علاوه بر کاهش استرس دانش آموزان با دلایلی چون« برگرداندن نشاط و پویایی دوران کودکی به دانش آموزان»، «رهایی آنان از تست زنی و دوری از تجویز کتاب های کمک درسی غیر ضروری»، «کوتاه کردن دست افراد و آموزشگاه های سود جو و مخل فرایند آموزش و پرورش» از طرح حذف آزمون درمدارس سمپاد دفاع کرد.

مدیر داخلی بیمارستان فلسفی گرگان درباره علت مرگ بانوی گلستانی حین عمل زایمان گفت : مدارک و دلایل این حادثه به دانشگاه علوم پشکی گلستان ارسال شده است .

این روزها اقتصاد مقاومتی به همت یک بانوی کارآفرین ۷۲ ساله در حالی جوانه زده است که رونق صادرات در کنار تولید گل و گیاه اثبات کرد که کارآفرینی سن و سال نمی شناسد.

هفته گذشته بود که خانم  م ح برای انجام عمل زایمان به صورت سزارین به بیمارستان فلسفی گرگان مراجعه کرد ولی متاسفانه از اتاق عمل زنده بیرون نیامد .

استاندار گلستان با بیان اینکه قیمت قطعی و مصوب سیب زمینی اعلام شده از سوی وزارت جهاد کشاوری مبلغ 412 تومان است، اظهار کرد: امسال با توجه به بارندگی های خوب و زهکشی زمین ها 20 درصد افزایش محصول نسبت به سال قبل خواهیم داشت.

چند وقتی است بحث شکایت حجت الاسلام فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از مدیر یک کانال تلگرامی معلوم الحال در فضای مجازی داغ است .

مسئول نمایندگی سپاه ناحیه گرگان گفت: جایگاه جانبازان و ایثارگران دست نیافتنی است و زبان ما قاصر از این همه فداکاری شما شهدای زنده است.

درحالیکه قبل از آغاز ماه مبارک رمضان رییس دادگستری استان گلستان از برخورد قاطع با حرمت شکنان در ماه مبارک رمضان خبر داده بود و همچنین ناجا به روزه خواران در ماه رمضان هشدار داده بود ولی در روز جمعه و در سایه غفلت مسئولین شاهد این هنجارشکنی در گل رامیان بودیم.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس با ابراز گله مندی از مشخص نبودن بحث احداث پارک بانوان و خانواده ازسوی شهرداری و شورای شهر گنبدکاووس برلزوم مشخص کردن وضعیت این طرح تاکید کرد .

معاون عمرانی استانداری گلستان گفت : شهردار جدید کردکوی انتظار دارم تمام امور را قانونمندانه پیگیری کنند و به جز بودجه مصوب، هیچ خرده‌فرمایش را از هیچ یک از اعضای شورای شهر کردکوی نپذیرد .

همین آقای میرلوحی (عضو فعلی شورای شهر تهران و فعال سیاسی اصلاح‌طلب) که دانشجوی هند بود، بعد می­‌آید رئیس کمیتۀ تهران می‌­شود و می‌­رود پیست اسکی دیزین و شمشک دستور می‌­دهد تمام عینک­‌های دودی را جمع کنند!

سنت‌ها و رسوم ترکمن‌ها از نماز "تراویح" گرفته تا "یارمضان" حکایت دلداگی مردمان این قوم به آموزه‌های اسلامی است که گذر زمان هم نتوانسته غبار فراموشی بر آن بنشاند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از موافقت کنفدراسیون بسکتبال آسیا با میزبانی گرگان برای رقابت‌های بسکتبال غرب آسیا خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از راه اندازی سی تی اسکن بیمارستان رسول اکرم(ص) کلاله تا پایان امسال خبر داد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: ساخت و احداث مرکزی فرهنگی حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس از ضرورت های استان گلستان است.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از مردم خواستار پرداخت الکترونیکی صدقات شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: ‌بیش از یک‌هزار فعال قرآنی از برادران اهل تشیع و تسنن در استان گلستان فعالیت می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا ‌گلستان گفت: مجموعه بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت آبادانی کشور در ۵ سال گذشته بیش از ۳۵۰ پروژه محرومیت زدایی را در سطح استان ‌اجرا کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب گالیکش گفت: آتش زدن باقیمانده محصولات کشاورزی به‌ویژه گندم، جرم انگاری شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: طرح "ضیافت الهی" در ماه مبارک رمضان امسال در ۳۶ امامزاده و بقعه متبرکه استان اجرا می‌شود.

آخرین مطالب