رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از دستگیری رئیس اتاق اصناف شهرستان کردکوی خبر داد و گفت: وی دارای شاکی خصوصی بوده و شب گذشته دستگیر شده و پیگیری‌های ما برای بررسی بیشتر موضوع ادامه دارد.

مراسم غبارروبی ضریح مطهر حرم امام رضا (ع)، با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، جمعی از علما و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

سفیر ارمنستان در ایران گفت : ما نیز همچون دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان ، دانشگاه کشاورزی قدیمی و خوبی داریم که احساس می کنم با استفاده از ظرفیت آن می توانیم در زمینه کشاورزی روابط خود را گسترش دهیم.

نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان با اشاره به اینکه جریان انقلابی بعد از دفاع مقدس برنامه ای برای جذب جوانان نداشته افزود:متاسفانه صدا و سیما کوتاهی می کند و صحبت های آقا را یک بار پخش می کند و دیگر تمام .

رئیس کل دادگستری گلستان گفت:ورودی زندانیان کمتر از سه روز ، بهار امسال در گلستان ، 20 درصد کاهش یافت .

تعدادی از اعضای جمعیت جوانان انقلابی استان گلستان شامگاه گذشته با سید علی طاهری نمایندگی آستان قدس در استان گلستان دیدار و گفتگو کردند .

در حالی که کشور در شرایط فعلی با مشکلات اقتصادی، رکود و بیکاری مواجه است اما این روزها بیشتر وقت دولت صرف مسائل و حواشی دیگر می شود، مسائلی که می تواند در اولویت های بعدی تصمیم گیریهای باشد.

وزیر صنعت دستور العمل بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی را ابلاغ کرد.

اسامی پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی متوسطه اول و دوم استان گلستان اعلام شد.

در خانواده ای روستایی و کشاورز به دنیا امد در زمان تولد با از دست دادن مادر دوران سخت زندگی محمد حسین شروع شد و سرانجام توانست در عملیات زهرایی کربلای ۵ به آرزوی دیرینه اش یعنی شهادت دست یابد و در کنار همرزمان شهیدش آرام بگیرد.

مدیرکل سازمان فنی‎و حرفه‎ای استان گلستان با اشاره به اجرای طرح توسعه خصوصی‎سازی و رتبه‎بندی آموزشگاه‌ها در استان، گفت: ۲۳ هزار و ۷۰۰ گلستانی در سال گذشته آموزش فنی و حرفه‎ای دیدند که از این تعداد ۶۷ درصد آقایان و ۳۳ درصد بانوان بودند.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت:پیشرفت های علمی و نظامی و امنیت پایدار کشور مرهون فداکاری و ایثارگری شهدا و صبر و استقامت خانواده معظم شهداست که همه ما باید قدر آن را بدانیم.

مرجع کنوانسیون حقوق کودک آنگونه سخن می‎گویند که خود را مدافع حقوق کودک و دیگران را مخالف حقوق آموزشی کودک معرفی می‎کنند و با الفاظ وعبارات حق مأبانه،‌ فضای روانی جامعه را در جهت همسوسازی با خود آماده می‎کنند!.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با یکی از خانواده‌‌های شهدای دفاع مقدس گفتند: بعضی نمی‌فهمند اگر شهدا سینه سپر نمی‌کردند،امروز تهران و خوزستان دست چه کسی بود؟!

امام جمعه بندرترکمن گفت: چرا نمایندگان شرف، دین و غیرت خود را زیر پا گذاشته و از اصول ضد ارزشی دفاع می کنند؟ آیا خانواده های زیادی نیستند که با خاطر همین ماده افیونی از هم متلاشی شدند؟! این اقدام نمایندگان امنیت جامعه را زیر سوال می برد لذا از نمایندگان مجلس انتظار می رود در این خصوص بیشتر توجه کنند.

عضو شورای اسلامی شهر کردکوی گفت: متأسفانه برخی از دولتمردان با افتخار سند ننگین 2030 را امضاء کردند و به‎راحتی هویت ایرانی اسلامی ما را زیر سؤال بردند.

اردوي يكروزه جهادي با حضور 60 نفر از بانوان بسيجی شهرستان گنبدکاووس با کمک و برداشت محصول از سطح دوهکتار باغ آلو و اراضی زیر کشت به لیمو در اين منطقه اجرا شد.

ششمین اجتماع مدافعان حرم استان گلستان مصادف با ایام شهادت امام صادق(ع) در گرگان برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان گفت: حذف مفاهیم اسلامی - قرآنی به بهانه نفی خشونت، آموزش‌های جنسی کودکان و تربیت شهروند جهانی، مصادیقی عینی از سند 2030 است که موجب سلطه بیگانگان بر کشور می‌شود.

دبیریازدهمین جشنواره مهارت های هنری کاردانش در گلستان گفت: استان گلستان با فراهم آوردن امکانات لازم آماده میزبانی این جشنواره ملی در روزهای یکم تا سوم مردادماه در گرگان است.

آخرین مطالب