّی و ترکمن نشین آمدند .

قرار است فردا جشن شش هزارمین عمل قلب باز بیمارستان امیرالمومنین کردکوی با صحنه گردانی مسوول حراست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این شهرستان برگزار شود.

توسط ناصر گرزین رئیس کمیسوین فرهنگی شورا :

ویژه برنامه های هفته فرهنگی و روز گرگان اعلام شد

1398-08-19 15:20
166
0
66226

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: برنامه ریزی و سیاستگذاری به مناسبت فرا رسیدن هفته فرهنگی و پنجم آذر روز ملی گرگان در دستور کار شورا قرار گرفت.

مدیر کل میراث فرهنگی گلستان از حضور 20 سفیر ، برپایی 24 سیاه چادر ، شرکت 20 گروه موسیقی و پوشش خبری از طریق 6 شبکه خارجی سیزدهمین جشنواره بین المللی اقوام ایران زمین خبر داد.

طی مصاحبه ای عنوان شد :

30 کیلو گرم کاهش وزن یک بانوی گرگانی در ۶ ماه!

1398-08-19 14:13
469
0
66220

رحیمه ساورچمنی اهل روستای نوچمن گرگان توانسته در مدت شش ماه وزنش را از 103 به 74 کیلوگرم برساند و با اضافه وزن خداحافظی کند.

پیش از تعیین "راهبرد تغییر از طریق صندوق آرا "از سوی سرویس اطلاعاتی فرانسه و آمریکا در سال ۸۹ و اجرایی کردن آن از سال ۹۰؛ انگلیس و بخش فارسی رسانه ای دولتی آن که چند ماه قبل از فتنه ۸۸تاسیس شده بود فعالیت های نرم انتخابات محور خود را بطور ویژه ای آغاز کرده بود.

در آستانه هفته وحدت صورت گرفت :

بازدید استاندار گلستان از دفتر پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما

1398-08-19 11:49
464
0
66214

استاندار گلستان در آغازین روز هفته وحدت از دفتر پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما بازدید کرد.

با حکم رئیس سازمان زندانهای کشور :

سرپرست اداره کل زندانهای استان گلستان منصوب شد

1398-08-18 14:34
818
0
66212

با حکم ریاست سازمان زندانهای کشور، حمید وسکویی، به عنوان سرپرست اداره کل زندانهای استان گلستان منصوب گردید.

چند سالی است که به علت فشارهای دانشگاه علوم پزشکی گلستان، بیمارستان تامین اجتماعی سعی در پایین آوردن تعداد سزارین های خود دارد که این باعث ایجاد مشکلات زیادی مانند بستری نوزاد به دلیل مشکلات تنفسی به مدت یک هفته و بیشتر، سر گردانی مادر شیرده در اوایل وضع حمل، شده است و خاطر خانواده ها را رنجانده است.

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.