مدیرکل آموزش فنی و حرفه‎ای گلستان از راه‎اندازی شورای مهارت در استان گلستان به منظور جلوگیری از اقدامات موازی آموزشی دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از اجرای طرح کارورزی کاج «مهارت‎آموزی در محل واقعی کار» خبر داد و سهمیه استان در این طرح را 4 هزار و 320 نفر اعلام کرد.

فرماندار شهرستان بندرترکمن عامل انسانی را علت آتش‎سوزی آشوراده دانست و گفت: آتش با حضور به‎موقع نیروهای امدادی به طور کامل مهار شده است.

ادامه رسیدگی به این پرونده در پی اختلاف در صلاحیت رسیدگی بین دادگاه کیفری و دادگاه انقلاب گرگان به نظر دیوان عالی کشور منوط شده بود که با نظر قضات دیوان عالی، رسیدگی به این پرونده در صلاحیت دادگاه انقلاب تشخیص داده شد.

مدیرکل استاندارد گلستان از بازرسی اقلام پرمصرف در ماه مبارک رمضان خبر داد وگفت : با عرضه کنندگان کالاهای غیر استاندارد مطابق مقررات برخورد خواهد شد.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان گلستان با بیان اینکه دولت شعار «ما می‎توانیم» را باور ندارد، گفت: امروز برخی افراد در دولت مدام شعار ما «نمی‎توانیم» و یا «نمی‎شود» سر می‎دهند.

در اولین جلسه اعضای جدید شورای ارزشیابی و نظارت برنمایش گرگان که با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان گرگان در محل دفتر کار ایشان برگزار شد محمد رضا صمیمی پیشکسوت سینما ، تلویزیون و تئاتر با نظر کلیه اعضا به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گلستان گفت: ۷ کلت جنگی توسط ضابطین اداره اطلاعات از یک زن سابقه دار در کردکوی کشف شد.

یک استاد دانشگاه گفت: سند 2030 سند خوش خدمتی دولت به غربی ها است، برای اجرایی شدن سندهای داخلی چندین سال وقت صرف می شود اما 2030 به یکباره اجرا شد.

«خار مریم» در زمره گیاهان دارویی ارزشمند قلمداد می‌شود که می‌تواند نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی داشته باشد اما گلستانی‌ها به آن توجهی ندارند.

برحسب اتفاق برای گذران اوقات فراغت که به بندرگز سفر می کردیم کنار جاده اصلی در ورودی شهر بندرگز با صحنه ای مواجه شدیم که بیان آن خالی از لطف نیست.

پس از 8 سال ناباروری خانواده‌ای در روستای «حاجی‌آبادی» گالیکش صاحب سه‌قلوهای پسر شدند.

 تیم امید گلستان نماینده شایسته وعنوان دار استان گلستان با شکست تیم های استعداد برتر مشهد،عالی حرفه ای مشهد ، درخشان رویان، دانش فریدونکنار، پدیده ساری،ایران جوان بوشهر،فجر شهیدسپاسی شیراز،دبیری تبریز،صبا قم،پدیده مشهد قهرمان لیگ دسته اول کشور شد و به لیگ برتر کشور را پیدا کرد.

مدیر عامل شرکت تعاونی پرورش ماهیان گرمابی حاشیه اترک از زحمات سید علی طاهری در دوره نمایندگی و حال حاضر در پیگیری پرونده این شرکت تعاونی در کمیسیون اصل نود مجلس تشکر کرد.

دعوت به تجمعات غیر قانونی در شبکه های اجتماعی که موجب سلب آرامش و آسایش شهروندان  و بر هم زننده نظم و امنیت جامعه است جرم می باشد.

حالا بعد از اتمام ساخت انتهای پل مفتح و عریض تر شدن پل ، شهردار گرگان به رستوران داران هشدار داده که ما ملک اضافی در شهر نداریم که پارکینگ رستورانها شود .

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان گفت: 28 مرکز خرید تضمینی شبکه تعاونی روستایی استان گلستان کار خرید محصول جو کشاورزان گلستانی را انجام می‌دهند.

خواهر یکی از جان‌باختگان حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر و رئیس شورای شهر رامیان در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به نمایندگی از خانواده های داغدار در خواستها و مشکلاتشان را مطرح و خواستار پیگیری مجدانه از طرف وزیر و مسئولان مربوطه شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گلستان ابراز امیدواری کرد دولت در ادامه راه و در چهار سال دوم تمام وعده‌ها و اهداف دوره نخست را به سرانجام برساند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در جلسه کمیته کارشناسی شورای ترافیک شهر گرگان ازتصویب میدان و المان ورودی شرق گرگان خبر داد.

آخرین مطالب