امیر دریادار خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در بدو ورود به گرگان از الحاق یک ناو موشک انداز به ناوگان شمال کشور خبر داد.

امام جمعه سابق گنبد کاووس و یار دیرین امام و رهبری دار فانی را وداع گفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: کتابخوانی و مطالعه یکی از شاخصه های ارزیابی رشد، توسعه و پیشرفت فرهنگی هر کشوری است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرگان با بیان اینکه پیروزی‎های اخیر جبهه مقاومت ثمره تفکر بسیجی است، گفت: پیروزی مقاومت اسلامی بر داعش نتیجه جانفشانی‌های سپاه و بسیج است.

یازدهمین ویژه نامه نشریه انقلاب در باره "قیام 5 آذر سال 57 گرگان" توسط غلامرضا خارکوهی تاریخ نگار گلستانی منتشر شد.

تصویر زیر یک مدیر کل گلستانی را نشان می دهد که در مراسم شیخ صانعی از حامیان سران فتنه 88 در مشهد در روزهای پایانی صفر شرکت کرده است .

رهبر معظم انقلاب فرمودند:جمهوری اسلامی ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار، نیاز به حضور باشد، کمک خواهد کرد و در بیان این موضوع ملاحظه هیچ‌کس را نمی‌کنیم.

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با همکاری حوزه های علمیه و دانشگاه صبح امروز هم اندیشی بسیج حوزه و دانشگاه به عنوان حوزه و دانشگاه انقلابی در تپه نورالشهداء برگزار شد.

قیام 5 آذر سال 57 مردم گرگان پس از تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی در تقویم ملی به ثبت رسیده است .

در جلسه ستاد دیه استان گلستان مقدمات آزادی 20 نفر از زندانیان دیون مالی غیرعمد فراهم شد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: همایش سالروز واقعه ۵ آذر گرگان همزمان با روز بسیج با حضور ۳هزار نفر در گرگان برگزار می‌شود.

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در استان گفت: ما با پیروزی بر داعش به دنیا فهماندیم که جمهوری اسلامی مقتدر و امروزه احساس عجز در مقابل دشمن خیانت به کشور است.

در پی پیروزی جبهه مقاومت اسلامی به خلافت خود خوانده داعش و اعلام پایان سیطره این گروهک تروریستی خانواده شهدای مدافع حرم استان گلستان در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک این پیروزی را تبریک گفتند.

فرمانده ای بدون لباس نظامی، بدون حمل سلاح و ابزار و ادوات مدرن نظامی، با چهره ای خندان و انسان دوستانه، ساده زیست و بدون هرگونه تشریفات مرسوم نظامی، مردمی، دارای روابط صمیمی و عاطفی با اقوام و مذاهب مختلف در منطقه است . حقیقتا او را باید نماد یک نفر از ۳۱۳ نفر دانست که جهان تشنه و منتظر ظهور موعود آن است .

جمع کثیری از علمای اهل شیعه و سنت استان گلستان در پی اعلام پایان سیطره و پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر خلافت خود خوانده داعش در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک گفتند.

تغییرات در دانشگاه آزاد به استان گلستان رسید و طی دو هفته آتی رئیس دانشگاه آزاد استان انتخاب می شود ، همچنین گزینه های احتمالی برخی واحدها نیز مشخص شدند .

انتظار آن بود پس از اینهمه اظهار لطف رهبری به مردم گلستان و نیز ثبت ملی واقعه پنجم آذر گرگان، مسئولان استان به ویژه نماینده محترم ولی فقیه و استاندار محترم گلستان برای دیدار مستمر سالانه مردم استان با رهبری در سالروز قیام تاریخی پنجم آذر برنامه ریزی کنند تا شاید بخشی از این غفلت ها جبران شود.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: شما جوانان توانستید آمریکای مستکبر را به زانو دربیاورید و شکست دهید، تمام تلاشهایی که می‌کردند و نقشه‌هایی که می‌کشیدند برای این بود که منطقه را از تفکر انقلاب اسلامی و مقاومت دور کنند اما برعکس شد.

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه همه باید عامل نماز در جامعه باشیم، اظهار کرد:باید از فرصت ها و ظرفیت های فضای مجازی در راستای فرهنگ سازی و ترویج نماز بهره برد.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان گفت: تفکر بسیجی می تواند تمامی معادلات استکبار جهانی را در منطقه و در ملت های آزادی خواه جهان به هم بریزد.

آخرین مطالب