مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن به دنبال متزلزل کردن شعور عمومی جامعه ماست تا مردم تابع ادارکات درونی خود نباشند.

وزیر ارشاد گفت: حداکثر تا هفته آینده مشکلات خانه مطبوعات استان گلستان با حضور معاون مطبوعاتی و اعضای خانه مطبوعات گلستان بررسی و برطرف می‌شود.

مدیران کل جدید و قدیم حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برتسریع در راه اندازی پارک موزه گلستان تاکید کردند.

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی با وجود همه توطئه‌ها و دشمنی‌ها امروز به اوج بلوغ رسیده است، گفت: امروز دشمن جنگ اقتصادی و تبلیغاتی را علیه کشورمان به راه‌ انداخته است.

خانه مطبوعات به عنوان تنها تشکل صنفی مطبوعات استان گلستان وارد فاز دیگری از حواشی شده است و به جای آنکه مسوولان متولی درصدد تعالی و شکوفایی این تشکل باشند با اقدامات ناصواب، مرگ آن را طلب می‌کنند.

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان صبح امروز با حضور امیر فهمیده در گرگان برگزار شد .

 بنظر می رسد اوضاع سیاسی دانشگاه علوم پزشکی گلستان کم کم به سمت جریانات سیاسی فتنه خیز متمایل می شود و افرادی در این دانشگاه قدرت گرفته اند و از این مکان به عنوان یکی از اقطاب فتنه در استان یاد می شود .

نماینده موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با اظهار تاسف از بازدید دقیقه نودی امام جمعه گرگان از نمایشگاه کتاب گفت : بدترین نمایشگاه را امسال داشتیم و به امام(ره) خیانت شده است .

مدیر حج و زیارت گلستان گفت: تاکنون برای ۵ هزار و ۶۴۳ نفر از افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام کرده بودند، روادید اربعین صادر شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان صبح فردا با حضور امیر فهمیده در گرگان برگزار می شود .

نامه جنجالی مدیر کل ارشاد گلستان که جامعه خبری و رسانه های استان را دچار بحران و التهاب کرده ، یک قربانی خواهد داشت .

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس اعتقاد دارد منافع اروپا از کشورمان مانع اجرای سیاست های ضدایرانی ترامپ مانند جلوگیری از دسترسی به سوئیف خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: ، تقویت جبهه انقلاب اسلامی و گسترش رسانه های انقلابی در لوای بسیج از جمله برنامه های پیش رو خواهد بود.

جانشین سپاه نینوا در امور اقشار افزود: داشتن روحیه تهاجمی از دیگر وظایف رسانه ها می باشد چرا که صرفا منتظر باشیم تا دیگران شایعات و مسائلی را مطرح کنند و رسانه ها پاسخگو باشند کار درستی نیست و پاسخ گستاخی های دشمن تهاجم است نه دفاع.

بالغ بر ۱۸ میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات غیرنفتی بطور شفاف وارد چرخه اقتصاد واقعی کشور نشده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان بر لزوم برگزاری باشکوه برنامه یوم‌الله 13 آبان تاکید کرد و گفت: ما باید امسال 13 آبان را در تراز انقلاب اسلامی و بر اساس 40 سال خدمت و 40 سال استکبارستیزی برگزار کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: موکب "آستان مقدس امامزادگان" با مشارکت گلستان و چند استان دیگر در مرز مهران برپا می‌شود.

در حالیکه بضاعت جامعه خبری استان گلستان بیش از 150 نفر نمی شود اما حدود 400 نفر در استان گلستان از بیمه خبرنگاران استفاده می کنند و تامین اجتماعی از انتشار نام آنها خودداری می کند.

رهبر انقلاب دستگاه‌ها، مراکز علمی، نخبگان و صاحبنظران را برای بررسی و اصلاح سند اولیه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت فراخواندند.

پشت صحنه های نامه جنجالی اخیر مدیر کل ارشاد گلستان چه می تواند باشد ؟

آخرین مطالب