استاندارگلستان گفت:افتتاح پروژه ها و حوادث تلخ درپایان سال و آغاز سال95 از تلخ ترین خاطره ها بوده است.

نماینده مردم گرگان مخاطب اصلی سخنان رهبری را مسئولان دانست و گفتک این فرمایشات ایشان وظیفه ما مسئولین را زیاد کرده است.

مرجع تقلید و از علما حوزه علمیه قم گفت: اعزام روحانی و مبلغ در بقاع متبرکه و پاسخ به مشکلات مردم از اقدامات قابل تحسین سازمان اوقاف و امور خیریه است.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: تا پایان پنجمین روز نامنویسی پنجمین دوره انتخابان شوراهای شهر و روستا در این استان، 4151 نفر با مراجعه به فرمانداری ها و بخشداری ها ثبت نام کردند.

از بی تدبیرترین حرکت سال تا حکم جنجالی یکی از مدیران ، بدقول ترین و مرد سال گذشته استان گلستان را در ترین های سال 95 را در مطلب زیر بخوانید .

رئیس کل دادگستری گلستان می گوید : از ظرفیت کمیته ی حمایت قضایی از سرمایه گذاری برای رفع موانع تولید در استان استفاده می کنیم.

بازرس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در ستاد بسیج سلامت نوروزی دانشگاه گلستان از نزدیک عملکرد دانشگاه در ایام تعطیلات را بررسی کرد.

 از اتفاقات جالب این بود که کاندیدایی به همراه  یکی از دوستان خود برای ثبت نام آمده بودند که موقع ثبت نام متوجه شد شناسنامه به همراه ندارد و همه همراهان برای پیدا کردن شناسنامه بسیج شده بودند .

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گرگان از ثبت نام 114 نفر در روز پنجم ثبت نام شوراهای شهر و روستا در فرمانداری گرگان خبر داد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت :مقدار 32238 کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف در سطح عرضه کشف و معدوم گردید.

جواد عموزاد سردبیر پایگاه خبری گلستان ما با حضور در فرمانداری گرگان ، رسما کاندیدای انتخابات پنجمین دوره شورای شهر گرگان شد.

نماینده مردم شهرستانهای رامیان و آزادشهر گفت: باید خودباوری ملی در بین آحاد ملت رشد پیدا کند و در بین مدیران بیشتر شود.

چهارمین روز ثبت نام انتخابات شورا های شهر و روستا در گرگان در حالی برگزارشد که شوراهای روستا استقبال بیشتری در نام نویسی این شهرستان داشت.

براساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان گلستان، در پایان چهارمین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از 3151 نفر ثبت نام به عمل آمد.

ملی‌پوشان فوتبال ایران با نمایش برتر نسبت به قطر و از دست دادن موقعیت‌های زیاد با پاس انصاری‌فرد و گل طارمی موفق به پیروزی شدند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گرگان گفت: امروز در چهارمین روز از ثبت نام کاندیداها 95 نفر ثبت نام آنها تایید نهایی شده است.

مهاجم گلستانی تیم ملی در پاسخ به این سوال که بسیاری از هواداران او را گلزن تیم ملی برابر قطر می دانند، تصریح کرد: مهم نتیجه گرفتن تیم ملی است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان گفت: گنبد در روز نخست سال 96 بیشترین تعداد اقامت کنندگان را به خود اختصاص داد.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت:رسانه ها و خبرنگاران بازوی توانمند دولت برای برگزاری انتخاباتی پر شور هستند.

نماینده اداره بازرسی وزارت بهداشت با بازدید از ایتسگاه نروزوی سلامت در اوزینه گرگان از روند ارایه خدمات در طرح تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعلام رضایت کرد.

آخرین مطالب