کارشناس ارشد حقوق با بیان اینکه کپی برداری نادرست از طرح های بیگانه کشور را متضرر می کند، گفت: تنش های امنیتی و بی ثباتی کشور نتیجه استانی شدن انتخابات مجلس خواهد بود.

طرح استانی شدن حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس برای کشور ایران با این تنوع قومی و مذهبی و نیز پراکندگی جمعیتی در مرکز و پیرامون بزرگترین تهدید علیه امنیت ملی خواهد بود؛ چراکه  نه تنها منجر به شکاف و واگرایی بین مرکز و پیرامون کشور خواهد شد بلکه با نفوذ کشورهای همسایه هم قوم  و هم مرز استانهای کشور، خانه ملت را به« خانه کشورهای همسایه »مبدل خواهد نمود.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: ما هیچ گاه وفای به عهد را، از اروپا و آمریکا ندیدیم. برجام حقانیت و درستی هشدارهای مقام معظم رهبری که فرمودند نباید به لبخند غربی ها امیدوار بود را بر همه آشکار کرد.

نظارت بر بازار و جلوگیری از گران فروشی از اهداف تشکیل این تیم های بازرسی است .

فریدون شیخی یکی از مهمانداران هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ بود که در حادثه روز دوشنبه جان باخت .

مسائلی از سوی پنج خبرنگار منتخب مطرح شد نه روحانی را به چالش کشید و نه مرهمی بر زخم‌های بی شمار مردم گلستان و ایران شد!

تلاش و همت مددجو دیروز تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان به ثمر نشست و توانست آرزوی دیرینه خانواده را برآورده و دندان‌پزشک شود.

یکی دو روز کمتر یا بیشتر گلستان در خبرگزاری های داخلی و بین المللی جایگاه ویڑه یافت که قرارست محل فرود یک مقام عالی‌رتبه جمهوری اسلامی ایران باشد. اصل موضوع سبب تبلیغ اکوسیستم جمعیتی، منطقه ای و سایر ظرفیتهای گلستان برای ایران و بین الملل ، جهت آشنایی بیشتر با ظرفیت های گلستان میتوانست باشد.

 محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خلال سفر هیئت دولت به استان گلستان در حال خروج از ساختمان برنامه و بودجه استانداری گلستان بود که خودروی وی با تعدادی از مردم که مطالباتی را داشتند روبرو شد که وی برای شنیدین درد و دل آن ها از خودرو پیاده و در جمع آن ها حاضر شد.

سخنان اخیر نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا و لیست امید در مجلس شورای اسلامی در خصوص باج گرفتن برخی مدیران واکنش های مختلفی را به همراه داشت .

رئیس جمهور گفت: از رسانه‌ها می‌خواهم که ناظر خوبی برای قول‌هایی که ما به مردم داده‌ایم باشند و هم تذکر بدهند و اگر انتقادی هم وجود دارد بیان کنید رسانه رابط خوبی بین دولت و مردم است و می‌توانید نظرات مردم را به ما اعلام کنید.

نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با رسانه های استان گلستان ظهر امروز در ساختمان استانداری گلستان برگزار شد.

با حضور عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سالن اجتماعات موزه حیات‌وحش پارک ملی گلستان قرارداد حفاظت نوین در پارک ملی گلستان امضا شد.

صنعت پتروشیمی استان گلستان در طول 12 سال با نگاه سلیقه ای مسئولان مورد بی مهری قرار گرفته است و عزمی جدی طلبد که این مطالبه همگانی سهامداران مورد توجه  دولت تدبیرو امید قراربگیرد.

بیش از یکسال است که در مورد این تخلف آشکار قاضی محترم پرونده در بین اداره کل دادگستری و اداره شهرستان و شعب آن در حال رفت و آمد هستم و در این مدت بنا را بر پیگیری از طرق معمول اداری و قضایی آن گذاشتم.از رییس حفاظت تا شخص جنابعالی و رییس دادگستری گرگان تا...

مرکز اورژانس152 تختخوابی و تروما بیمارستان 5آذر دقایقی پیش با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.

حسن روحانی، رئیس جمهور برای دومین بار به گلستان رفته و این در حالی است که هنوز پروژه‌های سفر قبلی اجرایی نشده یا مطالبات مردم در تکمیل پروژه‌های زیرساختی برجای خود باقی است.

هنگام صحبت های بهزادیان رئیس خانه احزاب در خصوص اینکه چرا گلستان در سطح کشور وزیر و مسئول ندارد ، عبدالرضا رحمانی فضلی که در جمع چهار نفره جایگاه نشسته بود لبخندی به محمدرضا صالحی که ردیف جلو نشسته بود زد .

صبح امروز رئیس جمهور کشورمان مهمان گنبدی ها بود و با مردم گلستان به ویژه شرق استان در ورزشگاه تختی گنبدکاووس دیدار کرد.

 نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: مشکلاتی که به خصوص این روزها به ویژه در مسائل اقتصادی، گرانی و بیکاری چیزهایی است که مردم بسیار خوب ما را نگران کرده و انتظار همه مردم این است که با تلاش هیئت دولت این مشکلات برطرف شود.

آخرین مطالب